Results 1 to 4 of 4

Angry Disc Pre buglu ve bozuktur

50 tane ms ye girdim sadece 2 drop attı çöp bile atmadı ayrıca vega serverında oynuyorum başkaları tek tıkla 3.servera gırerken ben neden dc yiyorum anlamıs degılım paramın iadesini istiyorum eğer böyle bir imkanım varsa hiç bir faydasını görmüyorum ne dropta artıs oluyor ne oyuna girme önceliğim oluyor ozaman neden ben bu premiun adlı pakete para ödüyorummm.

Junior Member
    şans işi hiçte çıkmadığı oldu

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by RAGNAR262626 View Post
    50 tane ms ye girdim sadece 2 drop attı çöp bile atmadı ayrıca vega serverında oynuyorum başkaları tek tıkla 3.servera gırerken ben neden dc yiyorum anlamıs degılım paramın iadesini istiyorum eğer böyle bir imkanım varsa hiç bir faydasını görmüyorum ne dropta artıs oluyor ne oyuna girme önceliğim oluyor ozaman neden ben bu premiun adlı pakete para ödüyorummm.
    amacın 200 tl verip 500 tl almak olduğu için bozuk diyorsun

Junior Member
    Quote Originally Posted by 07Fibonacci07 View Post
    amacın 200 tl verip 500 tl almak olduğu için bozuk diyorsun
    bunu sadece bu arkadaş söylemiyor 50 defa konu açıldı ama gel gelelim hala göz ardı ediliyor Domenico-Murat bile canlı yayınlarda bunu defalarca kez söyledi, günlerce premiumsuz farm yaptım bir dünya ms girdim gayet iyi droplar aldım, hiçbir şey atmasa bile en azından çöp atıyordu umudumuz oluyordu, DC premimum çektiğimden beri 27 tane MS girdim henüz alabildiğim drop old pp ve old str belt bunların dışında çöp bile almadım bu insanlar boş yere dil dökmüyor hadi biz boş yere dil döküyoruz diyelim yüksek izlenmesi olan yayıncılar canlı yayınlarda bile bunu söylüyor dile getiriyor, lütfen artık bir açıklama yapılsın!