Results 1 to 9 of 9

Lightbulb Inventorymden buss kayboldu

Merhaba...

Manes Serverında Nickim DemiriuM npc den 257 adet buss aldım. Bunların 60 ını vip cheste koydum ve üzerimde toplamda 200 buss kaldı.
    Bunların 100 adedini pazara koydum. 5 dk geçmeden 1 tane satıldı açıp baktıgımda inventoryi üzerimde sadece 139 buss kaldıgını gördüm 60 adet buss kayıplara karıştı. Relog attım bussları inventorye koyup tekrar relog attım yok 60 adet buss uçtu gitti. Bu konu ile ilgili ne yapmam gerekiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Aşağıda paylaştığım konuda Duyuruyu okuyabilirsin.

[Duyuru] 200 Adetten Fazla Depolanamayan Eşyalar Hakkında

Üzerimde zaten 200 adet mevcuttu gerisi vip chestte duuruyordu. ben üzerime 200 den fazla buss almadım zaten. Sorunda orda

Telafisinin yapılamayacagıda nedemek para almaya gelirken çatır çutur alın ondan sonra sorun olunca telafisi yoktur. Oh ne ala memleket biz buraya para yatırıyoruz arkadaş haksız hukuksuz adaletsiz birşey yapmıyoruz. Elinizde loglar var benim nerden ne kadar ne aldıgımı trade etmişmiyim etmemişmiyim bunu zaten elinizdeki verilerden görebilirsiniz. Telafisinin olmamasıda ne demek başınızdan sıvıştırıp atması kolay tabi.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor, dilerseniz destek bileti göndererek müşteri temsilcisinden yardım talep edebilirsiniz.

Destek Bileti

İlginiz için teşekkür ederim

Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Oyunun sınıları belli neden inat ederek 200 ve üzeri depolamaya zorluyorsunuz anlamıyorum. Türk insanı yasak olan herşeyi çok seviyor magic bag kullanarak bu şekilde buglamalardan böyle bir sonuc ortaya cıka bilecegini tahmin etmeniz gerekiyordu.

Malesef böyle bir bilgiye sahip deilim böyle bir bilgiye oyun içerisinde böyle bir bilginin yer aldıgını görseydim zaten yapmazdım. Gidecegini bile bile neden böyle bir şeyi göze alayım ??

Member Night_FOX's Avatar
    Nickname
    NightHyena
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şimdi actın npc yi yazdin 201 tıkaladın oyun hata verdi dediki sana hob dur sen ne yapıyorsun sınır 200 bus alacaksan 200 al sende actın magic bag'ı cat cut cektin busları 2 ye böldün ne oldu silindi oyun sana demiş zaten alamazsın üstüne 200 den fazla.
    bu şuna benziyor hız sınırı tabelası var 70km sen 80 le radara giriyorsun polis ceza yazıncada abi tabela yoktu ceza yazmayın