Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 84
    Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bazen np geliyor bazen gelmiyorsa büyük ihtimalle partisiz (solo) kestiğindendir partili şekilde np veriyor.
    Ah görseydin sabah sol dan tek kastığım np leri öyle demezdin

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by stuttgart1992 View Post
    Arkadaşlar ufak bir tüyo vermek gerekirse savaş alanlarında kazanan ırk rakip ırkın kalesini bastığında Priest(Ann) ve (Sol) npc sine atak verdiğinde kimi zaman np alabiliyor kimi zaman alamıyor. Felankor olayını bununla bağdaştırabilirseniz durumu çözebilirsiniz iyi oyunlar..
    Bütün sırrı bozdun Kerooooo

Konu sahibine cevap olarak;

CR'de bu konuyu inceleyen adamın vaktine yazık değil mi güzel kardeşim? Bu konuyu buraya açtığın, satırlarca yazıyı klavyeye döktüğün zamanına yazık değil mi?
    The games we play are deadly, aren't they?

Arkadaşlar ufak bir tüyo vermek gerekirse savaş alanlarında kazanan ırk rakip ırkın kalesini bastığında Priest(Ann) ve (Sol) npc sine atak verdiğinde kimi zaman np alabiliyor kimi zaman alamıyor. Felankor olayını bununla bağdaştırabilirseniz durumu çözebilirsiniz iyi oyunlar..
    kardeşim benim anlatmak istedigim saliseler içinde FELO RES OLDUGUNDA asasın yüzdeyle çıkaramadığı damageyi bir mage pt nasıl stafla çıkartabilir

Ya ben anlatamıyorum yada siz konuyu saptırmaya çalışıyorsunuz
    Last edited by solar123131; 01-01-2019 at 05:30 AM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Ah görseydin sabah sol dan tek kastığım np leri öyle demezdin
    Bende solo çok kestim genelde ilk vurursan npyi alırsın solo

Quote Originally Posted by solar123131 View Post
    kardeşim benim anlatmak istedigim saliseler içinde FELO RES OLDUGUNDA asasın yüzdeyle çıkaramadığı damageyi bir mage pt nasıl stafla çıkartabilir

Ya ben anlatamıyorum yada siz konuyu saptırmaya çalışıyorsunuz
    Bırakın bu işleri asas eline ss takıyor yüzde basiyor 1516 vurursa tek başına kutu alıyor bunda adalet var ama mage partilerle kesince mage staf adaletsiz öylemi iyi alıştınız asaslar.

Senior Member
    Nickname
    ReaLLoVe
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Konuya kısa bir açıklık getirmek gerekirse eğer Felankor yaratığını bekleyen çok sayıda oyuncu olması durumunda ilk saldırıyı yapan parti kutuyu alıyor. Yaratık çıkmadan önce yeniden doğma bölgesinde B1, B1, B1 yaparsanız eğer sizde ilk vuruşu yapabilir ve kutuya sahip olabilirsiniz.

Unutmadan belirteyim ki büyücü sınıfının kutuya sahip olmasının en büyük nedeni yaratık çıktığı gibi direkt 72 becerisini vurarak eli daha beceri animasyonunu yapmadan "S" tuşuna basarak master iki tozunu ve çiftleme ile birlikte 80 becerilerini, ardından hızlı bir şekilde 70 becerilerini kullandıkları için ve bu beceri hasarları diğer sınıflara nazaran daha yüksek olduğu için kutu büyücü sınıfında kalıyor.

Ek olarak kutu her zaman büyücü sınıfında kalmıyor, ilk saldırıyı savaşçı sınıfındaki bir oyuncu yapması doğrultusunda kutuya o parti sahip oluyor.

Son olarak Felankor yaratığını bekleyen çok sayıda oyuncu olmaması durumunda ilk vuruş hiç bir işe yaramıyor, suikastçı sınıfının kullanmış olduğu % becerileri kutunun kimde kalacağını belirleyen etken oluyor.
    oyunun en önemli boslarından sayılan felankorun respawn bölgesindeki user sayısıyla ilk vuruş olayı oyuna bi hakaret bence kim fazla vurduysa alsın hak eden
    azsa yüksek damage çoksa ilk vuruş böle bi saçmalık nasıl olur ya oyunda emek harcamadan bişi olmaz diyip farmı pk alanına taşıyorlar bide ilk vuruş kimdeyse şansa bakıyor rol yapma oyununa aykırı bişey bu o kadar emek verip felo saati oyuna giriyolar kim vurduya gidiyor öleyse

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Magenin staff skillini warriorlara eklensin sorun çözülür. Ne de olsa nova eklendi warrior'a.
    ya bunu ben nasıl düşünemedim ya.
    tebrik ediyorum.

Junior Member
    Allah bütün magelerin cezasını versin :v

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bırakın bu işleri asas eline ss takıyor yüzde basiyor 1516 vurursa tek başına kutu alıyor bunda adalet var ama mage partilerle kesince mage staf adaletsiz öylemi iyi alıştınız asaslar.

Ek olarak; senin gibiler için bu resim atayım, cheat reporttaki videolarda bu damageler felankor nasıl durumdayken atıldıgı görülecektir.Bu damagelerden 400k can'ın ortalan kayboldunu göreceksin.

Kısaca yazmak gerekirse ilk vuruş diye bir saçmalık olamaz ve bu felankorların düşmesi 18 sn sürüyor
    adam demiş ki 1516 diye bir damage atılmıyor artık, mage buglu krowaz silahıyla vurdugu için 400.000 500.000 damage eksik cıkıyor 1516 vurulmuyor 1102 vuruluyor.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Mage 75 - 80 skillerini değiştirip mageyi çöp haline getirme yolunda ilk adımları attın yapımcı firma, 72 yi de değiştirip daha çöp bir job ortaya çıkarabilirsin inancımız tam.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Mage 75 - 80 skillerini değiştirip mageyi çöp haline getirme yolunda ilk adımları attın yapımcı firma, 72 yi de değiştirip daha çöp bir job ortaya çıkarabilirsin inancımız tam.
    Konuyu nasıl okuyorsunuz cok merak ediyorum, adam diyorki staff buglu, sen 72 skilini de öldürün diyorsun.Mesele Staff skili değil, staffın kendisi

3 staff'tan AZTEC,TRAİNER KATE yada Undefeatable lanetlerinden kuvvetle muhtemel AZTEC olan (MOLOK/FAUN/FULİTOL) Staff boss'u bug'a sokuyor ve kutuyu alıyorsunuz.Trainer ya da Undef stafflarda da araştırma yapılabilir, sadece aztec aklımıza yattı.