Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Thumbs up Dürüstçe cevap bekliyorum

oyuncu sayısı arttı diyemi sıra sayıyor serverlar yoksa premium alalım diye mecburmu bırakılıyoruz

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    oyuncu sayısında artış görüyor musun hocam

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by UBB883 View Post
    Rosetta ve destana bakarsan görürsün dostum. Maneste oyunu bırakıp boşaltan çoğu kişi oralara gitti. Örnek verecek olursak maneste tutunamayan eski gm rhales ve ekibi gitti rosettada takılıyor. Yaz aylarında oyuncu azken bile günün her saati sıra sayan manes artık sıra saymadan girilebiliyor. E bi de şu var artık kış geldi hocam insanlar dışarı çıkmak yerine soğuk ya diyip oyuna giriyor bu yüzden evet oyuncu arttı ve bu gözle görülebiliyor.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Tekrar yazıyorum Gordion'daki sıra kesinlikle hikaye.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Rosetta'da oynayıp bunu yazıyorsan bundan sonra yorumlarını troll diye yoksayabilirim. En eski sunucu olan Ares sunucusunda bile inanılmaz bir oyuncu artışı vardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Rosetta ve destana bakarsan görürsün dostum. Maneste oyunu bırakıp boşaltan çoğu kişi oralara gitti. Örnek verecek olursak maneste tutunamayan eski gm rhales ve ekibi gitti rosettada takılıyor. Yaz aylarında oyuncu azken bile günün her saati sıra sayan manes artık sıra saymadan girilebiliyor. E bi de şu var artık kış geldi hocam insanlar dışarı çıkmak yerine soğuk ya diyip oyuna giriyor bu yüzden evet oyuncu arttı ve bu gözle görülebiliyor.
    ben rosettada oynuyorum zaten delikanlı; gordion, olympia, diez sıra sayıyorsa bir durup düşünürüm... İstersen şahin bakışlarınla bir tur o serverlara gir bak

Banned
    Nickname
    OzamanDANS
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    artış varsa bu güzel 1 haber

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyuncu artışı mı yoksa TL'ci pazarcı-farmcı artışı mı?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    ben rosettada oynuyorum zaten delikanlı; gordion, olympia, diez sıra sayıyorsa bir durup düşünürüm... İstersen şahin bakışlarınla bir tur o serverlara gir bak
    Delikanlı Siz yok musunuz böyle çocukların buralarda kendini böyle büyük bi adam olarak görmesi yok mu ^^ Dayıcığım gider bakarsın ben bildiğim serverların yorumunu yapıyorum burada sizin gibi bilmediğim serverlar hakkında neden konuşayım ? Bak Scorp Lion da areste oynadığı için o serverı bildiğinden dolayı ares örneğini vermiş. Forumu böyle boş beleş konuşma yeri olarak göreceğine adam doğru düzgün soru sormuş ona dürüstçe cevap ver. Tekrardan söylüyorum bu sıra saymanın arttığı serverlarda evet oyuncu artışı fazlasıyla var e tabi bu gelen oyuncuların yanında da - pazarcı dediğimiz kesim aptal değil /boş serverlarda duracak değiller adamlar da oyuncuların kaydığı serverlara kayıyor hemen - bu yüzden de giriş kısıtlaması değil sizin yerinize girmiş olan 7/24 moradonda oturan en az 1 tane pazar charı bulunuyor. Anladın mı DAYI ?

Senior Member Savas3725's Avatar
    Mesela Maneste önceden JRye max 500-500 girerdik. Şimdi 700ü aşşağa düşmüyor.