Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KenanTM View Post
    Yine bos bir konu daha. Oyundan ve disaridan hic bir destek almadan, kasda goreyim. Yumrukla solucanmi kesicen? Zaten 0 coinsle basliyorsun. para yok, silah yok, hadi kas kasabilirsen. sizin gibiler yuzunden bu oyunda herseyi parali yaptilar.
    Sen ya k0xpersın rahata alışıksın ya da yamuk bowla farm yapanlardansın. Bu oyun geçmişinden gayette yapılıyor du bu dediklerin.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ++++++++++++

Senior Member
    Mavi kutu görevini koxp ile yapıp görevi suitimal mi ediyorlar - Görevi kaldıralım gitsin.
    Chitin görevini sürekli yapıp çok kolay bir şekilde chitin mi basıyorlar - Görevi kaldıralım gitsin.
    Koxperler delos 2'ye girip item kasark haksız kazanç mı elde ediyor - Delos 2'ye girişi komple kaldıralım.
    Koxp ile seri bir şekilde upgrade mi yapılıyor - Upgrade'de sınır koyalım relog atmak zorunda kalsınlar.
    Stokçular ve dupe yapanlar üzerlerindeki fazla parayı bus gibi itemlerle mi saklıyor - Bus-bes gibi itemlere sayı sınırı koyalım olsun bitsin.

NEDEN ?

Neden bu oyunda illegal için alınan bütün önlemler legal, masum oyuncuları mağdur ediyor. Yolu bu mu bunun.
    Troll armor görevlerini de kaldıralım da yeni başlayanlar gold bar çekmeden oynamasın değil mi ?
    Eskiden'li cümleler kurmak kolay.
    Ama eskiyle yeni aynı değil.

O zamanlar insanlar kullanabildikleri için basıyorlardı half plateleri.plate +7 set ve horn crossbow +8 ile 140k np kastım ben 1 ayda xigenonda 2005 yılında.
    Şimdi towndan çıkarmazlar o itemlerle adamı.
    Şimdi görev itemlerini kaldırsan da kim neden bassın o itemleri.
    Ha senin dediğin gibi illegal bir şekilde farm yapacak adam zaten 2dk da basar yine yapar farmını.

Quote Originally Posted by Damii View Post
    Sen ya k0xpersın rahata alışıksın ya da yamuk bowla farm yapanlardansın. Bu oyun geçmişinden gayette yapılıyor du bu dediklerin.
    Koxperim veya değilim, bu neyi değiştirir. bu oyunu 2004-2005'ten beri oynuyorum. eskilere gideceksen, +1 priest shell 2 gb'di, +1 mirage sword hayaldi, harpylerde mirage cıkınca db atılırdı. manner kasmak için leveli olanlar yardım ederlerdi. Hile kullanımını engelleyecekler diye(ya da para kazanmak ugruna) oyunun ana temel unsurlarının hepsi paralı oldu. oyun sözde free2play , özde vip oyun oldu. Bu oyuna tl yatırmadan oynamak isteyenlerde var, oyundan kazandıgı paralarla char dizmek isteyenlerde. yalakalık yapmayı bırakın, oyuna heyecan getirecek önerilerle gelin.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ya arkadas konu aciyosun da yok efendim koxperler sunu yapuyor su kalksin bunu yapiyor bu kalksin koxper pk atarsa czyi mi kapatacaz kxperlara cozum bulun de anlarim ama bu oyuna herkes para Yatirmak zorunda degil ha bu arada sen simdi bana da koxper dersin manese gel ws atariz

Member
    Nickname
    Zad/AnthonyCade
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Gerçekten eskiden servet olan bazı itemler çöp değerinde örnek verecek olursak;

Durandal,İron Crosbow,Totomic spear, impact,horn crosbow vb. aklıma bunlar geldi.Eskiden Plate Shield priestlerin ve und almak isteyen ardream warıorların değişilmez itemiydi Ah ah townda + atar otururdum ne güzel np kasardım

