Results 1 to 6 of 6
    Junior Member L3genDArrow's Avatar
    Nickname
    L3genDArrowS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CHAOS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Angry Monster Stone hk.

Başlıktada belli olduğu gibi bu monster stone saçmalığı nedir anlamıyorm sinir oldum artık gelen ms yi çöpe atıcam, bu alan sadecece koxp veya wall hack kullananlar için yapılan bir yerse geldiği zaman çöpe atıcam şundan emin olun tüm oyun rahatsızdır resimlerdede görüldüği gibi mob bana atak yapıyor ben yapamıyorum.Ayrica düzenli olarak Twitch yayınlarınızı takip ediyorum parti turnuvasından önceki yayında sadece cz için drop veya güncellemeler geldi bu Oyunda Sadece cz dekiler mi pus veya Dc premium çekiyor ? Cz dışı farm slotu kalmadi eskisinden daha iyi buna bir itirazim yok ama gittikçe düşmeyede başladi bu iş böyle gidecekse bu aydan sonra premium veya cash almıcam son 1 ay içinde 2 kere 3200 cash çekimi yaptım. Bir GM Arkadaş cevap verirse buna göre ay sonu premium alıcam veya artık cz dişi kimse premium almasın Teşekkürler.

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

Nickname
    L3genDArrowS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CHAOS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Yardımcı Olacak Kimse Yokmu Acaba Hiçbir Konuma Kimse cevap vermiyor ?

hocam ilk 1-2 kscde okla çekebilirsiniz kolayca. 3-4 ise yanlarına gittiğinizde zaten onlar size koşuyor yani bugda kalma gibi bi durumla ben hiç karşılaşmadım. en fazla 10-15 saniye geç bitirirsiniz.

Haklılık payı var .

Senior Member lZeronamel's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by seulwoyage10 View Post
    hocam ilk 1-2 kscde okla çekebilirsiniz kolayca. 3-4 ise yanlarına gittiğinizde zaten onlar size koşuyor yani bugda kalma gibi bi durumla ben hiç karşılaşmadım. en fazla 10-15 saniye geç bitirirsiniz.
    Evet Dediğinde Mantıklı Fakat Arkadaş günde örnek verıyorum farm yapıyor olsa ve 10 tane monster stone giriyor olsa çıldırması için yeterli bi durum .
    Yetkililerin herhangi bir hafta güncellemesinde Monster Stone deki canavarları düzgün bir yere sabitlemeleri bu kadar zor bir durum olacağını zannetmiyorum.

Nickname
    L3genDArrowS
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    CHAOS
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Güzel Kardeşim Ben günde 2 3 tane ms girsem burda konu açmam zaten amaç o değil üstümüz ms doluyor ms giriyorum mobların hepsi dağ tepe dolaşıyor köstek olacağına destek ol bu NTTGame için çok zor birşey değil moblar sabit dursun dağda tepede ne işi var ? o bana atak yapıyor ben yapamıyorum mesele zaten 10-15 sn meselesi değil emin ol bundan herkes rahatsız sen benim gibi bu kadar ms girsen deli olursun zaten gelen ms yi çöpe atıyorum uğraşmaktan bıktım.