Results 1 to 3 of 3

s.a. 1 günlük ban bi yardım ..

s.a. abiler şimdi ben öle çok iddalı felan bi oyuncu değilim savaş anonsu geçti üstten gidip bi dolanıyım dedim bişey yapıcağımdan değilde

sıkıntıdan zaten 40-50 lvl bişeyim.. karşı tarafın içine kadar gittim ölmeden sonra adamlar çıkınca içgüdüsel senelerdir bilinen buglu yere kaçtım adamlarda dibimde ölmiyim dieyde çıkamadım.. sittin senelerdir yapıldığını bildiğim ve cezası olmadığını düşündüğümden yoksa kötü bi niyet zaten yok..

uzun lafın kısası abiler dediğim gibi premiumum yok ıtemım yok öle zevkine dolanıyorum oyunda bi iddaam yok pazarcıda değilim yapacak bi işimde yok bildiğin işsizim şimdi yarın öleden sonra açılıcak hesabım ama valla sıkıntıdan patlıyorum kaç saattir ... siz bi abilik yapın açında en daha girmem savaşa felan zaten.. ticket felan atamıyorum npoint istiyomuş burdan halledebilirsek sevinirim ...

server olimpia

goHomete nick bi el atabilicek yetkili varsa valla duamıda alır akşam akşam ... hadi kolay gelsin

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Maalesef bu konuda yapılabilecek bir şey bulunmuyor. Savaşlarda buglu bölge olarak tabir ettiğimiz yerlerde durmanın cezası bulunuyor, ve şikayet edildiğiniz taktirde ceza işlemi uygulanıyor.

Bilginize,

10 saat kaldı zaten banın açılmasına bi el atın yav harbi dizi manyağı oldum dizi seyrediyorum kaç saattir