Results 1 to 6 of 6
    Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

1.11.2018 soru cevap orta seviye çekiliş ödülü hk.!

altı üstü bir kanat ve bir tattoo kazandım ve hala gelmedi.
    twitch kullanıcı adı: mariano1337
    verilen sunucu ve nick: ARES - JainaProudmore
    soru sayılarında problem olmuştu, pot ödülüne de talibim.
    not: hoşlandığım kıza bu kadar yazmadım. o kanat bana sadece csw için lazım, toplasan 80 dk. verin de az keyfini çıkartalım. keşke alt seviye pot ödülü olsa, o daha çok makbule geçerdi.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, ödüllerin karakterinize yüklenmesi için ilgili birime istekte bulundum yüksek ihtimal ile ödülleriniz bu gece karakterinize teslim edilecektir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Selamlar, ödüllerin karakterinize yüklenmesi için ilgili birime istekte bulundum yüksek ihtimal ile ödülleriniz bu gece karakterinize teslim edilecektir.
    @Patheoz Merhaba.
    Neden sürekli ödül konusu açılıyor foruma. Kazananlar belli. Ödül gönderim işini yapanlar neden işini layığı ile yapamıyor?
    Bu tür konuları hiç hoş karşılamıyorum. İşini layığı ile yapmayanlar uyarılmalı, aynı tutumları devam ederse işine son verilmelidir.

yarım edin

uygulamada unknown software exception özel durumu oluştu (0xc000000409) yarım edin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kolcuyolgezer41 View Post
    uygulamada unknown software exception özel durumu oluştu (0xc000000409) yarım edin
    Merhabalar,

Aldığınız hatanın bir çok nedeni olabilir. Ben size yapmanız gereken en genel seçenekleri yazayım.

1-) Oyunun en güncel sürümünü indirip kurnalısınız. Bilgisayarda eski client dosyaları varsa siliniz. Akabinde buradaki alternatif link üzerinden en güncel sürümü inidip kurunuz.

2-) Sisteminizde deepfreeze var ise kapatın ve tekrar deneyin.

3-) Windows Güncellemesi yapılmadıysa, güncelleyiniz.

4-)Firewall yazılımları varsa oyunu engelliyor olabilir. Knightonline.exe'yi taranmayacaklar listesine ekleyebilirsiniz.

5-) Sistemde kurulan Windows sürümü orjinal değilse, sürüm problemi de yapıyor olabilir. Farklı bir Windows sürümü ile format atarak deneyiniz.

Tüm bunlara rağmen düzelmezse farklı aksiyonlar düşünebiliriz.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    sen de olmasan herhalde seneye gelirdi =) gerçi şurada 9 gün kaldı. teşekkürler.

herkese iyi çalışmalar.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"