Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Senior Member

umarım yüzü kızaracak birilerini bulurum umuduyla !

bunlara ceza verilmiyor demeniz umrumda değil orada 2 saatte kasacağım para da umurumda değil. umrumda olan şey saygı.

https://youtu.be/sLWAGvv1acs

sinirden başlığı bile yanlış yazmışım ..
    Last edited by vince1562; 12-29-2018 at 07:30 AM.

Banned
    İsteyen istediği slotta istediği saatte kasabilir kimsenin tapulu malı değil boş slot olsa zaten kasar başka golem slotunda.

Senior Member
    bu manes bir tarih olamadı gitti ya .

Senior Member
    benim söylemek istediğimin 'o slota benden önce gelmiş biri varsa ona saygı duyup ks atmamalıyım' zihniyeti olduğunu idrak edemiyor musun gerçekten?

Senior Member
    Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    İsteyen istediği slotta istediği saatte kasabilir kimsenin tapulu malı değil boş slot olsa zaten kasar başka golem slotunda.
    benim söylemek istediğimin 'o slota benden önce gelmiş biri varsa ona saygı duyup ks atmamalıyım' zihniyeti olduğunu idrak edemiyor musun gerçekten?

Senior Member
    Dostum Saygı gösterene Saygı göster yarın sana denk gelirse git slotuna ks at aynı adam Elini hızlandır damageni arttırcaksın kuzu ya kuzu kurtlara kurt gibi olacaksın.Bu Oyunun farm bölümü böyle Pk atanlara karışan yok böyle kimse karışmasın diyosan pk at .Farm böyle saygı vs den cok el hızı yüksek damage geçer.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by gok_ThM97Zv6 View Post
    Dostum Saygı gösterene Saygı göster yarın sana denk gelirse git slotuna ks at aynı adam Elini hızlandır damageni arttırcaksın kuzu ya kuzu kurtlara kurt gibi olacaksın.Bu Oyunun farm bölümü böyle Pk atanlara karışan yok böyle kimse karışmasın diyosan pk at .Farm böyle saygı vs den cok el hızı yüksek damage geçer.
    Katiliyorum. 4 slot raven var ama adam illa geliyo gorevi senin bulundugun slotta yapiyo. Ya terkedicen yada kalican savasican ama bildigim tek sey hakaret ve kufur etme zararli sen olursun. Ben o tarz insanlari friend ekliyorum yarin bi gun yardim isticek bi slotta bi yerde o zaman hesaplasicaz diye.

Junior Member
    Nickname
    MeNNo
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by manin View Post
    Katiliyorum. 4 slot raven var ama adam illa geliyo gorevi senin bulundugun slotta yapiyo. Ya terkedicen yada kalican savasican ama bildigim tek sey hakaret ve kufur etme zararli sen olursun. Ben o tarz insanlari friend ekliyorum yarin bi gun yardim isticek bi slotta bi yerde o zaman hesaplasicaz diye.
    kusura bakmada görev yapan adama bırakıcan o farm slotunu o adam görevini yaptıktan sonra devam edeceksin bizde farm yaıyoruz heryer boş olsun isterse görev yapan adama sen farm yapıcaksın diyeengel olamazsın ayrıca KS bir suç değildir saygısızlıkta değildir hatta şuan gereklidir bence adamlar yıllarca aynı slottalar 1 gün KS yiyolar zırlıyolar KS candır sizde kasın karakterinizi sizde KS atın

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Kardeşim biri de çıkıp ''şu serverda düzgün pvp dönmüyor buna çözüm bulalım'' demiyor yatıyorlar farm kalkıyorlar farm. Dilerim para kasılan tüm slotları CZ'ye çekerler de faturalarınızı ödemek için farklı işlere yönelirsiniz.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by oozkayaa92 View Post
    kusura bakmada görev yapan adama bırakıcan o farm slotunu o adam görevini yaptıktan sonra devam edeceksin bizde farm yaıyoruz heryer boş olsun isterse görev yapan adama sen farm yapıcaksın diyeengel olamazsın ayrıca KS bir suç değildir saygısızlıkta değildir hatta şuan gereklidir bence adamlar yıllarca aynı slottalar 1 gün KS yiyolar zırlıyolar KS candır sizde kasın karakterinizi sizde KS atın
    3 tane bos slot varsa gelcek orda ks aticak gorev icin bende o adama birakicam kafan baya guzel senin bos slot olmasa gelsin atsin ks oteki turlu art niyettir. Ks suc demedim zaten ama slotu ona birakicam diyede bisey diger slotta 15 dk da yapicaksa benim oldugum slotta 30 dk da bitirir bende ona her turlu pisligi yaparim senin dedigin gibi suc degil