Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
    Junior Member

NTTGame ve yasal haklarımız

NTTgame'in kanıtsız şekilde(3. party yazılım veya bug harici) oyundan uzaklaştırma cezalarına karşı mahkeme veya yasal haklarımızı kullanma şansımız nedir? oyuncu arkadaşlardan daha önce bu şekilde bir başvuru yapıp dönüş alabilen var mıdır ? Premium'umuz boşa giderken nasıl bir yol izleyebilirim, bilgilendirirseniz sevinirim.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bek_8hnVlJza View Post
    NTTgame'in kanıtsız şekilde(3. party yazılım veya bug harici) oyundan uzaklaştırma cezalarına karşı mahkeme veya yasal haklarımızı kullanma şansımız nedir? oyuncu arkadaşlardan daha önce bu şekilde bir başvuru yapıp dönüş alabilen var mıdır ? Premium'umuz boşa giderken nasıl bir yol izleyebilirim, bilgilendirirseniz sevinirim.
    Hocam valla ben bugüne kadar haksız yere ban yiyeni görmedim. O yüzden kimsede gidip hakkını arayamıyor ne yazık ki. Eğer ki haksız yere banlanan birisi olurda gidip hakkını ararsa ve durumu anlatırsa sana yardımcı olurum

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Ne cezası aldınız merak ettim paylaşabilir misiniz?

Kurallarda yasak olan bir eylemi gerçekleştirdiyseniz eğer ne gibi bir hakkınızın olmasını istiyorsunuz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Kanıtsız işlem yapsalardı ben bulunduğum serverdeki user sayısını 1/10 civarında düşürmüştüm

Mahkemeye gidip dilekçe verebilirsin , davada açabilirsin ama kanıtsız ve belgesiz delilsiz olduğun için eline koca 1 0 geçecektir.Dava açtığın için iddia sahibi de sen olduğun için karşı tarafın delilsiz , belgesiz , kanıtsız işlem yaptığını senden kanıtlamanı belgelemeni isteyeceklerdir.

Kaybettiğin takdirde ki belge olmazsa kaybedersin + olarak mahkeme masraflarınıda ayrıca ödemek zorunda kalabilirsin.

Oyun sözleşmesini yeniden gözden geçirmeni ona göre hareket etmeni tavsiye ederim.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Ne cezası aldınız merak ettim paylaşabilir misiniz?

Kurallarda yasak olan bir eylemi gerçekleştirdiyseniz eğer ne gibi bir hakkınızın olmasını istiyorsunuz.
    Oyuncuların açtığı diğer konulara neden bakılmıyor öneri , şikayet içeriği olan çok konu var ama neredeyse 30 konunun sadece 1 tanesine yetkili cevap vermiş.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Junior Member
    bilet göndererek destek ve kanıt istememe rağmen daha ağır cezalar alabileceğim şeklinde bir cevap geldi. Merak ediyorum, 14 yıllık oyunda illaki hakkını mahkeme ile arayan oyuncular vardır, sözleşme gereği bir sonuç alınıyorsa mahkeme masrafı gibi şeylerden hiç çekinmem.sadece meraktan soruyorum.
    Last edited by bek_8hnVlJza; 12-25-2018 at 02:00 PM. Reason: imla

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Onayladığınız kullanıcı sözleşmesi der ki;

20. İPTAL
    Eğer bu sözleşmeyi ihlal eder veya kasten herhangi bir üçüncü şahsın fikri mülkiyet haklarını ihlal ederseniz, ya da bize verdiğiniz herhangi bir bilgiyi doğrulamak veya belgelemek mümkün değilse, ya da kendi takdirimiz dahilinde, oyun esnasında Davranış Kurallarında tarif edilen oyun ruhunun uygunsuzluğu ve/veya ihlaline karar verirsek Şirket bu Sözleşmeyi (Yazılım lisansı ve hesap da dahil olmak üzere) herhangi bir bildirime gerek duymaksızın derhal sonlandırabilir. Eğer şirket bu sözleşmeyi her ne şekilde olursa olsun sonlandırırsa, Oyun Eşyaları ya da NPuanı için harcanan ücretlerin iadesi olmaksızın hesabınıza erişiminizi kaybedersiniz. Hizmet veya hesabınız her ne nedenle ya da ne kadar süre iptal edilmiş veya sonlandırılmış olursa olsun, tarafınızca satın alınan hiçbir Oyun Eşyası ya da NPuanı için yaptığınız masrafa ilişkin size geri ödeme yapılmayacaktır.
    Yani karakterin hakkında hak iddia edemezsin. Karakterin sahibi enTiTy Game'dir. Üstünde istediği tasarrufa sahiptir.

Junior Member
    Yani onayladığımız kullanıcı sözleşmesine göre, oyun yetkilileri istediklerini yapabilir buna karşın herhangi bir hukuki hakkımız bulunmamaktadır oyuncular olarak. Korsan Knight Online server'larından farkı yokmuş o zaman ilettiğiniz bilgilere göre.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bek_8hnVlJza View Post
    Yani onayladığımız kullanıcı sözleşmesine göre, oyun yetkilileri istediklerini yapabilir buna karşın herhangi bir hukuki hakkımız bulunmamaktadır oyuncular olarak. Korsan Knight Online server'larından farkı yokmuş o zaman ilettiğiniz bilgilere göre.
    Yazılan yazıları düzgün anlamaya çalışın lütfen, çalışanların tamamı belli kurallar çerçevesinde cezalar vermektedir. Siz kurallara uymayan bir davranış sergilediğiniz zaman bunun cezasının verilmesi çok normal bir durumdur.

Not: İmza bölümünde nelere ceza verildiği ve ceza süreleri bilgileri bulunmaktadır. Kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Tekrar yazıyorum neden ceza aldığınızı diğer oyuncularla paylaşmak ister misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Bence sen mahkemeyi unut çünkü henüz burda neden işlem gördüğünü ve haklı olduğunu kanıtlayamıyorsun orada ne yapacaksın