Results 1 to 6 of 6
    Banned

Ms girince son kapiya gelince dc yeme

d2 de ms de mopları keserek giderken son kapının önünki mopları keserken dc yiyom 2 kez oldu, sonra d1 girdim bu sefer son kapıdan geçip ilk mobu keserken yedim 3 kez dc oldum yani msde o bölgede mi sorun var yoksa belli zaman sonra mı yiyiorum anlamadım , yetkili birisi bilgi verebilir mi

Junior Member
    Karakterin okçu mu?

Banned
    Quote Originally Posted by ozlem68 View Post
    Karakterin okçu mu?
    evet 59 dan düşme 52 lwl

Junior Member
    O bölgelerde 5 - 3 kombosu yaparken biraz daha yavaş davranmanı tavsiye ederim bende çok fazla dc yedim ve optimizasyon problemi olduğunu düşünüyorum o bölgelerde komboyu ne kadar hızlı yaparsan dc olma şansın o kadar artıyor. *özellikle karlı haritada haricinde problemin çözümü için yapabileceğin tek şey ms başında videoya alarak dc yediğin noktada internetinde bir problem olmadığını da kanıtlayarak hata/bug bildirim bölümüne iletmen olur.

Kesme sende ozaman kardesim alla alla

Banned
    Quote Originally Posted by ozlem68 View Post
    O bölgelerde 5 - 3 kombosu yaparken biraz daha yavaş davranmanı tavsiye ederim bende çok fazla dc yedim ve optimizasyon problemi olduğunu düşünüyorum o bölgelerde komboyu ne kadar hızlı yaparsan dc olma şansın o kadar artıyor. *özellikle karlı haritada haricinde problemin çözümü için yapabileceğin tek şey ms başında videoya alarak dc yediğin noktada internetinde bir problem olmadığını da kanıtlayarak hata/bug bildirim bölümüne iletmen olur.
    aga seri yağtımı düşünmüyorum ib var elimde karlı alandı 3 ms de nese girimyorum ya oyunun hatası için video çeksem sanki elime o akdar insan çalışıyo densinler bulsunlar