Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
    Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by LordAdonisBack View Post
    Yıllardır söylüyoruz , Resmi satıcılarınız oyun parası ve eşyası satıyor neden müdahale etmiyorsunuz diye bu o kadar rahat yapılmaya başlandı ki canlı yayınların konusu oldu artık ...

bu videoyu izleyen bir gamer sizce bu oyunu oynar mı ? lütfen tarafsız yorum yapın ...

Edit : VİDEO silindiği tekrar ekliyorum , başlığı mod değiştirmiş fakat alakası yok ...
    Sinan ile ne derdin var yayınından mı kovdu seni? eğer öyleyse kesin hak etmişsindir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Tamam yanlışım bu olsun ancak orada da sorumun yanıtı yazmıyor. Beni anladığınızı ancak yanıt vermek istemediğinizi seziyorum.

Bahsi geçen kişi için sormuyorum genel olarak soruyorum: Bir kişi, siteden GB çekerken kanıtlansa bu bir kural ihlali midir?
    Konu CR de 2 gündür bekliyoruz bakalım hep birlikte sonucu neler olacak ...

Fazla cevap bekleme yıllardır üstü örtülü kaçamak cevap vermekteler bu konulara ...

Senior Member
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    Sinan ile ne derdin var yayınından mı kovdu seni? eğer öyleyse kesin hak etmişsindir.
    Sinanını tanımam etmem video daki başkası da olsaydı onu atardım ,

videoyu bynogame de gördüm youtube da değil bu arada ...

Senior Member FFferik16's Avatar
    Konu CR de 2 gündür bekliyoruz bakalım hep birlikte sonucu neler olacak ...

Fazla cevap bekleme yıllardır üstü örtülü kaçamak cevap vermekteler bu konulara ...
    Sonuçlandığında bildirirsen sevinirim. Gerçekten istenilmeyen konuda bilgi verilmekten kaçınılıyor, hayret doğrusu.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sinanını tanımam etmem video daki başkası da olsaydı onu atardım ,

videoyu bynogame de gördüm youtube da değil bu arada ...
    Lakin sen burda adı geçen siteyi yahut bu siteye ve bu gibi gb satışı yapan ''resmi site'' lere müsade eden yönetimi değil , sıradan ve bir çok oyuncu gibi resmi kanallardan gb satışı sağlayan masum bir insanı hedef almışsın. Bir oyuncuyu hedef göstermeden bu eleştiriyi yapabilirdin ve ben de seni sonuna kadar desteklerdim çünkü ben bu oyunun resmi kanallarında yada iş ortaklarında bu tip oyuna para girişi ve çıkışı sağlayan dinamiklere karşıyım. Keşke masum bir oyuncuyu hem de sevilerek izlenen bir çok insana oyunu tanıtan birini böyle suçlamasaydın. Ayıp etmişsin.

Tags for this Thread