Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Banned

Küfürden kaç gün ban yiyiliyor ?

Şimdi ben pazarda alta bakıyorum , unique item çıkaranlara pm atıp şu kadara alınır falan diyorum.Adam bir başlıyor ana avrat sövmeye. Adamın halini anlıyorum, belki 30 gblik kırdırdı bişey alamadı , belki usandı pmlerden ama bunu söylemek için daha iyi yollar var. Kardeşim satmayacam pm atma diyebilir. Şimdi ben adama avedon alınır dedim diye ana avrat sövüyor , bu adam kaç gün ban yer ? Çünkü banlattığım adam tekrar gelip tekrar sövüyor tekrar banlatıyorum tekrar geliyor. Bunun bir sonu yok mu ? başka şifre de açmıyor yani aynı nickle tekrar geliyor.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben geceleri pazara bırakıyorum czde yediremeyenler pmden ufurup sallamış oluyor ksc alıp atıyorum aynı gün ban yiyor başka carla gelip gene sovuyor ban yedi ya onuda crye atiyorum bunlarla uğraşıp saygıyı ogretcen başka yolu yok ilkinde 3gün atiyorlar

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun kurallarını gözden geçirebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Uğraşiyosun report ediyorsun adamlarin isini yapiyorsun ama kufur eden adam hala banlanmiyor boşa yorma kendini

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Smo_Ny9brC7n View Post
    Uğraşiyosun report ediyorsun adamlarin isini yapiyorsun ama kufur eden adam hala banlanmiyor boşa yorma kendini
    Küfür ettirmek için uğraşanları tespit ediyoruz ve dediğin gibi onların raporlarına işlem yapılmıyor. Bir kişi aynı gün içinde 30 adet küfür raporu gönderiyor. Konuşma metni yok devam eden sohbetin başı yok ama sadece sohbetle gelişen küfür var.

Değerli arkadaşlar, altını çizeyim. Küfür ban sebebi diye insanları küfür ettirmeye çalışmayın. Belirttiğim gibi bunları eliyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Küfür ettirmek için uğraşanları tespit ediyoruz ve dediğin gibi onların raporlarına işlem yapılmıyor. Bir kişi aynı gün içinde 30 adet küfür raporu gönderiyor. Konuşma metni yok devam eden sohbetin başı yok ama sadece sohbetle gelişen küfür var.

Değerli arkadaşlar, altını çizeyim. Küfür ban sebebi diye insanları küfür ettirmeye çalışmayın. Belirttiğim gibi bunları eliyoruz.
    Küfür ne olursa olsun ban sebebi ben küfür ettirmeye uğraşsam bile o adamın ban yemesi gerekir. Küfür etmeyecek.O küfür eden kişi de küfür ettirmeye çalışan kişiyi reportlasın. Ben 1 kere k0xper adama küfür ettim diye banlandım.K0xptan ala küfür ettirme sebebi mi var ? Sebebi ne olursa olsun ban sebebi olması gerekir.Bu oyunu sadece 30 -35 yaşındaki adamlar oynamıyor , 13 14 yaşındaki çocuklar da oynuyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Sizin bu dediğiniz hiç mi hiç doğru değil ne demek ''küfür ettirmek için uğraşmak'' siz böyle bir tutum içinde olursanız koyduğunuz kurallar çok kolay çiğnenir istismara açık hale gelir doğru olan şudur size gönderilen kscde kim küfür etmişse arkasına başına bakmadan ban atılmasıdır küfredenin aklı yok mu oyunun kuralını bilmiyor mu küfretmesin kendisini kışkırtan kişi onu kışkırtmak için küfretmişse o ksc alıp karşı tarafı banlatsın öyle küfretmek ban sebebi deyip sonra da kışkırtmışsınız adamı ban atamayız demek doğru değil küfür ban sebebiyse ban atılacak bunun istisnası falan olamaz.

Siz eğer gelen her kscye önüne arkasına bakmadan banı yapıştırsaydınız üstünüzdeki iş yükü de kalkardı işi gücü sabahtan akşama kadar millete küfretmek olan playerlerında az ağzına fermuar çekerdiniz sebep ne olursa olsun benim kimseye küfretmemem lazım diye de oyunda bir düşünce oluşurdu.

hımmm o zaman benım attıgım reportta ben adamı kufur ettırmek ıcın ugrastım okey hıhı

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by spectra500500 View Post
    Küfür ne olursa olsun ban sebebi ben küfür ettirmeye uğraşsam bile o adamın ban yemesi gerekir. Küfür etmeyecek.O küfür eden kişi de küfür ettirmeye çalışan kişiyi reportlasın. Ben 1 kere k0xper adama küfür ettim diye banlandım.K0xptan ala küfür ettirme sebebi mi var ? Sebebi ne olursa olsun ban sebebi olması gerekir.Bu oyunu sadece 30 -35 yaşındaki adamlar oynamıyor , 13 14 yaşındaki çocuklar da oynuyor.
    Bu düşünceyle CR'ye rapor yapmayınız. Küfrün ban sebebi olduğunu duyan oyunu bırakıp günde 30-40 küfür cr raporu yapıyor ya da ben küfürden banlanmıştım 1-2 kişiyi küfrettireyim de onlar da banlansın diye düşünüyor. Ben 15 senelik oyun hayatım boyunca bu rakamlarda küfür cr'si yapmamışımdır. Hiç kimse düzenli olarak, durduk yere, her gün bütün sunucudan küfür yemez.

Gerçekten küfür duymuş kullanıcıların raporlarına işlem yapılmaktadır. Mağdurlarla uyanıkları ayırıyoruz bilginiz olsun.

Zaten cr personelini bu şekilde yanıltmaya çalışan kullanıcılara uyarı cezası vermeye başladık. Tekrarı halinde forum hesapları süreli olarak ceza alabilir.

Banned
    Bu düşünceyle CR'ye rapor yapmayınız. Küfrün ban sebebi olduğunu duyan oyunu bırakıp günde 30-40 küfür cr raporu yapıyor ya da ben küfürden banlanmıştım 1-2 kişiyi küfrettireyim de onlar da banlansın diye düşünüyor. Ben 15 senelik oyun hayatım boyunca bu rakamlarda küfür cr'si yapmamışımdır. Hiç kimse düzenli olarak, durduk yere, her gün bütün sunucudan küfür yemez.

Gerçekten küfür duymuş kullanıcıların raporlarına işlem yapılmaktadır. Mağdurlarla uyanıkları ayırıyoruz bilginiz olsun.

Zaten cr personelini bu şekilde yanıltmaya çalışan kullanıcılara uyarı cezası vermeye başladık. Tekrarı halinde forum hesapları süreli olarak ceza alabilir.
    Yani bir adam beni sinir ettiğinde , ana avrat sövebilirim doğru mu anlamışım ?