Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Draki Kulesi Hk.

Bu iş artık çığrından çıktı. Resmen binlerce legal kullanıcının hakkı yeniyor. Son gün düşük level karakterlerle girip listede istediği yeri seçip o dereceyi yapıyorlar ve bu tezgaha kimse dur diyemiyor. Bir de pişkin pişkin bunu youtube'da anlatanlar var adam diyor ki bu karakterle geçen videolarımda drakiye girmiştim hatta 10 aydır giriyorum ama hala ban yememiş görüyor musunuz diyor. Size soruyorum oyun yönetimi gözünüz nereye bakıyor? Gerçekten hileyi engelleyebildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Adam bu kadar atıp tutabilirken niye karakterleri banlanmıyor? Sadece ben geçtiğimiz ay 5-6 kişiyi draki derecesinden dolayı banlattım hala da 3 tane konum CR'de bekliyor ama listenin tamamını görememe saçmalığı yüzünden 6. lıktan 100. lüğe kadar bir sürü kozper ödüllerini almaya devam etti. Hatta 30 Aralık'ta CR'ye attığım karaktere incelenecektir denip öylece bırakıldığı için o karakter de 4. olarak ödülünü aldı sayenizde. Bugün, yarın banlarsınız onu da şimdi sanki iş işten geçmemiş gibi. Bir de dalga geçer gibi daha ayın 1'i olmasına rağmen bi adam 6.34 süre yapmış. Şimdi diğer bir saçmalık olan banlanan kişinin listeden düşmemesi durumu yüzünden bu adam bu ay drakiyi 1. sırada tamamlayacak ve 1. olma ihtimali olanların hakkını gasp etmiş olacak. Ben geçtiğimiz ay listede 19. oldum ve önümdeki 5-6 kişiyi banlatmıştım ki bunlar arasında sıralamada 1. 2. 3. ve 4. olanlar vardı diğer kişiler gözüküyor olsa muhtemelen onları da banlatacaktım. Bu kişiler listede olmamaları gerekirken listeden düşmedikleri için benim sıralamamın geriye düşmesine sebep oldular. Bu tip başlıkların altına yöneticiler tarafından Draki listesinin sürekli incelendiği söyleniyor peki ben de size soruyorum madem sürekli inceleniyor neden benim konusunu açtığım karakterler hep banlanıyor? Madem siz inceliyorsunuz ben size bildirmeden önce sizin banlamış olmanız gerekir. Bazen adam dereceyi yapınca CR'ye şikayet etmek için 1-2 gün bekleyeyim belki gerçekten incelenip banlanıyordur diyorum ama ne hikmetse CR'ye attığım her karakter ben incelensin denince incelenip aa hileciymiş bunu banlayalım denerek banlanıyor. Khenarth draki konusunda yapımcıdan beklenenler olduğunu söylemişti bunlar nelerdir bizimle paylaşılmasını istiyorum. Ayrıca acilen ilk 100 ün tamamının herkes tarafından görülebilmesinin getirilmesi lazım. Getirilsin ki kimin ne olduğunu görelim. Bir de her derece yapan karakterin yanında levelı görülebilmeli bana göre. Rebirth karakterse rebirth seviyesi de görülebilmeli. Böyle olmalı ki görebilelim 83 reb 5 karakterler mi yapıyor 60-70 level karakterler mi yapıyor o dereceleri. Bunlar dışında bir sürü öneri sunuldu burada oyuncular tarafından, neden hiçkimse dinlenmiyor? Ödüller karakterler incelendikten sonra ayın 7 sinde 10 unda veya 15 inde verilsin denildi, ödüller trade e kapalı hale getirilsin denildi, ödüller 83 ve üzeri karakterlere verilsin yanı sıralamaya sadece 83 ler girebilsin denildi. Bu ve benzeri bir sürü çözüm yolu sunuldu ama yönetim gram ilgilenmemekte kararlı anlaşılan. Yapımcıya aciliyeti olan gereklilikleri bildirmeniz gerekiyor diye düşünüyorum acaba neden bu konuda yıllardır hiçbir gelişme olmuyor?

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Nasıl Knight Royale' belli aralıklarla ekleniyor, draki'de 2 ayda 1 3 ayda 1 acılacak şekilde düzenlenmeli

yada kore ko'da oldugu gibi Zombi event'i gelmeli, ödül alacaksak böyle bi eventten alalım.Draki kulesinin ödülleri bir tık düşürülsün.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Daha öncede belirtmiştim şayet buradaki para eden materyaller kaldırılırsa kontrolü zor bir bölgenin suistimal derdi de ortadan kalkar.

Özellikle WB - Green Kutu - Draki Boxlar adeta ağızlarının suyunu akıtıyor.

Draki kutularının ismini değiştirip her jobun en çok leader point kasan 50 adamına ay son ödül olarak göndersinler kutuları. PK atan adamın SC parasına bir nebze katkıda bulunulmuş olunur.

WB drobu drakiden tamamen kaldırılıp CZ'de farklı bir yaratığa daha eklenmeli.

