Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry şifre / mail hatasi

Dün akşam yeni hesap açıp oyuna başladım . 2400 Npoınt yükledım . Premium falan hepsi tamam . Gece 1 de oyundan cıktım . Sabah oyuna girmek istedım Şifre hatası verdı . Ntt game sitesine girmek istedim sifre hatası verdı . biraz daha denedim Mail adresim için Kayıtlı değil dedi .

Bilet gonderdim geri dönüş yok !
    Şimdi nasıl bir yol izleyip Hesabıma giriş yapabilirim ?
    Tüm giriş bilgileri elimde ama kayitlı değil diyor,

ID : x

Yardımcı olun LÜTFEN !!
    Last edited by SkCLucky; 12-17-2018 at 02:15 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibine bilet gönderdiyseniz lütfen konuyu güncellemeden gelecek olan cevabı bekleyiniz.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Destek bileti göndererek müşteri temsilcisinden yardım talep etmeniz gerekiyor. Siz de destek bileti göndermişsiniz. Mesai saatleri içerisinde sırasıyla biletlere bakılmaktadır ve en geç 72 saat içerisinde biletlere yanıt verilmektedir.

Biletinize yanıt gelmeden cevap eklerseniz ya da yeni bir bilet gönderirseniz sıranızı sona taşımış olduğunuzdan dolayı daha geç yanıt gelecektir. Sabırla gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Junior Member
    Ban yemiş olabilir miyim ? Veya neden böyle bir sorun oldu bilginiz var mıdır ?

Quote Originally Posted by SkepaRizee View Post
    Aynı sorun bendede oldu. Premium aldım. 7 saatlik hesabım da aynı sorunla karşılaştım. Daha charımın leveli bile 47 idi. Son durum nedir? Bilgilendirirmisin...

Quote Originally Posted by SkepaRizee View Post
    Aynı sıkıntı bendede var 2günden beri oyundaydım çıktım giremiyorum şimdi delircem bu ne saçmalık

Tags for this Thread