Results 1 to 6 of 6

Thread: Batıyor muyuz?

Junior Member

Batıyor muyuz?

Herkese merhaba öncelikle,
    Bu konuyu daha önce açacaktım ama vaktim olmadı. Şimdi fırsat buldum.
    Bildiğiniz gibi Yılbaşı çekilişi adı altında 150k npoint dağıtılacağı söyleniyor. tabi bunu duyunca benim kafamda şu senaryo canlandı:
    bknz(kardeş payı kartal):
    https://youtu.be/UD2O8avAvv0?t=127

Eski bir Knight Online oyuncusuyum. Hatırlarsanız bir ara şöyle bir durum olmuştu. Eski K.O sahiplerinden biri çıldırmış gibi 3200 cash alana 7 mavi trina falan veriyordu. Oyundayken üstten yazılar geçiyordu 1 saat içinde şu kadar cash alana şu hediyeler falan gibisinden. Bu batmadan önceki son çırpınışlarıydı.

Knight Online sevdiğimiz bir oyunumuz. Bu yüzden batmasını istemeyiz. Eğer durum bu noktadaysa söyleyin de ortaya üç beş atalım

Şaka bir yana olumlu bakmaya çalışıyorum ve bu etkinliğin tamamen oyuncuları düşündüğünüz için yaptığınızı varsayıyorum. Diğer senaryo ise forumdaki söylentilere göre sözleşmeniz bittiğinden dolayı son vurgunu yapmanız. NttGame olarak büyük oranda sizden memnunuz. Tabi bir çok yanlış/hatalı durumlarınızı da belirtiyoruz mümkün olduğunca . ( Bu hesabımla pek yorum yapmadım çünkü bir süre oyuna ara vermiştim ve yeni hesap açtım.)

Durum nedir ? Batıyor muyuz ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Internette dolanan söylentilere inanmayız sözleşme bitmesi gibi şey söz konusu değildir. Her yayın belli oranda npoint dağıtılıyor yıl başı için daha büyük ödüller düşünülmüş tek fark budur.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Güzel bir etkinlikten böyle bir mesaj çıkarmanız ilginç.

Senior Member
    Bir kaç mantıklı düşünemeyen farmer boş boş konuşur. Mantıklı düşünemeyenlerde inanır.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Burdan bunu nasıl çıkardın akıl alır gibi değil. Firmalar binlerce liralık hediye dağıtıyor batıyor mu hepsi ?

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Hemen hemen her parti turnuvasında toplamda 90-100.000 civarında NPoints dağıtıyoruz ve bunu hiç bir karşılık almadan yapıyoruz.

Sözleşmenin bitmesi, NTT Game yerine farklı bir yayıncı gelmesi, bunlar oyunu kötülemek için var olan bazı forumlarda konuşulan ve oyunu, NTT Game'in yaptıklarını sindiremedikleri her an konuşmaya devam edecekleri içerisi boş konular.

Bilginize,