Results 1 to 7 of 7

Thread: Yardim edin !!!

Exclamation Yardim edin !!!

Merhaba,
    Uzun süre önce bıraktığım oyuna Knight Online tekrar girmem istedim ama yine hüsrana uğradım.Şifre değişikliği yapmak istedim şifre değişikliği yaptıktan sonra mailiniz kontrol ediniz dedi ve mail adresime girdim fakat mailin gelmediğini gördüm ve bunu yaklaşık 20 den fazla kez denedim.Knight Online oynayan ve sisteme kayıtlı olduğu mail adresi Hotmail.com olan coğu kişi bu sorunu yaşıyor düpedüz saçmalık suanda foruma girdiğim ve konu açtığım hesap mail gelmeyen hesaptır. Nttgame ve forum sitelerine Facebook ile bağlan kısayolu ile bağlanabiliyorum fakat şifre sıfırlama isteğinde bulunduğum için sistem tarafından random bir şifre oluşturduğu için oyuna giremiyorum.Sorunu çözmek için hemen hemen tüm yolları denedim [email protected] mail adresini güvenli adres olarak tanımladım ve çözüm elde edemedim.

Lütfen yardımcı olunnn.

Junior Member
    Profilde görüntülenen mail adresini kontrol edin bence. Değişmiş olabilir çünkü. Benim mail adresimin başına eu# işareti gelmiş mesela. 10 gündür destek kısmıyla maili düzeltmeye çalışıyorum.

Mail adreslerim doğru çünkü facebook ile giriş yapabiliyorum hesabıma suanda yazdığım yorumu sorun yaşadığım hesaptan yazıyorum.

+++++++++++++++

Junior Member
    Bu durumda destek açıp size sorulan bilgileri doğru yanıtlamanız gerekiyor. Hesabın kayıt tarihini hatırlamıyorsanız, gizli soru , hesabınızdaki karakter bilgileri ve premium kodlarınızı belirtip, hesabınızı geri almaktan başka çareniz yok gibi görünüyor. (Şahsi görüşüm).

Evet ticket attım cevap beliyorum yeni 400 npoint aldım ve aldığım en point kodunu kanıt olarak ticketa yazdım. suanda sorun yaşadığım hesaba giriş yapabildiğim için doğum tarihini görebiliyorum fakat doğum tarihi eski hesap olduğu için yok en son 2 ay önce girmiştim sorun yoktu sorun şifre sıfırlama isteği gönderdikten sonra oluştu malesef hesap kayıt tarihimi de normal olarak hatırlamıyorum 6 sene önce kurmuştum fakat net tarih bilmiyorum sadece aldığım npoint kodu var sizce sadece bununla olumlu geri dönüş alabilir miyim ?

Teşekkür ederim

Junior Member
    Yeni aldıysanız bir işe yaramaz. Daha önceden almış olduğunuz premium kodlarına ihtiyacınız var. Daha önce premium veya npoint gibi bir şey almadıysanız ve hesap kayıt tarihini de bilmiyorsanız, elinizde sadece hesaptaki karakter bilgileri ve gizli sorunuz kalıyor. Gizli soru ve cevabınızı da hatırlamıyorsanız, geçmiş olsun..

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilet gönderdiyseniz, farklı bir bilet oluşturmayınız ve biletinizi güncellemeyiniz, bu işlemler size gelen olan cevap süresini uzatacaktır. Lütfen biletinize gelecek cevabı bekleyiniz.

#Hesap bilgileri sadece sizin bilebileceğiniz yanıtlar olabildiği için bu konuda yapılabilecekler sınırlıdır. Net bir tarih olmasa bile hatırlayabildiğiniz kadarını belirtebilirsiniz.

Tags for this Thread