Results 1 to 6 of 6

Thread: Yardımmmm

Junior Member

Yardımmmm

Sürekli bir oyuncuyu takip etmek gittiği yere gidip slotuna ks atmak slot değişince yine takip etmek ban sebebi midir?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bunu Kanıtlayabilirse Ceza Almalı Çünkü Oyuncu Huzurunu Bozma Maddesine Giriyor.

Junior Member
    neden yaptığını öğrensen kafayı yersin o derece youtubeye yüklüyorum tarih saat herşey var.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Ammbb View Post
    neden yaptığını öğrensen kafayı yersin o derece youtubeye yüklüyorum tarih saat herşey var.
    Cheat Reports'a Konu Açıp Olayı Anlatabilirsin.

Junior Member
    diezde x denen birisi var aynı şekilde benı takip edip rahatsız ediyor cvp bile vermıyorum artık tahrik ediyor
    Last edited by GamesDepot; 01-17-2019 at 09:57 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Ammbb View Post
    Sürekli bir oyuncuyu takip etmek gittiği yere gidip slotuna ks atmak slot değişince yine takip etmek ban sebebi midir?
    Merhabalar,

Ks'nin bir yaptırımı yoktur. Spottaki moblar kimseye ait değildir. Ancak ortada kasıtlı yapılan rahatsız edici bir eylem, hakaret, tehdit vb. durumlar var ise kanıtlarınızla birlikteCheat Reports bölümüne raporlama yapabilirsiniz.

Cheat Report Kullanımı konusunu okuyarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by EYYUPPOWER View Post
    diezde x denen birisi var aynı şekilde benı takip edip rahatsız ediyor cvp bile vermıyorum artık tahrik ediyor
    Merhabalar,

Herkesin görebileceği genel alanlarda karakter isminin paylaşılması yasaktır. Siz de aynı şekilde rahatsızlık duyduğunuz bir eylem, tehdit, hakaret vb. durumlar var ise kanıtlarınızla birlikte Cheat Reports bölümüne raporlama yapabilirsiniz.

Raporlamanın nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız, Cheat Report Kullanımı konusunu inceleyebilirsin.

İyi forumlar.