Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

NTTGame yetkisi bende olsa veya siz de?

Yetki bende olsa şöyle yaparım,

Ares,Diez,Gordin = Ares
    Destan,Rosetta = Diez
    Olympia,Manes = Xigenon
    SteamKO Cypher,Pathos,Hellsgarem = Cypher (Yine SteamKO da kalıcak ama tek sunucu)

Yeni server açarsam eski sunucularda bir isim koyarım bu şekilde devam ederim AMA!! Yeni açtığım sunucu dan sonra diğer yeni sunucuyu minimum 3 yıl açmam ve bunun garantisini veririm.

Illegal sunucu'daki oyuncu kitlesini de usko'ya getirtmek için Pus ücretlerini Türkiye özel fiyatlandırma yaparım asgari ücret baz alınarak(bazı oyunlar bunu yapıyor ülkenin asgari ücretine görev fiyatlandırma yapıyor).
    Illegal Sunucu'daki kitle de USKO tercih ederler.

Bir çok şeye kökten çözüm vermiş olurum ve eski sunucular da gayet kalabalıklaşır , yeni sunucu eski sunucuları etkilemez bilene. Herkes için faydalır olur.

Bunlar tamamen kişisel fikrim ve yukarıdaki server birleşimleri birbirine en yakın item ve açılma tarihleri olmasından kaynaklı ki arada büyük farklar açılmasın.

Dediğim gibi kafamdaki kişisel fikrimi söyledim pek düşünmeden öylece geldi paylaşmak istedim, tabi katılmayanlar ve başka sorunlar varken bunlara gerek yok diyenler olur sorun değil, dediğim gibi paylaşmak istedim belki nttgame dikkatini çeker.

Peki yetki siz de olsa neler yapardınız? fikirleriniz neler belki NTTGame dikkatini çeken güzel fikirler çıkar.

Not: Bunlar sadece kişisel öneriler.
    Last edited by GamesDepot; 12-24-2018 at 01:05 PM.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Bu Söylediklerin NTTGame Değil Mgame Yetkileri.

Senior Member bar_62hPgqey's Avatar
    Nickname
    AdaletinPriesti
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    :d CEM UZAN GELMİS BEYLER

Junior Member
    ABİ YETKİYİ GEÇTİM FORMA KONU BİLE AÇAMIYORUZ bende olsa ama neler yapmazdım ki gerçekten hakknıı verirdim yani çok saçma uygulamalar var.

bkz:
    daha yeni bu yüzden ban yedim 3 günlük mesela adam gelıyor sana ks atıyor seni kışkırtıyor küfür etmen ve onu aşağılaman için elinden geleni yapıyor sen bu adama PM den özellikle söylüyorum çünki Pm den yazmanın farkı başkadır bence kişisel görüşüm bu adama küfür ediyorsun adam hop ss alıyor ertesi gün 3 gün ban yemişsin kardeşim Private Message lan bu sonuçta bu adama pm den soversen adam senı ıgnorelayablır okumaz kapatır vesaire demekki bu adamın amacı bu ama ntt o kadar tembel ve düşüncesiz ki direk yargı dağıtıyorlar bence bu tamamen saçmalık ve buna benzer tonla uygulama var inşallah birgün düzgün kurallar koymayı öğrenecekler....

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bindikbmc View Post
    ABİ YETKİYİ GEÇTİM FORMA KONU BİLE AÇAMIYORUZ bende olsa ama neler yapmazdım ki gerçekten hakknıı verirdim yani çok saçma uygulamalar var.

bkz:
    daha yeni bu yüzden ban yedim 3 günlük mesela adam gelıyor sana ks atıyor seni kışkırtıyor küfür etmen ve onu aşağılaman için elinden geleni yapıyor sen bu adama PM den özellikle söylüyorum çünki Pm den yazmanın farkı başkadır bence kişisel görüşüm bu adama küfür ediyorsun adam hop ss alıyor ertesi gün 3 gün ban yemişsin kardeşim Private Message lan bu sonuçta bu adama pm den soversen adam senı ıgnorelayablır okumaz kapatır vesaire demekki bu adamın amacı bu ama ntt o kadar tembel ve düşüncesiz ki direk yargı dağıtıyorlar bence bu tamamen saçmalık ve buna benzer tonla uygulama var inşallah birgün düzgün kurallar koymayı öğrenecekler....
    Forum kurallarına uygunsa konu açabiliyorsunuz. Görüldüğü üzere binlerce konu var.

KS suç değil, siz o bölgedesiniz diye başkasının oraya girmesini uygun bulmuyorsunuz. Bir de bunu sebep göstererek küfür ediyorsanız ceza almanız garipsenecek bir şey değildir. Bir insana özelden küfür edebilirim düşüncesi ne kadar ilginç hayret ettim. Bunun adı taciz oluyor, özgürlük değil.

İletişim kurmayı öğrenirseniz kısıtlanmazsınız. Öneri verirken bile hakaret sayılabilecek kelimeler kullanıyorsunuz. Bu üslupla devam ederseniz forumdan da uzaklaştrılırsınız.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bindikbmc View Post

bkz:
    demek ki sende yetki olsa küfür legal olacak

Junior Member
    Quote Originally Posted by Franz1 View Post
    demek ki sende yetki olsa küfür legal olacak
    ya anlatmak istediğim durum o değil ki kardeşim gayet büyük bir yanlış anlaşılma söz konusu ben diyorum ki özel mesaj yoluyla istediğini konuşabilirsin bunda ne var ki karşı taraf bunu görmek istemiyorsa seni görmezden gelebilir veya pm blocklar bu kadar basit demek istediğim bu küfür hayatın heryerinde var burda ben çok kibarım aman aman oıyunları yapmaya gerek yok bence sadece demek istediğim bir yerden önünün açılması gerekiyor sonuçta PM = Private Message = Özel Mesaj yani..

ayrıca burda böyle konuşan insanlar da günde en az 100 kelime küfür ediyordur yani bundan eminim ben küfür legal olsun demiyorum lütfen yanlış anlaşılma olmasın sadece ufak tavizler tanınmalı demek istediğim bu .. sert uyarılara gerek yok en azından ilk seferde

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bar_62hPgqey View Post
    :d CEM UZAN GELMİS BEYLER
    keşke fikrini beyan etseydin benle hem fikir olmasan da, konuya sabote/troll yorum yapman konuya bir yararı olmaz fakat beni üzer.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Mazotu da 1lira yapar mısın ?

Ntt Game firmasinin bu tarz yetkileri yoktur. Kendileri yayinci firmadir ve sadece oyunun yayinlanmasindan sorumludur. Yazilimsal degisiklik yapamazlar yeni server veya server birlestirme yapamazlar. Pus indirimi yapamazlar. Bunlar Mgame yetkisindedir. O yuzden konunun muhattabi mgamedir.

NTTGame illegal kisileri banlayabilir, oyun icinde problem yasayanlara destek olabilir, forumda insanlara yardimci olabilir ve talepleri mgame firmasina iletebilir o kadar.