Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 74
    Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Konuyu açık bırakmamızın sebebi herkesin düşüncelerini paylaşması içindir, kimse bundan farklı sonuçlar çıkarmasın. Elbette burada 2-3 kişi hala neden itiraz ettiğini bile açıklayamadan, NTT Game yayıncılara hediye veriyor demesi ile NTT Game'in yayıncılara verdiği destek sonlanacak değildir.

Hiç unutmuyorum, Youtube'da babası ile yayın yapan birisi vardı ve toplasanız 20 kişi ya izliyordu ya izlemiyordu ama biz fark edip izledik, eski Gm Rhales gecenin bir vakti o arkadaşa bir paket hediye etmişti ve inanılmaz mutlu olmuştu. Artık başkalarının mutlulukları üzerinden bu tür konular açıp kin kusmayınız. Bugün başarılı bir yayıncıya verilen hediyeye bakıp bana neden vermiyorlar diye düşünüyorsanız konu açmanıza gerek yok. Yağmurlu, karanlık, ıssız bir yerde bunu uzun uzun düşünebilirsiniz.
    evet ve bugün o arkadaş youtube ta 21k abonesi olan twitch te 300 kişi izlenen bir yayıncı oldu. ben de o yayında farketmiştim o arkadaşı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne kadar işi bilmez, ne kadar kıskanç insan varsa Knight Online oynuyor. Adam yayıncı ve Knight onlinenin reklamını bedavaya yapıyor. Oyun oynadığı servera adam topluyor. Tabiki NTTGAME kaz gelen yerden yumurta esirgemeyecek. Bedavaya itemde verir, Cash de verir size ne arkadaş. Biri çıkar pazarcıyı eleştirir. Biri çıkar farmcıyı kötüler. İyi herkes oyundan çıksın sadece sen kal atros kes, riot kes dur (lafım kıskançlara). Elinde +10 full +3 set olsun. Bomboş oyunda gez dur. Şu boş konuları açanlar forumdan banlayın gitsin başka sitelerde konu açıp dursunlar.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba arkadaşlar,

Konu içerisinde gerekli cevaplar verilmiş olup bu konu hakkında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Yayıncılarımıza verdiğimiz desteği sürdüreceğiz.

Çok uzun bir süre oldu yorum yazmayalı veya yazamayalı.

Gönlümü ve bolca verdiğim bu topluluğun, bu şekilde konuları tartışıyor veya görüşlerini yazıyor olması kişisel olarak inanın ne kadar mutluluk veriyor anlatamam.

Bir önceki yayıncı firmadan NTT / Game Cafe Services' in oyunu devraldığında Knight Online, enkaz bile denemeyecek kadar kötü, popülaritesinin dibe ve en önemlisi sadık oyuncularının gönlünün kırık olduğu bir durumdaydı.

2012 Mart/ Nisan Dönemleri yaşanırken biz "İLK ELDER" tayfası ve sevgili NTT ekibi göreve başlarken, umudumuz Knight Online' ın artık bug, hile, hırsızlık vb. gibi olumsuzluklardan arınarak oyuncu kalitesi, klan turnuvaları, etkinlikler, yayınlar ve yeni projelerin konuşulur hale gelmesiydi. İşte bu başlığı görünce en ufak bir emeği olan başta NTT game personeli, moderatör ekibi ve oyuncu camiasını tebrik etmek istedim.

Olumsuz görüş bildirmiş oyuncu veya yayıncı arkadaşlarımızın unutmaması gerekir ki, bir sporcuya eğer o ekipmanı kullandırmak istiyorsanız, sponsorluk anlaşması yapmanız gereklidir. En azından Tarkan' ın her gün Pepsi içtiğini, Lebron James 'in pizzadan aşırı keyif aldığını veya Christiano Ronaldo' nun Nusret' e ikinci bir sefer gittiğini düşünmüyorum.

Bir iş ne kadar desteklenirse, o kadar büyür ve tahmin ediyorum ki biz gönül verdiğimiz kulüplerin formalarına 100 - 200 TL lik yatırım yaparak desteklerken, sporcuların yıllık 3 - 4 milyon Euro kazançları olmasından rahatsız olmuyoruz.

