Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 29
    Junior Member

Unhappy Eski KnightOnline Geri Dönsün !!!!

Ben eski KnightOnlineciyim . Her yılda ara ara girer bakarım knight ye . Resmen mahvetmişler oyunu . Eskiye dönülsün bölüm isimleri bile rezil .......
    Xigenon nerede ? Beramus nerede ? Cypher nerede ?

eskiler bilir Xigenon da ' DİKKAT ' adında 3 çarımız vardı karus ... Bölümün en çok tanınan 3 çarı . eskiden knight zevkliydin..

roancampta 4-5 tane full party olurdu kasılmak için... Andream full ve kıran kırana baskınlar ?????

Bu çok rezil bir oyun artık :((

Senior Member
    eski ko geri mi gelsin ? hilenin cok oldugu doneme yani ? gorevlerin 250 oldugu expin zor oldugu doneme
    kim ne derse desin oyun cok iyi gelisti hile yok denecek kadar az krowaz utc dark knight itemleri bana gore oyuna renk katti

Junior Member
    Quote Originally Posted by IamGRAHAM View Post
    eski ko geri mi gelsin ? hilenin cok oldugu doneme yani ? gorevlerin 250 oldugu expin zor oldugu doneme
    kim ne derse desin oyun cok iyi gelisti hile yok denecek kadar az krowaz utc dark knight itemleri bana gore oyuna renk katti
    Eski maradon da oynamadın heralde hiç ? clever görevi yapmadın heralde ... hile ve benzeri düzeltilir onun bu konuyla ne alakası var ? oyunu eskisi kadar oynayanda yok sevende..

Senior Member Savas3725's Avatar
    Ne dönsün mesela ? Czde baseden baseye kesildiğimiz eski ko mu yoksa, emcde seri seri 5li ok sıkıp dc ettiren eski ko mu ? Hangisi ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Savas3725 View Post
    Ne dönsün mesela ? Czde baseden baseye kesildiğimiz eski ko mu yoksa, emcde seri seri 5li ok sıkıp dc ettiren eski ko mu ? Hangisi ?
    eski maradonla başlasınlar mesela ... sonra eski serverlarla ... +8 in kıymetli paranın az konuştuğu itemlerle başlasın mesela ... ben düzeltmeler yapılmasın demiyorum ama bu artık yeni bir oyun gibi .. yaa da ismi değişsin herkes rahatlasın ?
    Last edited by ScORp_LiON; 12-21-2018 at 10:47 PM.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Quote Originally Posted by ewrjo01 View Post
    eski maradonla başlasınlar mesela ... sonra eski serverlarla ... +8 in kıymetli paranın az konuştuğu itemlerle başlasın mesela ... ben düzeltmeler yapılmasın demiyorum ama bu artık yeni bir oyun gibi .. yaa da ismi değişsin herkes rahatlasın ?
    Yenilenemeyen birçok şey yok olmaya mahkumdur.
    Last edited by ScORp_LiON; 12-21-2018 at 10:47 PM.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyunun çöp zamanlarına dönmesini isteyen bir kitle her zaman olacak. Aldırış etmeyin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Piyasada bu kadar Şahin, Doğan hayranı varken emin olun onlar da Tofaş fabrikasının sıfır model bu araçlardan üretmelerini istiyorlardır. Üretiliyor mu? Hayır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Siz **** zorluğu istiyorsunuz +6 +7 shelli +6 +7 shardlı adamların aşırı elit itemli olmasını istiyorsunuz bu günler çok güzeldi ve geçti artık yeniliğe uyum sağlamak lazım
    Last edited by ScORp_LiON; 12-21-2018 at 11:08 PM.

Junior Member
    tamam yeniliğe uyum sağlansın ya bu oyunu oynayan oranı 4/1 eskiye göre bu .... bunlarıda görelim ... n-point saçmalığı nedir mesela ?

Tags for this Thread