Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member FFferik16's Avatar

Resmi Sitedeki Doluluk Oranları Kısmındaki Boş Kutucuklar

Nedense kalabalık sunucuların yanında ekstra boş kutucuklar var? Bunların anlamı nedir?

Chrome, Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarında kontrol ettim hepsinde aynı sunucularda aynı miktarda ekstra boş kutucuk var.

Ekleme:
    Manes ve Diez sunucusuna da ekstra boş kutucuklar geldi:

Prime Time:

Başka bir forum sitesinde de benzer konu açılmış, orada da şu dünden alınan ekran resmini gördüm:

Bunlar kapasite ile ilgiliyse kapasiteler anlık olarak değişiyor mu? Daha dün ve bugünün ekran resimleri bunlar.
    Last edited by FFferik16; 01-02-2019 at 03:57 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Onlar premiumlular içindir.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Onlar premiumlular içindir.
    Olabilir önceden yoktu, ilk kez görüyorum. Ayrıca diyelim ki o kısım premiumlular için, neden şimdiye kadar sunucular tam doluymuş gibi gösterildi. "Boş ama premiumlulara yer var" olarak gösterilmesi daha doğru ve dürüst bir iş olmaz mıydı? Tabii anlamı buysa
    Last edited by FFferik16; 01-02-2019 at 09:51 AM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Olabilir önceden yoktu, ilk kez görüyorum. Ayrıca diyelim ki o kısım premiumlular için, neden şimdiye kadar sunucular tam doluymuş gibi gösterildi. "Boş ama premiumlulara yer var" olarak gösterilmesi daha doğru ve dürüst bir iş olmaz mıydı? Tabii anlamı buysa
    Tabi doğru olanı bu şekilde gösterilmesi.
    20 barlık bir alan mevcutsa 12 bara kadar tüm oyuncuları alıyoruz. 8 barı premium sahibi olan ayrıcalıklı oyunculara ayırıyoruz demeleri lazım.
    Aslında doğru olan şudur;
    Mevcut sunucu kapasitrlerini açıklamak, sunucu kapasitelerini açıklamasalar bile kapasitenin ne kadarlık bölümünü premiumlu oyunculara ayırdıklarını açıklamalılar.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Sitenin açıldığı ilk günden beri var o oranlar.

Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Tabi doğru olanı bu şekilde gösterilmesi.
    20 barlık bir alan mevcutsa 12 bara kadar tüm oyuncuları alıyoruz. 8 barı premium sahibi olan ayrıcalıklı oyunculara ayırıyoruz demeleri lazım.
    Aslında doğru olan şudur;
    Mevcut sunucu kapasitrlerini açıklamak, sunucu kapasitelerini açıklamasalar bile kapasitenin ne kadarlık bölümünü premiumlu oyunculara ayırdıklarını açıklamalılar.
    Tamamına katılıyorum. Tabii ki ilk yapılması gereken şey geliştirmek ancak gelişene kadar böyle kalacaksa da sistem şeffaf olsun ki biz de ona göre düşünelim, davranalım, bilelim.

Quote Originally Posted by MrRetter View Post
    Sitenin açıldığı ilk günden beri var o oranlar.
    Oranları kastetmiyorum, onlar tabii ki vardı. Rosetta ve Destan2 sunucularının yanında ekstra boş kutucuklar var onları kastediyorum.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    O Doluluk Oranı Gif Gibi Birşey Başka Yerde de Cevabını Verdim, Oyuna Giriş Saymasınıda Test Ettik Ve Onayladık Yıllar Önceye Bakılırsa Pek İnandırıcı Gelmiyor.
    Last edited by ISpeedycort; 01-02-2019 at 10:25 AM.

Banned
    Oyunda neden giremiyoruz TL kazanma peşinde olanlar yüzünden bunlara göz yumulması hiç etik değil. Git 5-10 pc pazarı işgal et 10 pc jr gir 8 pc genie farm yap gidilen yol kötü bu şekilde bir sistem gerçek oyuncular bunlar yüzünden oynayamaz duruma geldi.

Çözüm basit genie kaldır ya da genie farm olayını tamamen bitir.

Multi ve koxpla ile yazılımsal olarak mücadele et beceremiyorsan koxperların bütün kazanç kapılarını kapat sistemde değşiklik yap özellikle exp kasması çok kolay.

Pazar sistemini değiştir kıstlama getir pazarı oynayan oyuncu kursun günlük pazar sınırlaması koy pre durumuna göre.

Ama yok biz hala bdw bug, berserker, jr oda bug,chaos draki koxperlarını konuşuyoruz sene 2019 teknolojinde bravo valla mgame zor başarıyor.

Anlık olarak Manes ve Diez sunucularına da ekstra boş kutucuklar geldi:

Başka bir forum sitesinde de benzer konu açılmış, orada da şu görüntüyü gördüm:

Bunlar kapasite ile ilgiliyse kapasiteler anlık olarak değişiyor mu? Daha dün ve bugünün ekran resimleri bunlar.

Bunu konunun başlangıç mesajına da ekledim.
    Last edited by FFferik16; 01-02-2019 at 11:02 AM.

Prime time dediğimiz vakit geldi ve neredeyse tüm sunucularda bu ekstra boş kutucuklar çıkmaya başladı.

GM, mod lider ve modların diğer konulara yanıtlar verdiğini görüyorum ama bu konuya yanıt gelmiyor?