Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
    Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Rosetta'da oynayıp bunu yazıyorsan bundan sonra yorumlarını troll diye yoksayabilirim. En eski sunucu olan Ares sunucusunda bile inanılmaz bir oyuncu artışı vardır.
    En eski swlerde bile artışlar varken ucuz olAMAYAN pus itemlerinde %6,8,12,14 civarlarında indirimler olsa günlük anlık veya haftalık olarak cidden işe yarabilir. Sizce? Hemde oyuncu sayısı azar azar artarken indirim gelmesi iyi olabilirdi. (Bu kelimelerden lütfen başka bi art niyet aramayın.)

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Aritiz mi? Ne artizi ?

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    oyuna yenı baslayanlar oldu deniyor sürekli son 1 ayın yeni baslayan raporunu ve sw kapasiterini gösterirseniz diyecem ki eyw
    Ares te oynuyorum cz de yeni kim var ki +200 sayıyor yoksa görünmez trenler tekrar mı dadan dı

Member SirTheLeoN's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Rosetta'da oynayıp bunu yazıyorsan bundan sonra yorumlarını troll diye yoksayabilirim. En eski sunucu olan Ares sunucusunda bile inanılmaz bir oyuncu artışı vardır.
    Artiz mi?Ne artizi?Artiz ne ararla bazarda

Last edited by SirTheLeoN; 12-25-2018 at 09:26 PM.

Oyuncu artisindan ziyade pazarci afk artisi oldugu icin olabilir. Sunucularda belli oranda premiumsuz giris limiti var ve resetten sonra oyuna giren binlerce pazarci bir diger resete kadar oyunda olduklari icin premiumsuz giris limiti doluyor ve cok azalmiyor. Bence sorun bundan kaynakli.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Oyuncu artıyor. Özellikle 5-6-10 sene önce bırakmış olup tekrar başlayan epey bi kişi var. Aresten biliyorum, exp kastığım slota görev/farm için gelen günde en az 2-3 kişi ile karşılaşıyorum böyle.

Senior Member
    Serverlerin kapasitelerinin yazar mısın?

Premiumlu ve premiumsuz serverlerin kapasitelerini yazmanızı benim gibi çok kişi isteyecektir bunu bizimle paylaşır mısınız?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Rosetta ve destana bakarsan görürsün dostum. Maneste oyunu bırakıp boşaltan çoğu kişi oralara gitti. Örnek verecek olursak maneste tutunamayan eski gm rhales ve ekibi gitti rosettada takılıyor. Yaz aylarında oyuncu azken bile günün her saati sıra sayan manes artık sıra saymadan girilebiliyor. E bi de şu var artık kış geldi hocam insanlar dışarı çıkmak yerine soğuk ya diyip oyuna giriyor bu yüzden evet oyuncu arttı ve bu gözle görülebiliyor.
    rhales ve ekibinin rosettaya geçme sebebi tutunamamak değil. maneste her istediklerini yapıyordu zaten adamlar. daha ne kadar tutunsun

Senior Member
    Race
    Karus
    millet oyunu bırakıyor,kimse kimseyi kandirmasin,oyunu ayakta tutanlar bu oyundan ailelerini geçindiren farmerlerdir, onlarda birşeyi unutuyorlar ağlayanın mali gülene yar olmaz.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Fernando_TorreS View Post
    oyuna yenı baslayanlar oldu deniyor sürekli son 1 ayın yeni baslayan raporunu ve sw kapasiterini gösterirseniz diyecem ki eyw
    Ares te oynuyorum cz de yeni kim var ki +200 sayıyor yoksa görünmez trenler tekrar mı dadan dı
    evet serverda online kaç kişi var rakam olarak görmek istiyoruz işte o vakit inanırım full olduguna yoksa ares boş yani.