Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Bunun mantıklı bir açıklaması varmı ?

Herkese selam.
    Ben areste paramunda 25 gündür exp kasıorum aralıksız 24 saat. exp pre ile.
    Bu gün yani 17,12,2018 günü sabahında 07.00 de partimde afk çar bırakıp akşam 19.00 da gelen ve hiç bir PREMIUMu olmayan NONPRE db prieste 8 adet ms düştü. Yeni öle söyledi. Bence yalan söylemez arkadaşımız.
    Bende EXP PRE var.
    NONPRE adama 8 ms
    EXPPRE adama 0/yazıyla sıfır ms
    BİZ BU EXP PREYİ NEDEN ALIYORUZZZZ Kİ ?
    Almayalım ve mslerle exp kasalım bizde.
    Yanlışmıyım ?

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by sansasyon181 View Post
    Herkese selam.
    Ben areste paramunda 25 gündür exp kasıorum aralıksız 24 saat. exp pre ile.
    Bu gün yani 17,12,2018 günü sabahında 07.00 de partimde afk çar bırakıp akşam 19.00 da gelen ve hiç bir PREMIUMu olmayan NONPRE db prieste 8 adet ms düştü. Yeni öle söyledi. Bence yalan söylemez arkadaşımız.
    Bende EXP PRE var.
    NONPRE adama 8 ms
    EXPPRE adama 0/yazıyla sıfır ms
    BİZ BU EXP PREYİ NEDEN ALIYORUZZZZ Kİ ?
    Almayalım ve mslerle exp kasalım bizde.
    Yanlışmıyım ?

Bu nasıl bir şikayet .
    Paramun partyde sana hep pot yada görev itemi denk geliyorsa buna kim ne yapabilir? Sende exp pre var diye sıra atlatıp ms'leri sana mı ayarlasın oyun?
    Ms almak istiyorsan git solo takıl, çatır çatır ms atan bir sürü slot var.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Neye isyan ettiğini anlamadım. Ms deki mobların fazladan exp verip premiumsuz adamın bile kasmasına mı yoksa 8 kişilik partyde dropların neden premiumlu olana ayarlanamadığına mı isyan ediyorsun ? 2. seçenekse eğer partye gelen droplarda premiumlu premiumsuz diye bi ayrım yok, sıra ile geliyor ve onun sırasında ms drobu geldi senin sıranda pot drobu geldi diye bi düzenleme istemek baya bi saçma olur İyi bende switch pre var en pahalısı benimki exp preliye dc preliye falan hiç drop gitmesin hepsi bana gelecek (!)

Şikayet değil. Hemen agresif oluyonuz. Sıra kaydırma istemioruz. Sdece mantıklı açıklama istioruz.
    Adam kendi söylüyor. MS girmesi zor oluyor diyor.
    Priyle ve Mage ile oynarken hep ms düşüyomuş. MS yağıyormuş. MS den bıkmış. Kendi dior. İstersen nik verimde sor.
    Ahanda yazıorum. Beni herkes tanır o slotta 19 saattir slottayım orda. Pc başındayım. Çantada boş yer çok. Gelen 2 ms.
    Pri 12 saat olmadan 8 ms

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Agresiflik değil dostum partyde sırayla item düşüyor bunun premiumla alakası yok diyoruz. Madem bundan şikayetçisin kapatın görev itemi almayı msyi her türlü alıyor zaten pot ve görev itemi almayın sadece ms ve belli değerin üstündeki itemleri alsın.

Member
    Nickname
    ChevChelios
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şimdi anlayamadığım olay Premium ile drop sırasının ne alakası var Kardeşim en azından yazı yazabiliyorsun bence tek sıkıntın bu olsun. Senden undy neden premiumlu premiumsuz herkese %60 hp veriyor benim premiumum var bana daha fazla vermeli gibi konularda bekliyoruz.

Arkadaşım ne standından bahsediyorsunuz siz ? Şaşırıyorum.
    E2 P2 Nik: Safeguard
    25 gündür o slottayım ben. 24 saat ordayım. neden bahsediosunuz. OTO LOOT FULL AÇIK. (benim oto loot
    Günlük standart 1 ms alıorum. 1 kere 2 adet geldi.
    İnanmıyorsan gir kayıtlara bak.
    Hani sizin dediğiniz o ballı sıra ARKADAŞA 12 SAATTE DÜŞEN 8 MS sırası neden bana denk gelmedi ?
    Oyun aynı partideki 1 kişiye 12 saate 8 ms atarken aynı partideki başka birine neden 24 SAATTE 1 ms adet atıyor ?
    Şans dimi
    Sen şimdi beğenmiyosan oynama da dersin.
    Last edited by sansasyon181; 12-17-2018 at 07:33 PM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by sansasyon181 View Post
    Arkadaşım ne standından bahsediyorsunuz siz ? Şaşırıyorum.
    E2 P2 Nik: Safeguard
    25 gündür o slottayım ben. 24 saat ordayım. neden bahsediosunuz. OTO LOOT FULL AÇIK. (benim oto loot
    Günlük standart 1 ms alıorum. 1 kere 2 adet geldi.
    İnanmıyorsan gir kayıtlara bak.
    Hani sizin dediğiniz o ballı sıra ARKADAŞA 12 SAATTE DÜŞEN 8 MS sırası neden bana denk gelmedi ?
    Oyun aynı partideki 1 kişiye 12 saate 8 ms atarken aynı partideki başka birine neden 24 SAATTE 1 ms adet atıyor ?
    Şans dimi
    Sen şimdi beğenmiyosan oynama da dersin.
    biz anlatamadık yetkili biri gelsin lütfen

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Beyinler yandı ms sana çıkacak diye bi kural mı var ? Drop sırası kimdeyse ona düşer ne saçma konular bunlar.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Anlamamakta ısrar ediyor Premium kutudan çıkan drobu etkiler kime gideceğini değil. Bu kadar insan sana daha nasıl açıklayabilir bu durumu ? O zaman dediğimi yapmayı dene dostum. Kapat pot ve görev itemi almayı. Sadece ms ve itemleri alır böylece daha fazla msyi paylaşmış olursun. Ha bu sefer de gelip raptor neden o adama düştü premiumu yok dersin ama ne istediğine bi bak. Ha yok premiumsuz adama gitmesi zoruna gidiyorsa atın adamı partyden premiumlu priest al ona gitsin bu sefer de.