Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Yetkililer Dikkat !

Olympia serverinda oynadıgım hesabımın OTP si blocklandı ve kayıtlı olan telefon numaramı daha önce değiştirdim.Konu hakkında bilet olulturdum ve İnatla hesabın acılma ve otp yi olusturdugum tarihi istiyolar diğer banka dekontları vs vs zımbırtılarla birlikte.Her şey tamam da bu tarihleri bilmiyorum ve hesabımın üzerinde büyük item ve emek kaldı.Bu konuda ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz _?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Müşteri hizmetleri önemli konularda kullanıcıdan hesap aitlik bilgilerini talep eder. Bu bilgilerin en başında 2 önemli soru vardır, birisi hesap açılış tarihi ve doğum tarihidir. Hesap sahibinin bu bilgileri unutması mümkün değildir, bir yere not etmediyseniz bile hatırlamak için anılarınızı yoklamanız yeterli olacaktır. Oyuna askere gitmeden önce başlamıştım, üniversitede yurttan ayrılıp arkadaşlarla eve çıktığımızda başlamıştım, evlenmeden 3 sene önce başlamıştım gibi çok fazla alternatif var hatırlamak için. Bu şekilde oyuna ne zaman başladığınızı bulabilirsiniz. Hesabın gerçek sahibi siz değilseniz zaten bu bilgiyi hiçbir zaman bilemezsiniz ve müşteri hizmetleri size hiçbir şekilde destek vermez.

Hesap size ait değilse, devredilmiş veya satın alınmış bir hesapsa gerçeği kabullenmelisiniz. Hesap size aitse ve bilgileri hatırlamıyorsanız belirttiğim şekilde hatırlamaya çalışınız. Premium ve N-point kodları da alışveriş yaptığınız sitede kayıtlı durmaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Unutması nasıl mümkün değildir hocam. En az 8-9 senelik hesap. Kendi açtıgım hesabım.İnsanların haklarını emeklerini hiç etmek için maşallahınız var elinizden geleni yapıyorsunuz. Varsa öğrenmenin yolu bilgilendirin öğrenelim.

Junior Member
    Benimde hacklenen karekterimin doğum ve kayıt tarihini şöyle buldum 2 gün oldu hala bileti açmadılar bile. Oyuna kayıt yaparken cash yüklediysen yada herhangi bir sitenen alışveriş yaptıysan 1. muhtemel yılı hatırla o yılın hesap eksterine bak 2. alışveriş yaptıgın siteden ilk ne zaman alışveriş yaptın bunlara bak ben böyle buldum. zaman aralığını daraltırsan bulman kolaylaşıyor. Doğum tarihi ise hesabı açtığın gün muhtemelen karekter oluşturmuşundur hangi sw de oluşturduysan onu hatırla yaz gönder.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Burda biraz kullanıcı hatasi var benim 2013 yılındaki hesabımın bütün ksn kodları bile duruyor ne olur ne olmaz diye.

Tags for this Thread