Yaşadığımız coğrafya belki biraz stressli ve hayat ta kolay olmadığı için, kişisel olarak bazı egolarımızı törpüleyemiyor ve emek vermeden, projelerin arkasında saklı olan emekleri görmeden elde etmek arzusundayız, ancak maalesef gerçek dünya çok farklı işliyor tecrübe ettiğimiz kadarı ile..

Bence koltuklarımızın arkasına yaslanarak keyfimize bakalım. Güzel yayınlar izleyelim ve tüm emek veren yayıncı, oyuncu ve personele destek olalım.

Tekrar ediyorum ki, konuştuğumuz mevzuları değiştirebildiğiniz için hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar ve unutmayın ki,

We are the champions

Sevgi ve selamlarımla.

Pala-i Farisi.

Aeternum Vale

Senior Member iVibe's Avatar
    Yayıncılara destek verilmesi çok normal. Keşke düzenli yayın açan kişilere de en azından pk atmalarını sağlayacak pus ürünleri verilse. Sanırım sadece pot veriliyor. Yayıncıların pkya yönlenmesi gerek her yayıncı akşama kadar farm yapıyor çünkü pus gideri fazla bunu gören oyuncular başlamıyor. Knight'a başlanmamasının önündeki en büyük engel oyunda yer edinmenin çok pahalı olması.

Bunun dışında knight oynayan kişinin hayatında knightın önemi değeri farklıdır. 5 6 yıldır knight oynamıyor olsa bile ara ara aklına gelir oynamak ister. Sigara gibidir illa ki aklına düşer. Ancak bu insanların oyunu bırakmasının nedenleri koxp, düpe, char soyulmaları, k2 item satışları vsvs. en son pus fiyatlarıdır. Şuan dolar arttığı için pus masrafı göze batıyor ancak hiçbir knight oyuncusu pus yüzünden oyunu bırakmaz.

Nttgame ile koxp ciddi manada azaldı evet ama nttgame geldi farkını ortaya koydu diyebileceğimiz bir anlayış da getirmedi. Support sistemi çok zayıf bir char soyulduğunda o itemin nerede kimde olduğunu her şeyini bilebilirken bir şey yapılmaması çok saçma geliyor bana. Nasıl verildi hangi ip ile verildi.. Charı eski haline getirmek zor olmamalı. Bunu yapmadığınız için o kişi oyunu o an bırakıyor işte. Supporta işi düşen biri ticket atarım sorunu çözerler diye bir düşüncesi olmuyor. Bişey yapmıcaklar ama ticket atalım yine de diyerek atıyor. En büyük reklam, müşteri memnuniyetidir bence ve bu memnuniyeti sağlayacak yerlerden biri Support birimidir.

Düzelmeyen buglar. Hala bugta olan görevler var. Kapatılan tekrar açılmayan görevler var. Oynanan karakterin skilleri buglı. 83 e kadar kastığın emek verdiğin item yaptığın karakterin skilli nasıl bugta olabiliyor? Skill yoksa eksikse o char ne işe yarar ne kadar keyif verir? Job değiştirme yok sonuçta değil mi? Hata listesine bir bakın yıllardır listeden kaldırılmayan maddeler var. Bu oyuncunun gözünde sizi çok geriye iten bir durum.

Joblar arası dengesizlik. Kabul edelim mgame tarafından warrior jobu ciddi manada kaydırılıyor. Bir karaktere bu kadar güç verilemez. Eskiden czler ne kadar renkliydi. Paper magesinden Bpsine solo asaslardan solo magelere.. Yenilik getirilirken yeni item getirilirken eşit davranılmıyor sonrasında böylesine tek bir joba dayalı oyun oluyor. Warriorun güçlü skilleri, zaten zayıf olan magelerin skillerinde nerf yapılması, okçu skillerindeki saçma buglar..

