Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

JOB haksızlığı

Alan atabilen JOB benim bildiğim kadarıyla Mageydi fakat oyun çığırından çıkmış durumda Warriorlerin Magelerden daha çok alanı olması tamamiyle saçmalık
    Adamlar DES olabiliyor, defans ve hp olarak en üstte ve nedense her vuruşlarında silahları patlıyor DKS alan IRK'â tek başına kafa atabiliyor durumda resmen eğer TP olabilmek alan atabilmek Warrior özel bir durumsa Mage denilen JOBu kaldırın herkes rahat etsin

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konu Kapandı Yeni Konular Is Coming
    Last edited by ISpeedycort; 12-23-2018 at 12:00 PM.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ExitRogue View Post
    Alan atabilen JOB benim bildiğim kadarıyla Mageydi fakat oyun çığırından çıkmış durumda Warriorlerin Magelerden daha çok alanı olması tamamiyle saçmalık
    Adamlar DES olabiliyor, defans ve hp olarak en üstte ve nedense her vuruşlarında silahları patlıyor DKS alan IRK'â tek başına kafa atabiliyor durumda resmen eğer TP olabilmek alan atabilmek Warrior özel bir durumsa Mage denilen JOBu kaldırın herkes rahat etsin
    Hakli bi isyan variorlar des ol zaten tanksin patlada patla yere. O zaman mageleride yuksek hp ve def li yapin

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    'Tor düştü, des al yere vur' oldu ne yazık ki Warrior'ların tek marifeti. Gerçi bunu bile makro ile yapıyor çoğu kişi.
    Eskiden o Hell Blade patladığı zaman gözlerimiz bayram ederdi.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Member SirTheLeoN's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ben de forumda bugun kim warriorlara laf söyleyecek diye beklerken...Priestlere laf eden yok,asasa eden yok,kuriana eden yok,okçuya eden yok.Herkes wariorlardan şikayetçi.Al bir de neymiş neden des varmış.Kardeşim al bi pvp server istediğini yap.İster warior jobunu kaldır.İster wariorlara silah verme sana yukrukla dalsınlar.Her gün aynı konular.Hep şikayet ediyorsunuz.Ben de hem warrior hem mage oynuyorum sizin kadar şikayet etmiyorum.Dün tek bir kurian 4 warrioru alt üst etti JR'de.Warriorlar ağlıyor mu?YOK.Ama nedende tek günah keçisi warriorları görüyorsunuz.Hep söylüyorum madem şikayetçisin aç bir warrior oyna.Bu kadar zor mu?Yere vurma'yı şikayet ediyorsunuz.Allah aşkına nizami bu olayı yapabilen şu oyunda kaç parti vardır?Warrior oynuyorum Asas gelip jamadarla wariora 3 k dan fazla damage çıkarıyor.Şikayet eden var mı?Bu zihniyetten uzaklaşın lütfen.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ulan şu warrioru koruyanları anlamıyorum sanki yere vurma çıkana kadar warrior hiç oynanmıyan klasstı , ulan warrior parti de 2-3 tane olurdu ama kareli semboller ondan ölümsüzlük onda olurdu. yine aynısı ekstra alan hasarlarınız var ve bu adil değil çünki abartı şekil de güçlüler. böyle devam ederse warrior partı dışında partiler azalıcak ya da alternatif olan pvp sunuculara akın etmeye devam edicekler. youtube da canlı yayınlara bakıyorum adamlar warrior yere vurmayı nerflemişler tormentli 1 k vuruyor yine sayfa atıyor warriorlar aynı anda vurunca ama serverlar full bp , kurian , okcu , mage , asas parti kaynıyor her taraf.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Yakında warriorlara Light Feet ve cure gelecek dua et sadece yere vuruyorlar şuan

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Yakında warriorlara Light Feet ve cure gelecek dua et sadece yere vuruyorlar şuan
    restore atıyor, kendine str atıyor , attack arttıran skilli var , alan skilli var, ışınlanma var descent ve seri dönüyor , stun skilli var az ordan tutsa da, rakibin giydiği eşyaların acid gibi kırma özelliği var (master 15) , manasını cana cevirme , canını manasına çevirme var, mobları 1 alana topluca veya tekli çekme var daha saymadığım bir kaç özelliği daha var. kendine bi buff ve sw atmıyor

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bence warrirorlara haksızlık yapıyorsunuz şu attığım videodaki 48.saniyede başlayan hareket yere vurmaya güncelleme yapılarak eklenebilir çünkü bazıları ölmeyip kaçmaya çalışıyor.Ayrıca skillere lightning flame glacierde eklenmeli sonda ki lightning yere vurma güzel olmuş.Zaten magenin anlamı kalmadı.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Bence warrirorlara haksızlık yapıyorsunuz şu attığım videodaki 48.saniyede başlayan hareket yere vurmaya güncelleme yapılarak eklenebilir çünkü bazıları ölmeyip kaçmaya çalışıyor.Ayrıca skillere lightning flame glacierde eklenmeli sonda ki lightning yere vurma güzel olmuş.Zaten magenin anlamı kalmadı.
    Ağlanacak halimize güldüm sayende
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg