Results 1 to 7 of 7

Haksız Yere Hapis cezası Ve Tickete yapılan Dönüş Lütfen Okuyun.

Öncelikle burası Userlerin Paylaşımını şikayetini yaşadıgı problemi dile getirmesi amacı ile açılmış bir forum.
    ancak biliyorum konu silinecek/üyeliğim engellenecek/konu yoruma kapatılacaktır.
    yinede sizlerle paylaşmak istiyorum Oyuna Para yatırmadan 2 defa Düşünün

problem:
    yeni açtıgım karakterim hile kullanmam illagal bir uygulama kullanmama ragmen hapise gönderilmiştir.
    Çarı hapisden Çıkardım Maliyetimin İadesini istedim.
    Gelen Cevap Ve muamele beni Çok Şaşırttı.
    Kendilerince bir cevap Ticket atmam engellendi Cevap Hakkım Yok yani
    Olan yatırmış Oldugum paraya 210 Tl ye oldu
    Sebebi ise şimdi para yatırıyorum ya tekrar Cahs aldırmak alırmıyım asla Maliyetimi Çıkartıp Oyunu Bırakacağım
    Şuanda ilk İşim Avukat aramak ve durum Hakkında Şikayetçi Olmak oyun sözleşmeleri onları Kurtaramaz.
    cevap dahi vermeye Hak tanımıyolar buda benim İçin Bir koz Olacaktır.
    birkaç avukatla görüştüm
    şuanki durum dolandırıcılığa girmekte ve dolandırıcılığın sözleşme üzerinde dahil yasallığı olamaz dediler ancak durumu kolaylaştırmak amaçlı
    bu gibi problemi yaşayan 1 den fazla kişinin olması durumu anlaşılır hale getirir ve ciddiye alınmasını sağlar dediler.
    çekinmeyin tüm masraflar bana ait varsa yaşayanlar bu problemi

Not: Hesap Ticket atmaya Açılmıştır neler oluyor anlamadım.
    Last edited by uskoking01; 12-28-2018 at 02:56 PM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Yaptığımız incelemeler sonucunda kullanıcı adı "ayh**" olan bilgisayarınızın "Down****" klasöründe yer alan "K*******" adlı illegal programı kullamanız nedeniyle hesabınız zindana gönderilmiştir. Ayrıca, ikinci hesabınız olan "xxta*******" aynı şekilde zindana gönderilmiştir. Hesaplarınızı zindandan çıkartarak oyunumuza devam edebilirsiniz. Tekrar kullanmanız halinde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.

evet kullandıgımı inkar etmiyorum ama kullanıcı adı: uskoking olan nick CandyBaby karakterim sonradan açılmış yeni karakterdir ve illagal uygulama kullanımı yoktur.
    3200 npoint çekildi yeni bi başlangıç yaptık oyuna bunu anlatamıyoruz kimseye zindana gidenleri savunmuyorum ben sadece sonradan açtıgım temiz karakterimi neden cezalandırıldığını anlamıyorum varsa loglarınızda kayıt ispatlamanızı istiyorum. aksi taktirde iddanızı bana kanıt olarak sunmadıgınızı ek olarak beyan edeceğim herşeyin aksi dahi çıksa oyuncuları ispatlamayarak bu denli zora soktuğunuz için piskolojik olarak etkilediğinizi zaman kaybı yaşattığınızı beyan ederek ekstra bi talepde daha bulunacağım.
    yine avukattan edindiğim bilgi
    Ek olarak sonradan Edindiğim Bilgiye göre böyle bir durum varsa;söz konusu ticaret ise
    taraf yaptıgı yaptırımın sebebini karşı tarafa altını çizerek belirtmeli aksi taktirde durumun var olması eğer kişi bilgi ihtiyacı için maddi bakımdan zarara uğratılmışsa kişiyi etkilemez,çünkü kendisine ispat sunulmamıştır. kararın yükümlüğü yoktur. maddi ve piskolojik olarak zarara uğratıldığını beyan ederek dava açabilir ancak böle bi durum için birden fazla talep olmalı ki firma bu yönde dolandırıcılık yapıyor suçlaması konusunda ciddiye alınmalı.
    bu tazminat açılması için yeterli sebeb ek olarak taraflar aralarında anlaşabilirler.
    boş yapıyor diyebilirsiniz ilk açıcağım dava değildir. kazanmış olduğum davadan gelicek paranın hepsini bu işe dökebilirim o insanlarıda toplıyıcam. mesele 250 tl değil şuan kandırılıyorum 3 kuruşa göz dikilmiş durumda.
    Last edited by uskoking01; 12-28-2018 at 02:17 PM.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    İlk mesajınızda illegal programdan bahsetmişsiniz bunu bizimle paylaşırmısınız illegal program derken neyi kasdetiyorsunuz oyuncu/oyuncular olarak merak ediyoruz ?
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

kardeşim ben bi karakter açtım nick roguekinqs elimle kastım karakteri itmleride çektiğim cashle almıştım uzerındekı maddiyatta benım kendı param yanı ancak slota ksnin kıralı var genienin yüzündende hiçbiryer boş değil dedik gidiip bi slota macroya bıraktır elbet boşalır kasarız diye sonra hem bana faydası olmadıgını farkettım hemde car ceza alıcak diye bıraktık yeni çar açtık bus vs kasarız dedik 3200 npoint çektik görevlerini yaptım dc premium aldım çar ertesi gün zindanda
    adaletmi bu burda yöneticiler bana ahkem kesiyor oyuna allah rızası için girsin bir baksınlar tek tek kayıt alıyorum hergün koxper var kontrol yok diyerek şuan
    Last edited by uskoking01; 12-28-2018 at 02:51 PM.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Yaptığımız incelemeler sonucunda kullanıcı adı "ayh**" olan bilgisayarınızın "Down****" klasöründe yer alan "K*******" adlı illegal programı kullamanız nedeniyle hesabınız zindana gönderilmiştir. Ayrıca, ikinci hesabınız olan "xxta*******" aynı şekilde zindana gönderilmiştir. Hesaplarınızı zindandan çıkartarak oyunumuza devam edebilirsiniz. Tekrar kullanmanız halinde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır.
    sizinde belirttiğiniz gibi 2 karakter diyorsunuz bunlarda inkar etmedim var dedim yeni açtığım karakterden bahsediyorum o niye atıldı zindana ? yeni karakter açmanın yasak olduğunu belirten ibare yok.
    bahsettiğim karakter kullanıcı adı: uskoking oyun içi pm: CandyBaby
    log kayıtları diyorsunuz bana CandyBaby nİckli Karakterimin Log kayıtları bu ekranda paylaşın.
    Fazla atak hızımı Varmış
    macro dan dolayı aşırı z1 Olayımı Varmış
    Kullandığıma Dair ispat istiyorum hakkım benim neden olduğunu görmeliyim.
    Bana o çarın illagal uygulama kullandıgını ispatlayın ekstra bi o kadar daha npoint çekip kullanmadan oyunu bırakacagım
    Last edited by uskoking01; 12-28-2018 at 02:59 PM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Görevi tamamlayarak zindandan çıkabilirsiniz.

Hesaplarınız ile ilgili yardımı ise sadece destek ekibimize bir bilet göndererek alabilirsiniz.

Ayrıca, yasal haklarınızı kullanmakta özgürsünüz.

Tekrar konu açmanız durumunda forum hesaplarınızda süresiz olarak kapatılacaktır.

İyi oyunlar dileriz.