Results 1 to 10 of 10

Exclamation Oyuna giriyorum Dc yiyorum

Oyuna giriyorum en fazla 5 dakika oyunda kalabiliyorum hemen dc yiyorum.İnternetim hızlı hiçbir problem lag vs. yok ama dc yiyorum durduk yere oyunu sildim yükledim olmadı yeniden patch attırdım olmadı çözüm yolu bulmanızı rica ediyorum

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bende şimdi girdim her şey dondu attı oyundan.Herhangi bir sorun mu var?

Junior Member
    Beyler istediginiz kadar yazin çizin 20 gündür ayni sorun var xiqn dosyasi istendi attim sözde mesai içinde dönüş yapilacakti 20 gün oldu hala yapacaklar !!! Hiç bir çözümü yok sistem win 10 ise win 7 atacaksiniz ! Kimse ilgilenmiyor ... Açik net birazdan gelir o çok bilmiş mod büyük yazmayin incelicez sabirli olun 20 gün oldu hala işlem yapilacak ! Giriyorsun 5 dakika sonra kasarak atiyor lan sivi sogutma 1070 ti ekran kartli cihaz nasil knightta bunu yapar diye sorgular insan !

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    sorun sizde var arkadaşlar. Benim bilgisayar 7/24 açık yaklaşık 5 aydır hiç dc olmadım.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    sorun sizde var arkadaşlar. Benim bilgisayar 7/24 açık yaklaşık 5 aydır hiç dc olmadım.
    Son patchden sonra bende de ilk saatler böyle oldu, sonra hiçbir şey yapmadan kendiliğinden düzeldi. Yani sorun arkadaşlarda olmayabilir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kas_S3u98rEY View Post
    Beyler istediginiz kadar yazin çizin 20 gündür ayni sorun var xiqn dosyasi istendi attim sözde mesai içinde dönüş yapilacakti 20 gün oldu hala yapacaklar !!! Hiç bir çözümü yok sistem win 10 ise win 7 atacaksiniz ! Kimse ilgilenmiyor ... Açik net birazdan gelir o çok bilmiş mod büyük yazmayin incelicez sabirli olun 20 gün oldu hala işlem yapilacak ! Giriyorsun 5 dakika sonra kasarak atiyor lan sivi sogutma 1070 ti ekran kartli cihaz nasil knightta bunu yapar diye sorgular insan !
    Merhabalar,

Açmış olduğunuz konuları takip etmelisiniz. Size gerekli açıklamayı Eryudes yapmıştı. Görmemeniz adına Eryudes'in yazdığını alıntı olarak paylaşıyorum.

Ek olarak üslübünüzü düzeltmenizi, diğer forum kullanıcılarını yanlış yönlendirmemenizi öneriyorum. Bu şekilde devam ederseniz forum hesabınız süreli/süresiz ceza alabilir. Lütfen forum kurallarına uyunuz.

Eryudesin konunuza yanıtı:

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Kontrol ettiğimizde sorunun sizden kaynaklı olduğu için giremediğinizi gördük. Gönderdiğiniz log dosyasında herhangi bir problem gözükmüyor.

Bu yüzden yapmanız gerekenler internet hızınızı, ping durumunuzu, firewall ve diğer güvenlik programlarınızı kontrol etmek. Bunları kontrol ettiğiniz taktirde sorununuz giderilecektir.
    İyi forumlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    Elektrik kaçak galiba

Senior Member
    wifi ile baglanıyorsanız birde kablolu deneyin.yada telefon netinizle deneme yapın.aynı sorun bizde de vardı kabloluya gecince bir sorun kalmadı.
    Last edited by johnStatham04; 12-28-2018 at 09:35 PM.

Dedikleri herşeyi uyguladım sorun haala devam ediyor

Senior Member
    Nickname
    fleapea
    Race
    El-Morad
    Saat 18:30 dan bu yana oyuna giris sağlayamadım , oyundan atıyor sürekli. 120 sıra verdi şimdi yine bekliyorum.