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Boş konu. +5 cleaver görevini spamladığın günleri hatırla. Tabi öyle hatıraların varsa. Farklı hesaplardan chitin kastığın günleri hatırla. Şimdi hiçbiri yok ve bizlerin yararına çok güzel görev itemleri var. Sword Breaker'la oynadığım günler var emin ol. O günleri yaşamak bile istemiyorum. Zamanımı boşa harcamışım. Bir oyun için günün 6 saatini harcayamam. Yaşın 25'den büyükse eğer ve hala daha ''sword breaker'la troll kescem ben ne kadar zamanımı alırsa alsın'' diyorsan buyur git kes. Npc'den 200-300 küsür k'ya al bir sayfa, dual yaparsın.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    TL'ciler dolmuş yine konuya mmorpg oynayıp kolaya kaçan bir kitle ve bu kitle oyunun en zor dönemlerinde oynayıp, kolay dönemlerinde oynuyor , Yukarıdaki biri de +1 priest shell , +1 mirage sword değerli olduğu zamanları söyleyip şuanda değersiz olmasını sağlayan görev itemleri yüzünden şuanki sistemi savunuyor , çelişkiye bak
    Bu tarz bi düzenleme yeni açılıcak olan server'da olmalı , eski serverlar da olmasa da, yeni server'a çok şey katıcaktır. Bir çok eşyayı oyuna geri kazandıracaktır.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    TL'ciler dolmuş yine konuya mmorpg oynayıp kolaya kaçan bir kitle ve bu kitle oyunun en zor dönemlerinde oynayıp, kolay dönemlerinde oynuyor , Yukarıdaki biri de +1 priest shell , +1 mirage sword değerli olduğu zamanları söyleyip şuanda değersiz olmasını sağlayan görev itemleri yüzünden şuanki sistemi savunuyor , çelişkiye bak
    Bu tarz bi düzenleme yeni açılıcak olan server'da olmalı , eski serverlar da olmasa da, yeni server'a çok şey katıcaktır. Bir çok eşyayı oyuna geri kazandıracaktır.
    Arkadaşım TL'cilikle ne alakası var? Sana cleaver görevinden bahsettim, chitin görevinden bahsettim. Neresini anlamadın? Kaç yaşındasın? Okulun, ailen, arkadaşların, karın veya işin yok mu? Yazık değil mi sword breaker ile oynadığın oyunda kaybettiğin zamana? Al işte bedava item. Ha herkes sword breakerla olmuş, ha görev itemi ile. Bu oyuna herkes eşit başlar. Kimisi harcadığı para ile eşitliği bozar, kimisi şansı ile, kimisi hırsı ile.. Azim demek istemiyorum. Boş konu açıp sword breakerlarla oynayalım yeni itemlere param yetmiyor diye dert yanacağına 3-5 tane eski ss paylaş da duygulanalım, muhabbet dönsün.

Videonun yuklenme tarihinede bak. 2007 askere gitmeden onceki charim. Ronark'ta en saglam karakter bendeydi. Al sana oyun icindeki ekran goruntuleri, itemleri
    https://youtu.be/6om0umL9mtU
    fazla bidi bidi yapma. Free2play oyun, kimse para yatirmak zorunda degil. Benim bu oyuna harcagidim parayi, sen hayal bile edemezsin. Bu paralarida oyundan kazaniyordum. Bu tercih meselesidir. kimisi para yatirarak ozelliklerden faydalanir, kimiside yatirmadan oynamak ister.
    Takilari +3 yapabilirdim ama, + lari yuksek diye banlanirim diye yapmadim.
    +8 Shell set
    dual +8 Shard
    dual +1 Rol
    Dual +1 Eme
    Iron set,
    +8 Chitin DD kafalik
    Last edited by KenanTM; 01-05-2019 at 09:31 AM.