Green Chest görevi de sadece exp verecek şekilde yeniden düzenlenirse sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Bu iş artık çığrından çıktı. Resmen binlerce legal kullanıcının hakkı yeniyor. Son gün düşük level karakterlerle girip listede istediği yeri seçip o dereceyi yapıyorlar ve bu tezgaha kimse dur diyemiyor. Bir de pişkin pişkin bunu youtube'da anlatanlar var adam diyor ki bu karakterle geçen videolarımda drakiye girmiştim hatta 10 aydır giriyorum ama hala ban yememiş görüyor musunuz diyor. Size soruyorum oyun yönetimi gözünüz nereye bakıyor? Gerçekten hileyi engelleyebildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Adam bu kadar atıp tutabilirken niye karakterleri banlanmıyor? Sadece ben geçtiğimiz ay 5-6 kişiyi draki derecesinden dolayı banlattım hala da 3 tane konum CR'de bekliyor ama listenin tamamını görememe saçmalığı yüzünden 6. lıktan 100. lüğe kadar bir sürü kozper ödüllerini almaya devam etti. Hatta 30 Aralık'ta CR'ye attığım karaktere incelenecektir denip öylece bırakıldığı için o karakter de 4. olarak ödülünü aldı sayenizde. Bugün, yarın banlarsınız onu da şimdi sanki iş işten geçmemiş gibi. Bir de dalga geçer gibi daha ayın 1'i olmasına rağmen bi adam 6.34 süre yapmış. Şimdi diğer bir saçmalık olan banlanan kişinin listeden düşmemesi durumu yüzünden bu adam bu ay drakiyi 1. sırada tamamlayacak ve 1. olma ihtimali olanların hakkını gasp etmiş olacak. Ben geçtiğimiz ay listede 19. oldum ve önümdeki 5-6 kişiyi banlatmıştım ki bunlar arasında sıralamada 1. 2. 3. ve 4. olanlar vardı diğer kişiler gözüküyor olsa muhtemelen onları da banlatacaktım. Bu kişiler listede olmamaları gerekirken listeden düşmedikleri için benim sıralamamın geriye düşmesine sebep oldular. Bu tip başlıkların altına yöneticiler tarafından Draki listesinin sürekli incelendiği söyleniyor peki ben de size soruyorum madem sürekli inceleniyor neden benim konusunu açtığım karakterler hep banlanıyor? Madem siz inceliyorsunuz ben size bildirmeden önce sizin banlamış olmanız gerekir. Bazen adam dereceyi yapınca CR'ye şikayet etmek için 1-2 gün bekleyeyim belki gerçekten incelenip banlanıyordur diyorum ama ne hikmetse CR'ye attığım her karakter ben incelensin denince incelenip aa hileciymiş bunu banlayalım denerek banlanıyor. Khenarth draki konusunda yapımcıdan beklenenler olduğunu söylemişti bunlar nelerdir bizimle paylaşılmasını istiyorum. Ayrıca acilen ilk 100 ün tamamının herkes tarafından görülebilmesinin getirilmesi lazım. Getirilsin ki kimin ne olduğunu görelim. Bir de her derece yapan karakterin yanında levelı görülebilmeli bana göre. Rebirth karakterse rebirth seviyesi de görülebilmeli. Böyle olmalı ki görebilelim 83 reb 5 karakterler mi yapıyor 60-70 level karakterler mi yapıyor o dereceleri. Bunlar dışında bir sürü öneri sunuldu burada oyuncular tarafından, neden hiçkimse dinlenmiyor? Ödüller karakterler incelendikten sonra ayın 7 sinde 10 unda veya 15 inde verilsin denildi, ödüller trade e kapalı hale getirilsin denildi, ödüller 83 ve üzeri karakterlere verilsin yanı sıralamaya sadece 83 ler girebilsin denildi. Bu ve benzeri bir sürü çözüm yolu sunuldu ama yönetim gram ilgilenmemekte kararlı anlaşılan. Yapımcıya aciliyeti olan gereklilikleri bildirmeniz gerekiyor diye düşünüyorum acaba neden bu konuda yıllardır hiçbir gelişme olmuyor?

selamlar bahsi geçen 1.sıradaki hesap benim hesabımdır. Ayrıca son gün değil bugün girilerek yapılmış bir skordur.

Geçen ayın ortalaması 6:53'tür. Eğer beyninizi çalıştırabilirseniz siz de bu skorları yapabilirsiniz. Oyun yöneticileri karakterimi her türlü incelemeye tabi tutabilir.

Attığım videoları inceleyerek ne kadar legal ne kadar illegal bir oyuncu olduğumu anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCzJ..._as=subscriber

Buradan da geçmiş yayınlarımı izliyip aynı hesapla oynadığımı görebilirsin.

https://www.twitch.tv/heavenskhan54/videos
    Last edited by Mockingjay54; 01-01-2019 at 02:22 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mockingjay54 View Post
    selamlar bahsi geçen 1.sıradaki hesap benim hesabımdır. Ayrıca son gün değil bugün girilerek yapılmış bir skordur.

Geçen ayın ortalaması 6:53'tür. Eğer beyninizi çalıştırabilirseniz siz de bu skorları yapabilirsiniz. Oyun yöneticileri karakterimi her türlü incelemeye tabi tutabilir.

