Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member
    Hile mi bilmem ama içerde bir pislik döndüğü kesin. Bir bug bulmuşlar kullanıyolar. 5.20 5.30 dakikalar pek olası gözükmüyor.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Draki kapsamlı bir düzenleme istiyor.Mevcut sistemde muammalar , şüpheler , varsa illegal derece iddiaları hiç bitmeyecek.

Bir kısım oyuncu veya yayıncının tabiri caiz ise oto , sapa video çekmeleri yayın yapmalarının kaçınılmaz arzuları olduğunu düşünürsek draki kulesinde çok iyi derece yapanların videolarının olmaması olası şüpheleri derinlemesine arttırmaktadır.

En kalıcı çözüm ilk 50 derece yapanların videolarıyla derecelerini onaylatmaları olacaktır.
    Last edited by HavaliBaal; 01-02-2019 at 08:14 AM.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ben mage oynayan biriyim 9:50 gibi bitiriyorum oda 45+60+70 novam olduğu için 2 novalı mageler özellikle ice mageler daha fazla vurduğunu düşünürsek 2 veya 3 dk önde olsalar 7:50 hatta 7 dk diyelim ama içerde bazı buglar var video çekiyorumda denk gelmiyor 2 3 defa denk geldi ondada video açık degildi bir yaratık kesiyorsun diğerleri ölüyor bazen 1 büyük yaratık kesiyorsun 2 kat birden atliyor inşallah bir gün gene video denk gelir ozaman 6 küsürlerde bitirenlere işlem yapılır.

Senior Member Mockingjay54's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    @Mockingjay54

O listedeki 1. ve 2. kişi için Together klanının liderine sorduk karakterlerin klanımızla bi ilgileri yok dedi. Bütün Together klanını banlatmışsın diye dalga geçerken önce bi kendin öğren o klandalar mı değiller mi. Ben serverda 2. yılımı dolduruyorum dün başlamadım bu server'a.
    Ben yazacağımı yazdım. Çamur at izi kalsın olayı olmasın. Karakterim her türlü incelenmeye tabi tutulabilir dedim. Konuyu moderatörlerde gördü. Eğer bir sıkıntı varsa banlayabilirler. Şayet içeride nasıl o skoru yaptığımı açıklama zorunluluğum yok. Hile kullanmadığımı legal yollarla o sürenin yapılabileceğini açık bir şekilde söylüyorum. Sen bu serverda 1 yılını dolduruş olabilirsin ben asgard açıldığından beri bu serverdayım merak etme. Sadece karakterime ncs attım

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Her Etkinliği Suistimal Ediyorlar, Türkish Power.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Çok yakın zamanda başka bir ülkede legal olarak bir knight online betası denenmiş ve Türkiye İpleri kapatılmış, her türlü vpn engel yemiş bilin bakalım neden?

Banned
    kozpla illegalle oyle mucadele ediyoruz, boyle banliyoruz diye orda burda nara atanlar draki soz konusu olunca sus pus oluyorlar. ilginc

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Gm'ler illegalliği kontrol etmiyor ve engelleme girişiminde bulunmuyor diye neden ödüller kaldırılıyor. Bu kadar acizler mi gerçekten ya?