Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post
    Sayın ScORp_LiON arkadaşa yalancımı diyorsun
    Gözünden kaçırmıştır belirttim sadece

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Gözünden kaçırmıştır belirttim sadece
    Aslında güzel yazmışsın da MGAME nin elinde olan birşey herşeyin hayırlısı diyelim beraber yaşayıp göreceğiz
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    Nickname
    DeLyTheLast
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    serverlerin doluluk oranı bence gayet iyi serverler kalabalık

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bence olumlu sonuçlandı sonuçta çok fazla sunucu vardı ve oyuncu sayısı çok az dı çoğu forum da bu da şikayet ediliyordu, birleşme serverları daha canlı tutar. İnsanlara yeni servermış gibi heyecan yaratır.
    birleşmeye karşı değilim Diez serverını alıp Ares serverına kattıktan sonra yeniden Diez açmak mantıksız, Diez de oynayan adam orda oynamaktan mutluysa? Örneğin ben Ares dışında bir sw ye taşınmak istemem. Ares ilk açılan sw ve tek sw olduğu günden beri burdayım. Diez ise ikinci açılan sw idi. Diez sunucusunda oynayan bir oyuncunun ben başka bir sunucuda oynamak isteyeceğini sanmıyorum ama rosetta gordion gibi sunucular eski büyük sunuculara eklenebilir ama Allah aşkına pazarcıları getirmesinler yeterince sıra sayıyor zaten

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    birleşmeye karşı değilim Diez serverını alıp Ares serverına kattıktan sonra yeniden Diez açmak mantıksız, Diez de oynayan adam orda oynamaktan mutluysa? Örneğin ben Ares dışında bir sw ye taşınmak istemem. Ares ilk açılan sw ve tek sw olduğu günden beri burdayım. Diez ise ikinci açılan sw idi. Diez sunucusunda oynayan bir oyuncunun ben başka bir sunucuda oynamak isteyeceğini sanmıyorum ama rosetta gordion gibi sunucular eski büyük sunuculara eklenebilir ama Allah aşkına pazarcıları getirmesinler yeterince sıra sayıyor zaten
    İsme takıldıysan sorun değil isterse ismi mahmut olsun

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Yetki bende olsa şöyle yaparım,

Ares,Diez,Gordin = Ares
    Destan,Rosetta = Diez
    Olympia,Manes = Xigenon
    SteamKO Cypher,Pathos,Hellsgarem = Cypher (Yine SteamKO da kalıcak ama tek sunucu)

Yeni server açarsam eski sunucularda bir isim koyarım bu şekilde devam ederim AMA!! Yeni açtığım sunucu dan sonra diğer yeni sunucuyu minimum 3 yıl açmam ve bunun garantisini veririm.

Illegal sunucu'daki oyuncu kitlesini de usko'ya getirtmek için Pus ücretlerini Türkiye özel fiyatlandırma yaparım asgari ücret baz alınarak(bazı oyunlar bunu yapıyor ülkenin asgari ücretine görev fiyatlandırma yapıyor).
    Illegal Sunucu'daki kitle de USKO tercih ederler.

Bir çok şeye kökten çözüm vermiş olurum ve eski sunucular da gayet kalabalıklaşır , yeni sunucu eski sunucuları etkilemez bilene. Herkes için faydalır olur.

Bunlar tamamen kişisel fikrim ve yukarıdaki server birleşimleri birbirine en yakın item ve açılma tarihleri olmasından kaynaklı ki arada büyük farklar açılmasın.

Dediğim gibi kafamdaki kişisel fikrimi söyledim pek düşünmeden öylece geldi paylaşmak istedim, tabi katılmayanlar ve başka sorunlar varken bunlara gerek yok diyenler olur sorun değil, dediğim gibi paylaşmak istedim belki nttgame dikkatini çeker.

Peki yetki siz de olsa neler yapardınız? fikirleriniz neler belki NTTGame dikkatini çeken güzel fikirler çıkar.

Not: Bunlar sadece kişisel öneriler.
    Şu serverin adını bari düzgün yazın biliyoruz kimse bilmiyor ama olsun.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Şu serverin adını bari düzgün yazın biliyoruz kimse bilmiyor ama olsun.
    Sana bu yorumu yakıştıramadım

Konuya yorum yaptığını görünce aha dedim kesin şu cümleyi kurar."İlk işim kurian sınıfını kaldırmak olurdu" ama beni şaşırttın

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Sana bu yorumu yakıştıramadım

Konuya yorum yaptığını görünce aha dedim kesin şu cümleyi kurar."İlk işim kurian sınıfını kaldırmak olurdu" ama beni şaşırttın
    Aynen elimde olsa onu direk kaldırırım hatta mümkün olsa hafızamızda edindiği yeri bile silerdim.Çok boş ve gereksiz bir job görüyorum hatta pkyı bitiriyor.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Death_Stroke hariç diğer tüm modları bu forumdan uzaklaştırırdım.( CS de çalışanlar hariç )
    GM rütbesini sadece oyun içerisinde kendini kanıtlamış +10 yıl oynayan oyunculara verirdim.İşe alırdım yani.
    Her gün twitch üzerinden yayın açması için 2 kişi işe alırdım.Eli ayağı düzgün olanlardan tabi oyunu da bilmesi gerekiyor.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Hile gibi konularda yükü oyuncudan alma maksadı ile daha çok GM, daha çok CR personeli. Bazı konularda oyuncuyu "suistimal ediliyor" diyerek suçlamak yerine bizzat mücadele ederdim ki oyuncunun o suistimali yapma imkanı kalmasın. Önce daha iyi hizmet verip sonra bunun getirisini görme stratejisini izlerdim. Çünkü oyuncu memnuniyetinin zaten bir getirisi olacaktır. Yayıncı firmanın yapabilecekleri de bu kadar zaten ama maalesef.

Ayrıca sunucu dolu olduğu için +20 saat sıra bekleyen oyuncuları görsem utanıp buna çare arardım.
    Last edited by FFferik16; 12-24-2018 at 06:30 PM.