Attığım videoları inceleyerek ne kadar legal ne kadar illegal bir oyuncu olduğumu anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCzJ..._as=subscriber

Buradan da geçmiş yayınlarımı izliyip aynı hesapla oynadığımı görebilirsin.

https://www.twitch.tv/heavenskhan54/videos
    Bence yapılan süre legal yapılacak bir süre değil bence de ıncelenmeli hesabın, yayın açanlar hile kullanmaz diye bir şey yok pubg de millet ''twitch ...'' diye nıckler alıp twitch kanalı açıp bu yayıncı hile yapmaz izlenimi vermeye çalışıyor uyanıklıklar bitmiyor.
    İkinci olarak madem sen böyle güzel dereceler yapıyorsun bugüne kadar nerdeydin bu nıcki o sıralamada ilk defa görüyorum.
    Üçüncüsü adamın yazdıklarını adam akıllı okusaydın zaten ayın 1 adam ilk günden k0xpla derece yapmış demiş. Dün değil bugün yaptığını zaten yazmış.
    Dörüdüncü olarak drakiye getirilebilecek güncelleme olarak 80 lvl altı oyuncuların sıralamaya girip kutu alması engellense yeter evet herkes draki girsin expini kassın ama kutu almak istiyrosa 80+ olsun yoksa k0xperlar charı sabah açıp öğleden sonra derece yaparak ay sonu ceplerini doldurmaya devam edecek.
    Düşünün uyanık bir k0xper 1-6 arası değil de 6-100 arasına kaç hesap sokabilir zaten ben ilk 5 e soktukları charların banlanacağını bildiklerini sırf ilk 5 e girip kutu alamıyorsak legaller de alamasın diye bilerek yapıldığı aşikar.Serverda hi görülmeyen lvli belli olmayan biri pat bakıyorsun ilk 5 te.

Ben bu konuyu açan arkadaşa helal olsun diyorum olayı ortaya koymuş zaten eğer bu etkinlik dikkatli yapılsaydı öncellikle lvlleri de gösteren bir sutun eklenir ilk 100 herkesin göreceği hale getirilirdi o zaman siz bakın ik 100 de 60 lvl charalrın yaptığı dereceelri ) yazıkkk bir oyun göz göre göre illigallerin kucağına böyle bırakılır şu adam kadar herkes oyuna sahip çıksa yeterdi.

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byiss26 View Post
    Nasıl Knight Royale' belli aralıklarla ekleniyor, draki'de 2 ayda 1 3 ayda 1 acılacak şekilde düzenlenmeli

yada kore ko'da oldugu gibi Zombi event'i gelmeli, ödül alacaksak böyle bi eventten alalım.Draki kulesinin ödülleri bir tık düşürülsün.

Draki'nin kaldırılması bi çözüm olamaz. Draki'ye verdiği exp ve armor için giren fazla sayıda oyuncu mevcut ki zaten var olanı düzeltmek yerine kapatma stratejisi bu oyunun güzelliğini öldüren bi şey. Bunun gibi bir sürü şeyden vazgeçildi hep bugüne kadar.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    İçeride kullanılan bir program var ve tespit edilemiyor.

Ares'de düzenli olarak bu işi yapan bir adam var.

Para karşılığı charlara girip 1. yapıp achive açıyor.

Charları ne kadar şikayet etsekte bir şey tespit edilemiyor.

Başarılı işler
    JustInTime

Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Daha öncede belirtmiştim şayet buradaki para eden materyaller kaldırılırsa kontrolü zor bir bölgenin suistimal derdi de ortadan kalkar.

Özellikle WB - Green Kutu - Draki Boxlar adeta ağızlarının suyunu akıtıyor.

Draki kutularının ismini değiştirip her jobun en çok leader point kasan 50 adamına ay son ödül olarak göndersinler kutuları. PK atan adamın SC parasına bir nebze katkıda bulunulmuş olunur.

WB drobu drakiden tamamen kaldırılıp CZ'de farklı bir yaratığa daha eklenmeli.

Green Chest görevi de sadece exp verecek şekilde yeniden düzenlenirse sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.
    Bu da faydalı bi öneri değil. Örneğin ben PK çıkmıyorum, oyun içi etkinliklere katılabilecek kadar oyunda olabiliyorum. Benim gibi oyuncular için Draki'yi bitirmek olur bu.
    Last edited by Peniscola; 01-01-2019 at 08:14 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TheTick View Post
    İçeride kullanılan bir program var ve tespit edilemiyor.

Ares'de düzenli olarak bu işi yapan bir adam var.

Para karşılığı charlara girip 1. yapıp achive açıyor.

Charları ne kadar şikayet etsekte bir şey tespit edilemiyor.

Başarılı işler
    Aynen öyle arkadaş kullandığının bulunmayacağından çok emin ama zaten süre basbas bağırıyor şu oyunu yıllardır oynayan birisi o sürenın legal yapılamayacağını bi--lirrrrr noktaaaa.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Translate Olarak Macro Kullanıyorum Panpa TPT Değil Kimse Donanım Macrosunu Anlayamaz Demiş.