Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Moderator Testing Group Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus

Karakter Silme/Character Seal Scroll

USKO için karakter silme seçeneği yok ve bundan sonrada olmayacak dediniz. Mantıklı ve haklı gerekçelerden ötürü bende karakter silmenin olmamasından yanayım. Her ne kadar önlem alındığında bir şey olmayacağını düşünen arkadaşlar çok fazla olsa da, bizlerin bir şekilde bunu suistimal edeceğini ya da yanlışlıkla geri dönüşü olmayan bir şeye yol açabileceğini düşünüyorum.

Her neyse, karakter silme seçeneği olmadığı için bize Character Seal Scroll eşyası ile istemediğimiz bir karakteri silebileceğimizi söylüyorsunuz ama sizce bu CSS çok pahalı bir seçenek değil mi? Ben istemediğim bir karakteri silmek için neden-şu an ki fiyatı ile söylüyorum- 185 TL(2800 KC) gibi günümüz şartlarında çok fazla olan bir miktarı ödemek zorunda kalıyorum? 59 lvl olan bir karakteri silmek için neden bu kadar yüksek bir ücret ödemek zorundayım?

Bu CSS eşyasının fiyatının kalıcı olarak makul bir seviyeye düşme ihtimali var mıdır? Moderatör arkadaşlar yanlış anlamasın bize yardımcı olmak için bu konuya yorum yapacaklardır elbet ama yapımcı firma ile iletişim kurabilen biri yorum yapabilir mi? Veya daha az maliyeti olan(500-1000 KC arası) yeni bir Non-Trade özellikli PUS eşyası eklenemez mi? Yani ben istemediğim karakteri bu eşya ile kaldırıp çöpe atabilsem, olmaz mı? Ben sadece bir öneride bulunuyorum, belki daha iyi önerisi olan birileri vardır. Suistimal edilme ihtimali az, oyuncuya faydası çok olan bir seçenek sunun bize.
    Lütfen, sizden rica ediyorum bu konuda bir şeyler yapın.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Daha önce çok tartışıldı ama sonuç alınamadı. Yöneticiler şuradaki konudan gidersek belki ikna olur.

https://forum.nttgame.com/forum/show...C4%B1nda/page5

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Karakter silmenin gelmemesinin sebebi zaten bu eşya, oyuncuların 70%'i karakter slotu açmak için satın alınmaktadır. O yüzden fiyatta indirim yapılmasını beklemeyin.
    Karakter silmenin kötü amaçlı kişiler yüzünden gelmeyeceği söylenmektedir. Ancak bu tabiki oyunculara söylenen kısmı. Asıl sebep ticaridir.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Niyet sadece suistimali önlemek olsa neredeyse ücretsize yakın olurdu diye düşünüyorum CSS'in. Bence de çok çok pahalı

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bundan sonra da olmayacak diye kim söyledi?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Nasıl yani karakter silmenin gelme ihtimali mi var ?

Moderator Testing Group Korvac's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Twitch yayınlarında öyle denildiğini hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorsam affola. Eğer gerekli güvenlik önlemleri alınıp, suistimal edilmeyecek bir şekilde gelme ihtimali varsa ne ala. Ama bunun yerine Character Seal Scroll eşyasının fiyatını düşürme seçeneği daha makul değil mi? İstenmeyen bir karakteri silmek için 185 TL ödemek gerçekten size mantıklı geliyor mu? Sizlerinde bir şeyler yapmak istediğinizi düşünüyorum, düşünmek istiyorum.
    Düşüncemi belirteceğim fakat bu çok gereksiz ve yersiz bir çaba olacak; çünkü size söyleyeceğim her şey bunları kendilerine söylememize zaten gerek olmayan kişiler tarafından duyulacak.

J.J. Rousseau

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    + Rep Yada - Rep Verilse Bu Konuya 1 Milyon - Rep Verirdim.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Yestercat View Post
    Nasıl yani karakter silmenin gelme ihtimali mi var ?
    Quote Originally Posted by Korvac View Post
    Twitch yayınlarında öyle denildiğini hatırlıyorum. Yanlış hatırlıyorsam affola. Eğer gerekli güvenlik önlemleri alınıp, suistimal edilmeyecek bir şekilde gelme ihtimali varsa ne ala. Ama bunun yerine Character Seal Scroll eşyasının fiyatını düşürme seçeneği daha makul değil mi? İstenmeyen bir karakteri silmek için 185 TL ödemek gerçekten size mantıklı geliyor mu? Sizlerinde bir şeyler yapmak istediğinizi düşünüyorum, düşünmek istiyorum.
    Yazarken kesin, net bir şekilde yazarsanız okuyanları da yanıltmış olursunuz. Karakter silmenin neden olmadığını daha önce çok kez açıklamıştık ama nasılsa css var bu yüzden gelmeyecek ya da başka nedenlerden dolayı gelmeyecek diye kimse söylemiş olamaz. Karakter silmenin restorasyonu olmadığı için karakter silme aktif değil, bugün hala etkinlikten ne kazandın diye soran adama bırakın id, şifre, otp kodunu vermeyi, insanlar eposta şifrelerine kadar veriyorlar. Hatta Steam kısmında Steam hesabını kaptıranlar var. Hal böyleyken gelmesi çoğu kişinin mağdur olmasıyla sonuçlanır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Hala bu zamanda zaten id pass bilgileri paylaşan insanlar varsa hacklensin yani , ben 10 küsür yıldır niye hack yemedim bazı arkadaşlar id pass paylaşıyor diye ben karakter silmeden mahrum bırakılmamalıym diye düşünüyorum .