View Poll Results: Pus' a Prayer of god's power scroll eklensin mi?

Voters
259. You may not vote on this poll
  • Evet. Atack scroll varken Prayer of god's power scroll' un olmaması adaletsizliktir.

177 68.34%
  • Hayır. Çok fazla şey istiyorsunuz.

82 31.66%
Page 6 of 16 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 152
    Eklensin abi ne olacak sanki. Priestler içinde küçükte olsa bir değişiklik olsa keşke.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Magic Power scr' den daha çok satacağını düşünüyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Konuyu destekliyorum

Senior Member
    Ben bir Mage oyuncusu olarak : HP MP maestro gibi
    BP priestler için : kitap maestro
    Okçular için : Bow maestro
    Asaslar için : cure maestro
    Gerçekten gerekli pus eşyaları bence bunları str olmayan İnt priestler içinde çok güzel olabilir çünkü 900 weight var 200 ü otomatik dolu 700 kalıyor buda 700/5ten 140 kitap yapar genieye bırakıp akşam uyuduğunda kitap almak için uyanmasına, strlerin pknin ortasına town atıp kitap almasına okçuların ok siniriyla uğraşmasına asaslarin weightleri yettikçe cure almasına gerek kalmaz güzel kolaylik sağlayabilir o joblari oynayan arkadaşlar için..

Cure aldıktan sonra ne kadar alışmışsınız rahata. Undy sc gelsin canım hop 14 k olsun. Bilmem ne sc gelsin atağım daha çok olsun bilmem ne. Kardeşim elinde kitap var. Cure aldıktan sonra bir skile daha bas saniyesinde basıyor zaten kitabı. Bir şey fark etmez.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by amoralistflozof View Post
    Cure aldıktan sonra ne kadar alışmışsınız rahata. Undy sc gelsin canım hop 14 k olsun. Bilmem ne sc gelsin atağım daha çok olsun bilmem ne. Kardeşim elinde kitap var. Cure aldıktan sonra bir skile daha bas saniyesinde basıyor zaten kitabı. Bir şey fark etmez.
    Konu hakkında hiç bir bilgisi olmadığı halde her şeyi ordinaryüs ayarında bildiğini düşünen kişilerden birisi daha gelmiş hoş gelmiş. Sana konuyu yukarı taşımandan dolayı teşekkür ediyorum.

Oyunda genel anlamıyla eşitlik yok ki joblar eşitlensin. Tüm sc ler kalksa pk çok zevkli olur. Biraz ilkel hale dönse oyun tüm jobların keyif alacağını düşünüyorum. Herkes görevini yapar ortaya oyunculuk takım oyunu vs. Çıkar. Oyuna YETERİ kadar para yatırmayan oyuncu zaten 3-0 geride başlıyor. Yok eldivenmiş yok kanatmış bas parayı al gücü... heal sc falan da çıksın hatta yarım saatlik can düşünce heal atsın. Konuyla pek alakası olmadı ama her konu görüşümde eskiler aklıma geliyor. Oyunun genel durumu göz önüne alınacak olursa gelmeli.

Senior Member
    Bp str priest olarak pk atan için çok mantıklı bir talep ama çok uzun zamandır cz de pk atan str pri çok nadir gördüm.
    2-3 aydır oynamıyorum yeni sunucuları bilmiyorum. Serverlar warrior,int pri ve asasla doluydu. Ben de çok oynuyordum str pri ama defans o kadar zayıf ki itemlerin çok güçlü ise pk çıkabiliyorsun onun dışında farm çarı bildiğin. Bu sc nin gelmesi str pri oynayanların sayısını arttırmayacak. Oyun pay2win yani milyarlar basıp item almak üzerine olduğu için ve servera çok fazla elit item ve gb girişi olduğu için str pri pk da oynanmıyor eskisi gibi o yüzden talep az olacak bu sc ye. 9 chaos wirinom +9 paper set +3 takıları olan pri varsa alır tabi sc yi.
    Eski zamanları hatırlarım çok zevkliydi pk da str pri oynaması. İtem yapmak ve exp kasmak zordu o yüzden bir denge vardı. İnsan özlüyor o zamanları. Oyun eskisi gibi olsa düşünmeden str pri açarım.

Oylamaya tabiki bu sc gelsin dedim eski bir bp oyuncusu olarak bana yaramıyor ama isteyen kardeşlerime yarasın.
    Last edited by mrcrowlee; 04-14-2019 at 08:28 PM.

Oyun hataları ve kaos illegalleri başta olmak üzere illegaliteye bir çözüm olmadan diger problemler benim açımdan çok gereksiz.

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Konuyu destekliyorum
    2 moderatoru konuya çekebildik Bir de GM desteği alırsak bu iş biter diye düşünüyorum