Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

[PUS] Power Up Store Login failed hatası ÇÖZÜMÜ.

Merhaba arkadaşlar uzun süre sonra knight a tekrar başladım ve her zamanki gibi pus login failed hatası aldım eskiden sırf bu problemden dolayı kafeye gidip pus alışverişimi yapardım hiç çözümünü paylaşan yoktu bir arkadas videosunda paylasmıs forumdada olmasını istediğim için ekliyorm biliyorsunuz oyunla ilgili arama yapıldıgında üst sırada forumun linki cıkıyor.
    Şimdiden birine yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

https://www.youtube.com/watch?v=BHF9VVRxBOA

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Merhaba,

Her kullanıcıda farklı hata sebebi ve buna bağlı farklı çözümler de olabilir.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Merhabalar, bu sorun ile genelde aşağıdaki durumlarda karşılaşılmakta.

- Oyun dosyalarının bozulması; Oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.
    - Sistem dosyalarının bozulması; Bilgisayarınıza tamamen format atmanız gerekebilir.
    - Antivirüs program engellemesi; Bu durumda antivirüs programınızı kontrol ederek engellenen var ise izin verebilir ya da programı tamamen kapatmayı deneyebilirsiniz.
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

PUS açılmamasının en büyük nedeni internet explorer'ın güncel olmamasından kaynaklanıyor. Internet Explorer'ın en son sürüme güncellendiğinizden emin olunuz. Microsoft'un sitesinden yapacaksınız.
    Internet explorer > Internet Seçenekleri > Gelişmiş > Gelişmiş Ayarları Geri yükle ve Sıfırla adımlarını uygulayabilir misiniz? DNS kullanıyorsanız kaldırınız.

ben çözemedim yardımcı olur musunuz?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bgu_FpnY1B8L View Post
    ben çözemedim yardımcı olur musunuz?
    Explorer 11 yükleyerek tekrar dener misiniz?