Page 16 of 18 FirstFirst ... 61415161718 LastLast
Results 151 to 160 of 178
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Böyle bir şeyin gerçekleşmesi mage priest ve kurian karakterleri armorlarini 2x set hp/str/mp/int taşımaktan kurtaracak.

Mesela pk icin +9 ya da +10 armor set yaptınız fakat hp bonus. Pk bittiğinde gidip anvilde ilgili karakterinizin ap arttıracak stat bonusa çeviriyorsunuz ve exp/farm için armorlariniz hazır. Veya tam tersi.

Ne kadar kulağa hoş geliyor değil mi?
    o +10 item illa bir gün yanar. Normal bonus basarken geçme şansı yüzde 100 değil. Bir çok kere iteme bonus ve elemental basarken yakmışlığım var. Kimsenin o +10 seti sürekli böyle bir riske sokacağını sanmıyorum.

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mel23 View Post
    o +10 item illa bir gün yanar. Normal bonus basarken geçme şansı yüzde 100 değil. Bir çok kere iteme bonus ve elemental basarken yakmışlığım var. Kimsenin o +10 seti sürekli böyle bir riske sokacağını sanmıyorum.
    Evet haklısın stat bonus basarken yanıyordu eşyalar. Konuyu kapatalım en iyisi. Boş yere umutlanmasın kimse

Junior Member
    Çok güzel bir konu kesinlikle oyunda böyle bir kağıdın olması gerekiyor. Şuana kadar olmaması bile düşündürücü...

Senior Member angelrock's Avatar
    Böyle bir parşömen olursa eminim ki bir çok oyuncu bu duruma sevinecektir destek amacıyla bende yorum bırakıyorum.
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT

Junior Member
    Değerli oyun yöneticileri, lütfen bahsedeceğim konu hakkında çalışma yapabilir misiniz? Olympia sunucusunda mage oyuncusuyum. MP set dizmek istiyorum fakat pazar o kadar kötü ki, Krowaz basılmıyor. Rons basılmıyor. Linen basılmıyor. MP set için illa sıfırdan krowaz çıkarıp yada +1 den alıp +8 +9 a kadar linen mi basmam gerek. Sabah 8 akşam 6 çalışıyorum. Akşam gelip farm atıp para kasıp sonra item mi basayim? yoksa hadi onu geçtim gb çekip item basmaya kalksam belki de 10 gb alacağım itemi 30 gb basma parası vereceğim. Zaten Olympia ile hiç ilgilenmiyorsunuz. Oyuncu yok yok yok. Yani ölü bir server de bir kaç uğraşımız oluyor ama onu da yapamıyoruz. Neden Hp basılı bir kıyafeti istediğimiz bir başka özelliğe çeviremiyoruz. Yani uzaya çıkıyoruz ama bu kadar basit bir işlemi neden yapamıyoruz. Gerçekten aklım almıyor. Lütfen bu konu hakkında bir çalışma yapabilir misiniz?

Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Konu güncel belki dikkate alınır

Senior Member
    şuraya bak 3 sene olmuş hala bir gelişme yok. oyuncu kitlesi öyle bir durumda ki bu kadar kolay bir şey için bile para ödemeye hazır durumda.

Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Konunun takipçisiyiz

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Konunun takipçisiyiz
    daha çok beklersiniz

Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafackc View Post
    daha çok beklersiniz
    Accessory Disassemble Scroll & Rebirth Restoration Scroll için de aynısını söylemiş miydin?