Results 1 to 3 of 3

Slota Gırınce Genıe Altı Macro Açan Deynekçi

orclar ıcın soyluyorumdestan serverında uruk blade genıe bırakmak orda ms bus yada lvl artık ne kasıcaksanız bu tiple karşılaşmayanınız yoktur ısım vermıyorum bılenler bılıyor bu sahsı defalarcada report edıldı ama sonuc alınamadı okcuydum dedım barı mage acayım kasayım ts basar ignition ile rahat ilk vurusu yapar kutuyu alarım sonucta dırek ustunda patlıyor ve ts basılı magenın 18 skılınden daha serı bır skıl yok oyunda ama adam okcu olmasına ragmen macroyu ben daha elıme kaldıramadan mobu kesıyor anlayın yanı ne kadar hızlı şimdi soruyorum ne yapmammız lazım bu deynekçinin slota bırısı gelınce macro actıgını kanıtlamak ıcın hatta bence kxp ama arkadaslar macro oldugunu soyluyor nasıl bır yol ızlememız lazım modlar yada bır gm bana desınkı soyle bır vıdeo cek banlıyalım cunku canlı destegınız yok cagırınca dırek gelsenız gorursunuz ne kullandıgını

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam maalesef makro videolarda kolay anlaşılmıyor. Sen en az 3 dakikalık ve sağ altta tarih görünecek şekilde videonu al ve CR'ye ilet.
    Moderatör ve GM arkadaşlar o karakterin notunu alıp daha sonra oyun içinde bizzat kontrol edecekler. Dediğin gibi illegallik söz konusu ise ceza alır.
    Alternatif bir yöntem olarak, Discord'ta NTTGame resmi odasında level 10 olduktan sonra GM arkadaşlara direk özel mesaj yoluyla hile bildirimi yapabilirsin.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu Başlığını Okuyunca Gordion Chaos, CZ Farm Slotları Mastodon Ağaçlar, El Morad Savage Ape Blade Delos Slotları Canlandı Gözümde.