Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Question Forum Üzerinden Destek Verilememektedir Diyip Destek Panelinde Forumun Olması

Forumda Destek Sağlanmıyor
    Önerilere Açık Değilsiniz

Forumda ne yapılabilir merak ediyorum
    Belli bi konuda bilgi alma güncelleme notlarını görmek etkinlikleri takip etmek
    bunlardan başka bişi göremiyorum malesef

Nttgame DESTEK Seçeneğinden Forum Kaldırılmalı

Karakter desteği istediğimden değil öneride bulunup ilgi görmediğinden değil
    Daha bi çok yardımsal eksikte olabilir benim gördüklerim bunlar olduğu için serzenişte bulunuyorum
    bu forum bu kadar işlevsiz olmamalı

Olanları görüp susmamak adına komik buldum destek bölümünde forumun olup destek alamamak
    np karşılığında ticketa yönlendirmek

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Şimdi bi dakika ya geç bunları geç bu forum bu yayıncı, destek konusunda bu oyunun şimdiye kadar görmediğini gösterdi K2 Network zamanında Türk forumu çoğu zaman oyun yetkilisinin olmadığı meskun mahaldi,hele gamefirst badiresini anlatmıyorum oyun büyük zarar gördü şimdi bunları neden yazdım içimden geldi yazdım daha iyi olabilir daha iyi olmalı tabi ki

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by SuperT View Post
    Şimdi bi dakika ya geç bunları geç bu forum bu yayıncı, destek konusunda bu oyunun şimdiye kadar görmediğini gösterdi K2 Network zamanında Türk forumu çoğu zaman oyun yetkilisinin olmadığı meskun mahaldi,hele gamefirst badiresini anlatmıyorum oyun büyük zarar gördü şimdi bunları neden yazdım içimden geldi yazdım daha iyi olabilir daha iyi olmalı tabi ki
    Kötünün iyisi iyidir ve tercih edilmelidir veya şükredilmelidir diye bakarsak Kim Jong-Un'a bakarak "bir Hitler değil sonuçta" dememiz gerekir.

Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SuperT View Post
    Yorumun için teşekkürler ancak başlangıcın hoşuma gitmedi ben şuandan bahsediyorum evet geçmişe nazaran bir çok şey yapıldı saygı duyuyorum olması da gereken birşeydi oyunun forumu yetkili yardımları muhattab olabileceğimiz bir kesimin
    asıl anlatmak istediğim kurallar dışına çıkılmadan insiyatif doğrultusunda oyunu daha ileriye taşımak adına daha fazla yardım istemek hakkımız değilmi
    oyun motorundan tutu cpu fps sorunu gelişen teknolojilere rağmen oyunun yerinde sayması gibi bir çok öneri geldi forumda ancak kayle alınmadı yada başka bi değişle yayıncı firma oldukları için alamadılar ben forumun ve oyunun gelişmesi için daha fazla destek öneriye açık kopyala yapıştır cevaplardan ileri geçebilecek yetkililerin kendince yorumlarını bekliyorum güzel bi öneri yada saçma bi öneri neden olmayacağına dair daha detaylı açıklama
    destek konusunda da aynı şekil ticketa yönlendirmeden önce yapabileceklerini anlatması olması gerekeni kuralların açıkça belirgin olduğunu istisnanın olmadığını vs
    aslında çoğu konuda insiyatif kullanabilecekleri bi noktada göremedim bu userların (armut piş ağzıma düş) bu bölemiydi ya beklentileri yüzünden oluyor