Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 44
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sunucuları neye göre birleştirdin?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ozuunion View Post
    Ntt Game firmasinin bu tarz yetkileri yoktur. Kendileri yayinci firmadir ve sadece oyunun yayinlanmasindan sorumludur. Yazilimsal degisiklik yapamazlar yeni server veya server birlestirme yapamazlar. Pus indirimi yapamazlar. Bunlar Mgame yetkisindedir. O yuzden konunun muhattabi mgamedir.

NTTGame illegal kisileri banlayabilir, oyun icinde problem yasayanlara destek olabilir, forumda insanlara yardimci olabilir ve talepleri mgame firmasina iletebilir o kadar.
    Bu kadar bilginin kaynağı neresidir kimden öğrendiniz? bende öğrenip doğrulamak isterim.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sunucuları neye göre birleştirdin?
    açıklama da yazdım görmediniz sanırsam, yukarıdaki server birleşimleri birbirine en yakın item ve açılma tarihleri olmasından kaynaklı ki arada büyük farklar açılmasın,diye düşündüm. en uygun böyle geldi benim kafamda, siz ne düşünüyorsunuz.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Yetki bende olsa şöyle yaparım,

Ares,Diez,Gordin = Ares
    Destan,Rosetta = Diez
    Olympia,Manes = Xigenon
    SteamKO Cypher,Pathos,Hellsgarem = Cypher (Yine SteamKO da kalıcak ama tek sunucu)

Yeni server açarsam eski sunucularda bir isim koyarım bu şekilde devam ederim AMA!! Yeni açtığım sunucu dan sonra diğer yeni sunucuyu minimum 3 yıl açmam ve bunun garantisini veririm.

Illegal sunucu'daki oyuncu kitlesini de usko'ya getirtmek için Pus ücretlerini Türkiye özel fiyatlandırma yaparım asgari ücret baz alınarak(bazı oyunlar bunu yapıyor ülkenin asgari ücretine görev fiyatlandırma yapıyor).
    Illegal Sunucu'daki kitle de USKO tercih ederler.

Bir çok şeye kökten çözüm vermiş olurum ve eski sunucular da gayet kalabalıklaşır , yeni sunucu eski sunucuları etkilemez bilene. Herkes için faydalır olur.

Bunlar tamamen kişisel fikrim ve yukarıdaki server birleşimleri birbirine en yakın item ve açılma tarihleri olmasından kaynaklı ki arada büyük farklar açılmasın.

Dediğim gibi kafamdaki kişisel fikrimi söyledim pek düşünmeden öylece geldi paylaşmak istedim, tabi katılmayanlar ve başka sorunlar varken bunlara gerek yok diyenler olur sorun değil, dediğim gibi paylaşmak istedim belki nttgame dikkatini çeker.

Peki yetki siz de olsa neler yapardınız? fikirleriniz neler belki NTTGame dikkatini çeken güzel fikirler çıkar.

Not: Bunlar sadece kişisel öneriler.
    Diez'i Ares'in içine alıp Destan ve Rosetta ile tekrardan Diez mi kuruyorsun

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Şahsi fikrim oyun lisansıda dahil bana ait olmuş olsa ; tüm sunuculardaki oyun eşyasına sahip oyuncuların eşyalarını belli oranlarda oyun parası karşılığında alır yok ederim.Sil baştan eşya , skill , stat karakter düzenlemesi ve mevcut oyun hatalarını giderip tüm databaseyi sıfırlayıp yeni 2 sunucu açar 3 4 yıldan öncede yeni sunucu açmam.

Miss miss

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    Diez'i Ares'in içine alıp Destan ve Rosetta ile tekrardan Diez mi kuruyorsun
    daha önce ki büyük birleşmelerde de böyle yapılmıştı neden şaşırdın ki

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    daha önce ki büyük birleşmelerde de böyle yapılmıştı neden şaşırdın ki
    daha önce de yapılması mantıklı olduğunu göstermiyor ki , şaşırmadım sadece mantıklı bulmadım

Senior Member
    tamamen katılıyorum ve destekliyorum bu sekılde oyun daha iyi bir hal alacağına inanıyorum.
    Last edited by warordie1234; 12-24-2018 at 03:35 PM.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    açıklama da yazdım görmediniz sanırsam, yukarıdaki server birleşimleri birbirine en yakın item ve açılma tarihleri olmasından kaynaklı ki arada büyük farklar açılmasın,diye düşündüm. en uygun böyle geldi benim kafamda, siz ne düşünüyorsunuz.
    Sayın ScORp_LiON arkadaşa yalancımı diyorsun
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    daha önce de yapılması mantıklı olduğunu göstermiyor ki , şaşırmadım sadece mantıklı bulmadım
    Bence olumlu sonuçlandı sonuçta çok fazla sunucu vardı ve oyuncu sayısı çok az dı çoğu forum da bu da şikayet ediliyordu, birleşme serverları daha canlı tutar. İnsanlara yeni servermış gibi heyecan yaratır.