Results 1 to 8 of 8

Manes dolandırıldım

Yaklaşık 30-40 dakika önce manes serverinde nickli oyuncu tarafından dolandırıldım. İsmini polis sorgusuyla buldurduk. Pazartesi savcılığa gideceğiz. Bu konuda yetkili kimse bilgi paylaşır mısınız?
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 12-21-2018 at 01:14 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sadece adli makamlardan gelen istek doğrultusunda sadece adli makamlarla bilgi paylaşımı yapılır. Kimse size şahıs bu, adresi telefonu da bu diye bilgi vermez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Polis sorgusuyla buldurmuş sallamalara bak Savcılık kararı çıkmadığı sürece kimsenin ismini polis ya da başka birisi gelip de bulamaz. Adam korkup itemlerini geri mi verecek sandın da böyle yazdın acaba

Senior Member Savas3725's Avatar
    Polis sorgusuyla oyundaki nickinden nasıl ismini buldunuz?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bir alışveriş işlemi olmuş belli ki. İşlem okurken birbirlerine telefon numaralarını vermeleri olağan. Telefon numarasını sorgulayip bulmuştur. Polis yardımı ile bulduğunu sanmıyorum.

Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Elestirmeye gerek yok geçmiş olsun umarım sonuç alırsın ksc video filan varsa alışveriş konuşma üzerine CR ye atabilirsin incelenir belki

Beyler Polis özel harekat kapıda bekliyoruz birazdan baskın yapacağız çabuk itemleri geri verin adama

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Polise bak sen elinde dolandırıcılığa yönelik savcılık inceleme kararı aldı mı ki kafasına göre işleme başlasınlar ve bulsunlar enteresan
    dolandırıcılıkta emniyet müdürlüğüne gidersinde senin ifadeni önce savcılığa yollarlar onlar ön araştırma yapar inceleme kararı verilir bilişime geçer konu
    polise gittim 2 dkda isim bulundu kahkaha attım
    aşamaları tam bilmesem de yakın şeyler olması gerek ben direk bilişim suçlarına gitmiştim
    burda amacım seni bozmak değil ama seni dolandırmayı gözüne almış birisi de buna inanacak kadar bilgi dağarcığı kıt deildir diye düşünüyorum