Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 48
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    1 saatte kaç tane gem topluyorsun ortalama ?

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    1 saatte kaç tane gem topluyorsun ortalama ?
    O hiç belli olmuyor mesela geçenlerde bir çanta kırdırdım yani 25x ore sadece 6 hp gem attı başka bişi atmadı.ama güne vurduğunda hepsinden toplam gem 100 civarı olur.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Gem of life 1 saat uğraşıyorum 2 3 tane veriyor sende 7k var bende istiyorum gem of life

Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Gem of life 1 saat uğraşıyorum 2 3 tane veriyor sende 7k var bende istiyorum gem of life
    Verilmiyor , bankaya bile koyamıyorum.Senden mi esirgeyeceğim verirdim verilecek gibi olsa

Baba yeter bu kadar istifcilik. Sil yeniden basla. Daha reb 10 yapacan madende. Bu arada bizim clan hep madende yaw. Baskandan mi acaba

Maden aslinda iyi bişeler atiyorda banka koyulmuyorki malesef cope atiyoruz hele kekler yokmu cope bile atilmiyor madenin bir duzenlenmesi şart.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Madenden ne kazanıyorsunuz da 2 yıldır utanıp sıkılmadan madende zaman harcıyorsunuz pes vallahi. Bir de sürekli bilgisayar başında olmanız lazım.

Senior Member
    Quote Originally Posted by malaskiii5252 View Post
    Madenden ne kazanıyorsunuz da 2 yıldır utanıp sıkılmadan madende zaman harcıyorsunuz pes vallahi. Bir de sürekli bilgisayar başında olmanız lazım.
    zevkler ve renkler tartışılmaz ms ve dc flash atıyor dc pre alıyorsun flashı da bu madenciler sayesnde alıyorsun işte

Quote Originally Posted by malaskiii5252 View Post
    Yorumunun bir kısmı doğru , bir kısmıda insanlık dışı.Sonuç olarak talihsiz bir yorum olmuş.Maden yapmanın utanılacak kısmını çözemedim.Yorumunun bu kısmını anlık şuur kaybı veya genetik rahatsızlık sonucu yazdığını düşünerek sıkıntılarına veriyorum.

Pc başında olma kısmı doğrudur.Ama oyun için durmadığım kesindir zira maden için başında beklemek sıkar , bayar insanı başka bir meşguliyeti yoksa.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    zevkler ve renkler tartışılmaz ms ve dc flash atıyor dc pre alıyorsun flashı da bu madenciler sayesnde alıyorsun işte
    şuan serverlarda ortalama 5k civarında satılıyor flashlar. ancak rpr paranı karşılar. ms ve küçülme keki drobu dışında ayda yılda şanslıysan slot taşı alıyorsun. onun için maden pek yapılacak gibi değil. eskisi kadar olmasa da maden dropları biraz daha artmalı kesinlikle