Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Unhappy Server Birleşiminden Dolayı Bozulan ID için NCS İstiyorum

Diez severinde oynamaktayım ID olarak }6511920drakula11 gibi bi ıd kullanıyorum ve çok rahatsızım bu durumdan ncs alamıyorum. Server birleşiminden sonra ID bozuldu düzeltemedim. Değerli yetkililerden yardım istiyorum. İyi akşamlar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Zamanında (sunucu birleşimi zamanında) aynı isme sahip karakter isimlerine sahip kişiler, ilk oyuna giriş ekranında ID değişim ekranıyla karşılaşmıştır. ID değişim ekranını geçtiyseniz bir daha aynı panele ulaşamazsınız.

Bu nedenle Name Change Scroll kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz.

Senior Member iVibe's Avatar
    Ticket atarsan hesabına ncs gönderiyorlar parayla almana gerek yok. Zaten oyunun sebep olduğu bir şeye para vermen saçma olurdu.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Zaten oyunun sebep olduğu bir şeye para vermen saçma olurdu.
    Oyun zaten sana değiştirmen için bir şans tanıyor, ayrıca sunucular birleşmeden önce neler yapmanız gerektiği konusu açılıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Oyun zaten sana değiştirmen için bir şans tanıyor, ayrıca sunucular birleşmeden önce neler yapmanız gerektiği konusu açılıyor.
    Server birleşirken aktif oynamayan biri duyuruları takip etmeyebilir sonrasında karşısına çıkan ekranı "bu ne diyerek" kapatabilir. Neyse sonuç olarak aynı sorunla karşılaştım ve Destek ekibi Ncs yollayabileceklerini söyledi. Önemli olan burda oyuncuyu mağdur etmemeleri. Neden benim dediğime karşı çıktın anlamadım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu ne diyerek ekranı kapatırsan o oyunun değil senin hatan oluyor ama Kullanıcı destek hakkını kullanabilir onda bir sorun yok ama kabul edip etmeyecekleri konusunda bir şey diyemem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Amacınız ne ki anlamadım. Benden kaynaklanan bir sorun değil. O kadar cash verip niçin ncs alayım ki? Sizden kaynaklanan bir problem. Dediğiniz şeylerden haberim yoktu ve ekranı es geçtim nereden bilebilirdim ki böyle bir sorun olacağını. Daha önce karşılaşmadığım birşey. Diğer oyunlarda oyun yönetimi her zaman oyuncunun yanında olurken bu oyunda mağdur ediliyoruz. Diyecek bir şey bulamıyorum.

Vazgeçtim birşey istemiyorum

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu ne diyerek ekranı kapatırsan o oyunun değil senin hatan oluyor ama Kullanıcı destek hakkını kullanabilir onda bir sorun yok ama kabul edip etmeyecekleri konusunda bir şey diyemem.
    Tamam dediğin gibi olsun Konu sahibi arkadaşım 11-12-2018 tarihinde attığım ticket'a olumlu yanıt geldi. Bilgin olsun

ID böyle kalsın ncs sizde kalsın