Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71

çok önemli bir durum... Herkes baksin

BU SABAH JR DEN ÖNCE BİR OYUNCU EL MORAD JR NPC SİNE TK ÇEKTİĞİ İDDİA EDİLDİ, AYNI ZAMANDA TK ÇEKTİĞİ İDDİA EDİLEN ARKADAŞ TWİTCH DE YAYIN YAPIYORMUŞ. KENDİSİNİN ÇEKMEDİĞİNİ İDDİA ETTİ MERAK ETTİM YAYINA GİRDİM, MİLLETE NASIL KÜFÜRLER EDİYOR ANA BACI NAMUS ŞEREF BIRAKMADI MİLLETTE. AMA BİR ŞEY DİKKATİMİ ÇEKTİ ŞÖYLE BİR CÜMLE KURDU '' NASIL OLSA TANIDIK GM VAR HATTA PATHEOZ KONUŞURUM BEN BU DURUMU'' DİYE BİR CÜMLE KURDU. BU BENİM AKLIMDA OYUNDA HER OYUNCUYA AYNI ADALET GÖSTERİLMİİYOR MU ACABA DİYE BİR SORU İŞARETİ OLUŞTURDU. TABİ ŞİMDİ BURADA YOK YAPMIYORUZ DİYECEKSENİZ KİM NE SUÇ İŞLERSE CEZASINI ÇEKER GİBİ CÜMLELER KURACAKSINIZ AMA BU YAYINCININ KURDUĞU CÜMLEDEN SONRA PEK İKNA EDİCİ OLACAĞINI SANMIYORUM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Hiçbir oyuncuya farklı bir öncelik gösterilmemektedir. Bahsettiğiniz yayıncının söylediği yerleri kanıt olarak cheat reports bölümüne konu açarsanız gerekli incelemeler yapılır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Hiçbir oyuncuya farklı bir öncelik gösterilmemektedir. Bahsettiğiniz yayıncının söylediği yerleri kanıt olarak cheat reports bölümüne konu açarsanız gerekli incelemeler yapılır.
    cr ye attım ama sizde burada herkesi ikna edici kanıt sunarsanız daha sağlıklı olur

hatta şuan yayını açtım ve o dediği cümleyi tekrardan dinledim yalan olmasın ama kurduğu cümle şu: salak xxx, gm nin numarası yok sanki bende böyle böyle diyecem bitecek yayın tekrarı var ne var salak xxx ya ..... ben şimdi gm patheoza yazıyorum abi o zehirli ok atanı ben banlatacam, beklesin xx, ismini bilmiyorum sanki '' diyerek kurduğu cümlede benim anladığım gm patheozla bu arkadaşın arası çok iyi ve ona çok güveniyor yani bu kişinin ceza alması ve gm patheozla nasıl bir ilişkisi olduğu forumda kullancılara açıklanması lazım adaletli bir iş olması için
    Last edited by Death_Stroke; 12-24-2018 at 06:22 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Yayıncı yayınlarında söylediklerinden sorumludur bu tarz yayın yapan kişilerin ilgi çekmek amaçlı söylemleri olabiliyor cheat reports üzerinden bildirim yaptığınızda gerekli incelemeleri gm ekibi yapmaktadır.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Yayıncı yayınlarında söylediklerinden sorumludur bu tarz yayın yapan kişilerin ilgi çekmek amaçlı söylemleri olabiliyor cheat reports üzerinden bildirim yaptığınızda gerekli incelemeleri gm ekibi yapmaktadır.
    ona şüphem yok. ama belirttiği gibi şuan adaletli bir ortam olduğunu düşünmüyorum yani kurduğu cümle cidden umursanmayacak bir cümle değil ha şunuda yanlış anlamayın ben kimim ki yani sıradan bir oyuncuyum bir şey ikna etmek zorunda olmadığınız birisiyim. ama insanları cidden adaletli bir ortam olduğuna ikna etmek isterseniz lütfen bu kişinin ceza alıp almadığı, GM lerle nasıl bir ilişkisi olduğu açıklansın sizin içinde diğer oyuncular içinde adaletli bir ortam olduğuna ikna edici bir olacağını düşünüyorum. peki bu kullanıcının anladığım kadarıyla başka serverlarda da karakteri var. diyelim '' CEZA '' aldı ıp belli ne belli sonuçta bunları biliyorsunuz bu kullanıcının oyunla diğer karakterlerininde irtibatı kesilir mi yoksa sadece bu karakterinin mi irtibatı kesilir?

öncelikle merhaba ben gmler ile yayinciliğa başladiğimdan beri iletişim içerisindeyim ilk 2 yilimda sürekli koxper banlattim ve skypeden bu durumda iletişime geçebiliyoruz şimdi şçyle bir konu var gm patheozla aramda birşey yok sadece ben skypeden gm patheoza ulaşabiliyorum tek sorun şu towna mob çekilirken towna mob çekilmesin diye kurtarmaya çaliştim ben çekmişim gibi göründü ben burda 3 günlük ban yersem gmye ulaşmam normal değilmidir ben burda bir adaletsizlik görmüyorum bir yayinci olarak yayinda haksiz yere ban yeme olasiligim oldugunu gm ye söylersem gm ile aramda bişeymi olmuş oluyor günlerdir beni tuzağa düşürmeye çalişiyorsunuz ne olduğu zaten belli

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bende sabah yayınındaydım arkadaşın boro slotundan çekti boss u jr npcsine kadar jr tıklamak için prieste descent atınca tk'da npc başına geldi orda karmaşa oldu bossu oraya kadar çeken kendisidr ama ben insanların exp kaybetsin diye çektiğini düşünmüyorm talihsizlik oldu

valla yayını bende izledim, cr ye attıgım video telif hakkından kaynaklı kaldırılmış ve şahısta akşam saatlerinde yayın tekrarı var diyerek söylediği açtığı yayını silmiş. demek ki birileri uyarmış ki silmiş bu kişi her şey kanıtıyla elimde var. hadi diyelim mobu o çekmedi peki ettiği küfürler ? ve vefat etmiş olan anneme ettiği küfürler ne olacak ben ona küfür mü ettim?

ve şuan itibariyle cr ye attığım şikayete bir cevap gelmeden silinmiştir. ve bu oyuncu halen oyunda online durumdadır.