Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 178
    Junior Member

Question İtemlere Bonus Silme Kağıdı İstiyoruz

İyi günler sayın gm ler ntt yetkilileri Bir çok arkadaşımızın da bu istediğimizi haklı bulacağına eminim oyundaki itemlere dalgınlığına gelip yanlış bonus verdiği oluyor benim bu konuda önerim ve isteğim bir power up storeye bonus sıfırlayan bir scroll getirseniz n point ile alıp bonusları değişitiirebilme imkanımız olsa emininm bi çok arkdaşımız pustan bu kağıdı alacaktır ben bir öneride buluyorum bu konu hakkında yardımlarınız bekliyorum

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Yerinde bir konu.Sadece yanlış basılan itemler olmasının yanı sıra , aynı karakterin farklı versiyonlarını oynayacak oyuncular içinde faydalı olacaktır.İstenildiği zaman bonuslar değiştirilebilmeli.

Skil stat sıfırlaması nasıl kolaylıkla yapılabiliyorsa , bunu giysilerde de görmek isteriz.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Önerin güzel ancak bunun için ödeme yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Nasıl ki büyücü sınıfına ait bazı asaların buz/ateş/yıldırım arası geçiş yapılabilmesi için parşömenler var ise giysiler içinde parşömenler yaratılarak satıcıya eklenebilir.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Bu Koreko'da Bile Yok Galiba Daha İcat Edilmedi.

Junior Member
    Yeni gelcek olan patchde bu özelliği görmek istiyoruz oyun içide satılabilir pus mağazasınada eklenebilir bir çok oyuncunun bu ürünü satın alacağına inanıyorum

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Bu Koreko'da Bile Yok Galiba Daha İcat Edilmedi.
    Aynen öyle daha bismillah No Rebirth kağıdı gelmedi isteğe bakarmısınız yarabbim

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Gayet yerinde bir istek fakat bu eşyanın Power Up Store üzerinde olmaması taraftarıyım. Şu an için olmasa da ileride böyle bir çalışma sunabilir ve bu işlevi görecek eşyayı oyuna eklemelerini yapımcı firmadan talep edebiliriz.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Koreko'da olmayan birşey Usko'ya gelmez dostum. Usko'da getirilip Koreko'ya gelen veya sadece Usko için geçerli olan bi güncelleme oldu mu ki bugüne kadar Eh Koreko'da olan güncellemeleri bile aylar sonra görebiliyoruz burada. Hiç olmayan bi güncellemeyi belki bi 10 yıl falan sonra görme ihtimalimiz bulunuyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bu dediğin çok zor. çünkü reb itemler bonussuz olamıyor. öncelikle reb kaldırma kağıdı gelmeli.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Bende ek olarak itemlere değişik özellikler basılmasını teklif edeyim , ice shard , light raptor gibi değişik kombinasyonlar yapılamaz mı acaba