Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Çalınan Karakterim BrauchitSch ve İtemlerim hakkında Yasal İşlem Başlattım

Arkadaşlar geçen ay karakterimi ve itemimi hackleyen karaktersizler hakkında siber suçlara gittim ve suç duyurusunda bulundum.Hasta olduğum için anca başvurabildim ve hemen işlem başlattılar.2013 yılında çıkan yasaya göre 7 yıla kadar hapis cezası var.Ben sonuna kadar ilgileneceğim.Bi şekilde bu hırsızları bulacağız inşAllah Sizlerdende yardım bekliyorum.İllaki biryerlerden duymuşsunuzdur.83 lvl reb 5 warrior ismi BrauchitSch alan satan bilen gören kim varsa lütfen bana ulaşın hırsızları beraber bulalım.İnşaAllah savcılıktan olumlu bir cevap gelirde bizde bu hırsızlar için 7 yıl hapis ve tazminat davası açarız.Ben paradan ziyada bunun gibi karaktersizlerin en ağır ceza almasını istiyorum.Karakterimi alan bulan gören isim ırk felan değiştiren biri varsa lütfen burdan yada oyun içi WKING yada SONDARBE07 bu nicklere pm atsın.Hırsızı bulma konusunda süreçi hızlandıralım.HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

Senior Member
    Nickname
    fleapea
    Race
    El-Morad
    Hack durumlarının çoğu yurtdışı kaynaklı olduğu söyleniyor, umarım karakterine yeniden sahip olabilirsin.

Junior Member
    İnşAllah bulunur.Tek dayanağım 2400 cash yüklenip charecter seal alınmış
    esn kodundan nerden kim aldı inşaAllah bulunur

kim çaldıysa allah belasını versin çok iyi bilirim o duyguyu benimde başıma gelmişti 2014senesinde hesap id 35ay6015 idi belki yeni sahibi okur bu yazımıda kimden aldığını söylese yeter bana

kim çaldıysa allah belasını versin benimde başıma gelmişti aynı olay 2014 senesinde gecemizi gündüzümüze kattık czde kastık o charı bi anlık salaklığımızın faturasını charımızı hackleterek ödedik o zamanlar pek üstüne düşmemiştim hesap id si 35ay6015 idi char nick IIHenryjoneSII yeni sahibi kimden aldığını söylese yeter bana...