Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation JR BUG'da Tıkılı Kaldık - Ticket Report

Jr'de DEVA'yı kestikten sonra oyun bizi atmadı. JR'de tıkılı kaldık. Relog atarsam win-gem kazanamicam. Bug'da kaldığıma dair SS(ksc) ve video aşağıda bulunmaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Umarım buradan görür yardımcı olursunuz.

SS:

Video:

Şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Alandan çıkabilmek için relog, ödüllerin telafisi içinde destek ekibine bilet göndermeniz gerekmektedir.

Bilginize

Junior Member
    Destek ekibine bilet gönderemiyorum. NPOINT istiyor. Bilet göndermek bile için NPOINT mi gerekli ?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by SpyTeNeKee View Post
    Destek ekibine bilet gönderemiyorum. NPOINT istiyor. Bilet göndermek bile için NPOINT mi gerekli ?
    Bilet göndermek için hesabınızın 1 N-point' e sahip olması gerekiyor, bilet gönderiminden sonra herhangi bir kesinti olmamaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SpyTeNeKee View Post
    Jr'de DEVA'yı kestikten sonra oyun bizi atmadı. JR'de tıkılı kaldık. Relog atarsam win-gem kazanamicam. Bug'da kaldığıma dair SS(ksc) ve video aşağıda bulunmaktadır. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Umarım buradan görür yardımcı olursunuz.

SS:

Video:

Şimdiden teşekkürler.
    Saygılarımla.
    şahsen ben bu videoyu izleyerek karar vermem gerekse hiç bir ödül telafisi yapmam.
    Çünkü videoyu eksik çekmişsiniz. Devayı kestiğinize dair bir kanıt ortada göremiyorum, keşke Sağ alttaki kısmı yukarı kaldırarak devayı kestiğinize veya kestiklerine dair bir kanıt gösterebilseydiniz.

Senior Member
    Nickname
    AdıBendeSaklı
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    şahsen ben bu videoyu izleyerek karar vermem gerekse hiç bir ödül telafisi yapmam.
    Çünkü videoyu eksik çekmişsiniz. Devayı kestiğinize dair bir kanıt ortada göremiyorum, keşke Sağ alttaki kısmı yukarı kaldırarak devayı kestiğinize veya kestiklerine dair bir kanıt gösterebilseydiniz.
    cıkan 5 kisi var ben kazansam beklerdim sonuna kadar verir mi diye

Tags for this Thread