Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 84 of 84
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar konu hakkında gerekli açıklama mevcut ve araştırılıyor. Ekstra bir hata bulunduğu takdirde bilgilendirme elbet yapılacaktır.

Karakterler arasındaki tartışma bitmeyecek o yüzden tekrar bu konuda uyarıda bulunmak istemiyorum fakat ortak bir nokta var. Nasıl ki 1 parti 70 level asassin oyuncusunun hiç bir şey yapmadan sadece drain skillerini kullanarak Felankor gibi bir bosstan hatta chaos stone'un kesilmesiyle çıkan bosslardan kutu alması normal değil ise, mage sınıfının sadece staff skillerini kullanarak kutuyu almaları da normal değil.

Konuyu güncellemeye devam etmeniz, konunun kapatılmasından başka bir şeye neden olmayacaktır.

Bilginize,
    sayın GM ben bu konuya fatiga38 nick li hesabımdan bir sürü mesaj yazdım mesajlarımda kimseyi aşagılamadım kimseye küfür etmedim. sadece gördüğüm bir hatanın düzeltilmesini size arz ettim SUÇMU NEDEN 1 AY BANNED ATTINIZ FORUM HESABIMA nedenini öğrenmek istiyorum.
    sizden yada beni banlayan yetkiliden cevap bekliyorum.VE BU FELANKOR MESELESİNİN ÇÖZÜLMESİNİDE İSTİYORUM
    üstte yazdıgınızyazıdan sunumu anlayalım
    eskiden 70 lvl asaslar felankor kutusunu sadece drain ile alıyordu ve bu normal birşey degildi
    şimdide mageler staf skili ile kutu alıyor ve buda normal birşey değil
    yani bumagelerin staff vuruşu denildiği gibi frlankorun kutusunu almasını saglıyor magelerin
    doğrumu anlamışım
    Last edited by leylam0156; 01-04-2019 at 05:26 PM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by khenarth View Post
    arkadaşlar konu hakkında gerekli açıklama mevcut ve araştırılıyor. Ekstra bir hata bulunduğu takdirde bilgilendirme elbet yapılacaktır.

Karakterler arasındaki tartışma bitmeyecek o yüzden tekrar bu konuda uyarıda bulunmak istemiyorum fakat ortak bir nokta var. Nasıl ki 1 parti 70 level asassin oyuncusunun hiç bir şey yapmadan sadece drain skillerini kullanarak felankor gibi bir bosstan hatta chaos stone'un kesilmesiyle çıkan bosslardan kutu alması normal değil ise, mage sınıfının sadece staff skillerini kullanarak kutuyu almaları da normal değil.

Konuyu güncellemeye devam etmeniz, konunun kapatılmasından başka bir şeye neden olmayacaktır.

Bilginize,
    chaos stone gibi bowlun 4 yerinde rastgele respawn da çözüm olabilir aslinda

Junior Member
    Quote Originally Posted by kelesim View Post
    chaos stone gibi bowlun 4 yerinde rastgele respawn da çözüm olabilir aslinda
    çok mantıklı bir çözüm olabilir ama bug varsa giderilmesini talep ediyoruz.

Senior Member
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Günceellll :d