Results 1 to 5 of 5
    Junior Member AdiosKinG's Avatar

Question Merhaba düşüncelerinizi almak istiyorum.

1-) arkadaşlar kendime yeni bilgisayar aldım ama yinede görüşlerinizi almak istiyorum ko için işimi görürmü
    İşlemci: Intel Core i7-7700HQ.
    RAM: 16 GB DDR4.
    Depolama: 128 GB SSD + 1 TB HDD.
    Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 GB.

2-) ben bılgısayarı alırken yanın da logitech g300 mouse aldım.
    Uygulamasını da indirmiştim lakin macro kullanımı yasak olduğu için herhangi bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek adına uygulamayı kaldırdım bilgisayarımdan
    Şimdi g300mouse kullanıyor olmam sorun teşkil edermi başka mouse almak istemiyorum.yani sırf g300 macrolu mouse var diğe sorun yaşarmıyım?
    Sorun olmaması için ne yapmalıyım?

NOT:Bİr süredir KO oynamıyorum uygun zamanı gördüğümde dönmeyi düşünüyorum.
    Teşekkür ederim.
    Last edited by BoSSPantr; 12-17-2018 at 05:51 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Mouse var diye birşey olmaz macro kullansın kullanmasın zaten herkesin elinde şu an kötüsü de olsa bu mouselardan bulunuyor. Mouse ile kombinasyonlar yapmak veya macroda otomatik olarak oynamak illegal durumlara giriyor. Yani sen skill barında 7de bulunan cure skill ini mouse un ileri tuşuyla yaptın diye kimse sana gelip birşey demeyecek fakat 9 0 tuşlarına minör koyup mouse ile bunu seri şekilde bastırman suç olarak geçiyor.

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Mouse var diye birşey olmaz macro kullansın kullanmasın zaten herkesin elinde şu an kötüsü de olsa bu mouselardan bulunuyor. Mouse ile kombinasyonlar yapmak veya macroda otomatik olarak oynamak illegal durumlara giriyor. Yani sen skill barında 7de bulunan cure skill ini mouse un ileri tuşuyla yaptın diye kimse sana gelip birşey demeyecek fakat 9 0 tuşlarına minör koyup mouse ile bunu seri şekilde bastırman suç olarak geçiyor.
    bilgilendirmen için teşekkür ederim

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bilgisayarının özellikleri güzel bir problem yaşamazsın. Makro mouse ya da klavye'ye tek tuş ataması yapabilirsin. Örneğin elin 9-0 tuşuna yetişmiyordur. Wolf skillini "0" tuşuna ayarlayarak basabilirsin. Ancak bu eylemi bir döngü şeklinde sürekliliğe dökersen ve tespit edilirse cezai işlem uygulanır.

Aşağıda Eryudes'in açıklamasını görebilirsin.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Donanımsal olarak yapılan makrolar yasak mı?

-Evet, yasak. Oyun içerisinden yapılan kontrollerde eğer makro olduğunuz ortaya çıkarsa zindana gönderilirsiniz.

Peki donanımlarım Xigncode taramasında çıkıyor ve bu yüzden mi zindana gönderiliyorum?

-Hayır, Xigncode taramalarında donanımsal makrolara bir işlem yapılmıyor. Üçüncü parti program kullanan ve kayıt altına alınan oyunculara işlem uygulanmaktadır. Örneğin; Capslock, Actool ve diğer makro yazılımları.

Kullanmasam bile bilgisayarımda donanıma ait makro programı bulundursam zindana gönderilir miyim?

-Hayır, donanımsal yazılımlara herhangi bir işlem uygulanmamaktadır. (*Donanımsal program olsa bile oyunumuz üzerinde kullanırsanız ceza alabilirsiniz.)
    Üçüncü parti program (donanımlar harici) bilgisayarınızda bulunuyorsa silmeniz sizin için iyi olacaktır. Olası taramada ya da oyuna girişlerinizde Xigncode tarafından yakalanmanız mümkün.

Teşekkürler,

NTT Game || Knight Online Takımı
    Khenarth'ın açıklamasını da aşağıda okuyabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Arkadaşlar işi otomatiğe döküp, her şeyi donanımlarınıza yaptırmadığınız sürece herhangi bir ceza almazsınız. Bunun ekstra bir açıklaması yok, siz gayet iyi neden bahsettiğimizi biliyorsunuz.

Mouse'a atadığınız tuşa basmanızla, klavyedeki bir tuşa basmanız arasında fark yok.

Siz bu işi otomatiğe döküp, yok efendim r+r+skill, z+1, z+skill, archer komboları ve sınırsız şekilde üretebileceğiniz kombinasyonları makro olarak ayarlayıp, işi otomatiğe dökerseniz zindan bölgesini ziyaret etmek zorunda kalırsınız.

GAMESDEPOT bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ozamansa mouse min uygulamasını ındırebilirim teşekkür ederim ilgilenenlere

Tags for this Thread