Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 42
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    Tek katılabilcem cümlelerin bunlar sağol teşekkürler sanada iyi eğlenceler.
    Diğer yazdıklarınada katıldım ama gülmekten katıldım.
    neden ki, hangi fikir hoşuna gitmedi

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    neden ki, hangi fikir hoşuna gitmedi
    Daily quest güncellemesi gibi olsun 60 lvl altı ardream takılan adam günlük görevle +1+3+5+7 şansına göre chitin versin tradesi kapalı upgradesi açık. gibi öneri verceüğine ben güçlü olayım karşımdaki zayıf olsun derdin bu.
    bu bir playerin hoşuna gitmez

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by erkanxxxx View Post
    Daily quest güncellemesi gibi olsun 60 lvl altı ardream takılan adam günlük görevle +1+3+5+7 şansına göre chitin versin tradesi kapalı upgradesi açık. gibi öneri verceüğine ben güçlü olayım karşımdaki zayıf olsun derdin bu.
    bu bir playerin hoşuna gitmez
    aksine ben oyundaki etkinlik ödüllerini ve kullanılmayan itemleri piyasaya kazandırmaya , çeşitliliği arttırmaya çalışıyorum. +1 glave cıkınca ne yapıyorsun? npc satıyorsun dime halbuki raptor sonra en iyi hasara sahip silah glave'di, npc satılıyor ama raptor satılmıyor. Tamam yeni eşyaların piyasaya çıkmasıyla bunlar arka planlara atıldı ama eğer görev itemleri olmazsa , bu itemler tercih edilir yine ve 0 dan çar acan adam 1-2 saatte FARM yapmaya hazır olmaz VEYA K0Xp kullanmaya hazır olmaz! Şey gibi düşün bunu trade açmak 5 kc ya onun gibi.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bir yetkilinin de fikrini duymak isterim bu konu da

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    --------

bunlardan bahsediyorum görev itemleriyle çok rahat herşeyi kesiyorlar ve bu adam bir de mage.
    Last edited by SkCLucky; 12-25-2018 at 12:56 PM.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bence bu öneri yeni açılacak serverlarda kullanılmalı.Herkese etki edeceğinden daha adil olur. Glave totamic icx chitin+7 gibi eskiden kullanılan itemler bu önerinizle eski serverlarda tekrar kullanılmaya başlanmaz ama nasıl +5 chitin görevi kaldırıldıysa bu görev itemleri de kaldırlırsa bundan sonra acılacak olan serverlarda bu itemlerin de piyasası olur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    2006 yılında pazardan ÷1 horn alıp +8 e basıp 160 m e okutmuştum ploison damagesiz yasadigım O ankı duygu cok başkaydı anlayamaSsın ^^

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    --------

bunlardan bahsediyorum görev itemleriyle çok rahat herşeyi kesiyorlar ve bu adam bir de mage.
    Bahsetmiş olduğunuz karakter bir mage fakat ''illegal'' bir mage. Bunu normal kişilerle lütfen kıyaslamayın.

Şahsımca, görev eşyalarının kaldırılmasından yana değilim çünkü gerçekten oyuna 0 dan başlayan bir kişi bu eşyalar olmadan oldukça güçlük çekecektir.

#Bu arada videodaki kanal için gerekli bildirimlerin yapıldığını da belirtmek isterim.

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Prouble View Post
    2006 yılında pazardan ÷1 horn alıp +8 e basıp 160 m e okutmuştum ploison damagesiz yasadigım O ankı duygu cok başkaydı anlayamaSsın ^^
    Sonradan eklenen silahları,+7md apsi veren trade edilemeyen itemleri falan kaldırsalar yeni serverda. en azından 3-5 ay +8 horn crossbow bile yeter. Bir daggerin +7si 112 ap 96fr damage verir mi ya ? +7 ib ile eşdeğer dagger mi olur

Junior Member
    Nickname
    BATYR52
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bahsetmiş olduğunuz karakter bir mage fakat ''illegal'' bir mage. Bunu normal kişilerle lütfen kıyaslamayın.

Şahsımca, görev eşyalarının kaldırılmasından yana değilim çünkü gerçekten oyuna 0 dan başlayan bir kişi bu eşyalar olmadan oldukça güçlük çekecektir.

#Bu arada videodaki kanal için gerekli bildirimlerin yapıldığını da belirtmek isterim.
    Zorluğun artması yeni açılacak serverın çok daha uzun ömürlü olacağını gösterir. Birisi bir konu altında en son ne zaman +7 icx toto glave takan birini gördünüz diye bir şey yazmıştı çok haklı. delos mafyaları hariç adam akıllı gem kasıp bu itemleri düşürüp takmaya çalışan kimse yok. bu itemler neden var o zaman bu oyunda ?