Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27
    Senior Member iVibe's Avatar
    Arkadaşım ticket at veriyorlar diyorum neden okumuyorsun yazdığımı 15 gün önce atmışım bak ticket ı.

yok olumlu yanıtı istemiyorum. ncs de istemiyorum gerçekten. teşekkür ederim

konu açtığıma pişman oldum

Senior Member iVibe's Avatar
    Trip atmana gerek yok burdaki moderatörler gm değil haliyle gmlerin insiyatifini tahmin edemezler. Ticket at versinler naz yapma hadi

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Hahaha küstürdün adamı Scorp Lion

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Anlaşmamız gereken bir konu ben ne müşteri hizmetleri temsilcisiyim ne de Gm'im, bu gibi durumlara ben karar veremem. Bilet atarsanız size ücretsiz ncs verirler diyemem ama siz ekrana gelen nick değiştirme penceresini kapatıp bu oyun hatası derseniz ben de size bu oyun hatası değil, kullanıcı hatası derim. Müşteri hizmetleri iVibe isimli arkadaşımızın dediğine göre kendisine bir inisiyatif göstermiş, siz de şansınızı deneyebilirsiniz. Naçizane tavsiyem bilet attığınızda bunu direkt olarak bir oyun hatası olarak belirtip istemenizden ziyade küçük bir dalgınlıkla diyerek belirtmenizdir.

Benim görevim sadece forumdaki yanlış anlaşılmaları düzeltmek, gidermek ve kullanıcıları doğru yönlendirmektir. Bunda küsecek, gücenecek bir durum yok.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by xxtorusxx1 View Post
    Amacınız ne ki anlamadım. Benden kaynaklanan bir sorun değil. O kadar cash verip niçin ncs alayım ki? Sizden kaynaklanan bir problem. Dediğiniz şeylerden haberim yoktu ve ekranı es geçtim nereden bilebilirdim ki böyle bir sorun olacağını. Daha önce karşılaşmadığım birşey. Diğer oyunlarda oyun yönetimi her zaman oyuncunun yanında olurken bu oyunda mağdur ediliyoruz. Diyecek bir şey bulamıyorum.
    Kendi kabahatini görmezlikten gelip , topu sisteme atman kabul görmez.Ben bu güne kadar belki 8 9 birleşim gördüm.Her birleşim sonrası kullanıcılara ilk girişte nickname değişme seçeneği olan bir modül açılır.Bunun sende açılmaması mümkün değil.

Sen direkt olarak textbox içeriğini boş bırakıp enter dersen sistemde olan benzersiz parantezli tanınmış nickname artık kalıcı ismin olarak kalır.

Bu nedenle yeniden ncs alıp kendi hatanı yine kendin düzeltmen gerekir.

Ticket atarak değişim sağlayan arkadaşlar olmuş sende bir dene.Ama MTL ' nin tavsiyesiyle hareket etmen en mantıklısı.
    Last edited by HavaliBaal; 12-27-2018 at 07:31 PM.
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Benim hatam

Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Tamam dediğin gibi olsun Konu sahibi arkadaşım 11-12-2018 tarihinde attığım ticket'a olumlu yanıt geldi. Bilgin olsun
    Ticket içeriğini kişisel bilgi vermeden paylaşırmısın . bende de böle bir sorun var. teşekkürler şimdiden .

Senior Member
    Quote Originally Posted by xxtorusxx1 View Post
    Benim hatam
    server birleştikten 10 sene sonrada girsen o nick değiştirme kutusu açılıyor oraya nick yazmak yerine kapatırsan nickin random kalır bu oyun hatası değildir benim oynadığım server en az 5 kere birleşmiştir her seferinde nickimi değiştirdim sen ticket at belki sanada beleş ncs verirler vermezlersede neden vermiyorsunuz diyemezsin bence