Oyunun ticarethaneye dönüştüren kişiler. Belki de koxptan daha büyük zarar veren olay budur. Önceden oyunu her kesim oynayabiliyor her kesim pk atabiliyordu. Şuan mevcut serverlarda sıfırdan başlayan birinin pk atabilmesi için para yatırması gerek. Pus'tan bahsetmiyorum. Rosetta Destan Manes sunucularına girin elit pazar dediğimiz bölümde sağlam itemler vardır. Ve hiçbiri oyun parasına satılmıyor. Telefon numarasıyla clan kuruyor emlakçı gibi satış yapıyorlar. Bazıları stokçuluk yapıyor. Etkinliklerle falan char dizilmiyor bu arada. Etkinliklerin verdiği gemler pot paranı belki karşılıyor. İtem fiyatları çöp slotlarının oyuna soktuğu gb yüzünden hala şişik durumda. Oyunda yüklü miktarda gb var ama gb elde etmenin yolu yok. Bu yüzden itemler çok pahalı. Yeni serverda bu olay olsaydı piyasada gb olmadığı için ona göre gb cinsinden fiyatlar düşük olacaktı.

Reklam yapın yayıncılarla anlaşın çok güzel ama bunlar düzelmeden elle tutulur bir değişim beklemeyin. Yayınları izleyenlerin her ne kadar ağzının suyu aksa da yukarıdaki gerçekleri görüp vazgeçiyorlar. 10 kişilik çok samimi olduğum arkadaş grubum var. Knight için komşusunu keserler ama hiçbiri usko oynamıyor. Sebebi, yukarıda yazdıklarım. Belki bir şeyler değişir diyerek yazıyoruz böyle ama ...
    Last edited by iVibe; 12-17-2018 at 11:57 AM.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Yayıncılara verilen desteği ben de destekliyorum ama şöyle de bir durum var: 1 yayıncıya destek onu izleyen 5-10 k oyuncuya teşvik veya reklamsa, direkt her oyuncuya teşvikin daha çok çok daha büyük bir kitleye ulaşacağını düşünüyorum. Bu da düzgün etkinlikler sayesinde gerçekleşebilir, yani PUS itemi falan değil.

Yani herkes teşvik alsın, yayıncı daha çok alsın veya daha başka şeyler alsın. Ama görüyorum ki asıl oyuncuya hiçbir teşvik gelmediği gibi sürekli de ya ellerinden bir şeyler alınıyor ya da haksız mücadelelere göz yumuluyor -legal multiciler gibi-

Junior Member
    gayet de destekliyorum. oyunu geniş kitlelere ulaştırabilecek herkesin oyundan destek görmek hakkı. bize de katkısı olabilecek bir yayıncı olduğunu düşünüyorum , desteği hak ediyor. Burdaki yorumlar baz alınarak destek kesilmemeli ve ya azalmamalıdır ayrıca.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Konuyu açık bırakmamızın sebebi herkesin düşüncelerini paylaşması içindir, kimse bundan farklı sonuçlar çıkarmasın. Elbette burada 2-3 kişi hala neden itiraz ettiğini bile açıklayamadan, NTT Game yayıncılara hediye veriyor demesi ile NTT Game'in yayıncılara verdiği destek sonlanacak değildir.

Hiç unutmuyorum, Youtube'da babası ile yayın yapan birisi vardı ve toplasanız 20 kişi ya izliyordu ya izlemiyordu ama biz fark edip izledik, eski Gm Rhales gecenin bir vakti o arkadaşa bir paket hediye etmişti ve inanılmaz mutlu olmuştu. Artık başkalarının mutlulukları üzerinden bu tür konular açıp kin kusmayınız. Bugün başarılı bir yayıncıya verilen hediyeye bakıp bana neden vermiyorlar diye düşünüyorsanız konu açmanıza gerek yok. Yağmurlu, karanlık, ıssız bir yerde bunu uzun uzun düşünebilirsiniz.
    o Kişi Gürültülü oyun olmasın
    Cidden çok iyi insanlar bu oyunu oynamaya devam ediyor.
    Yanlış anlamayın ama oyun berbat bi haldeydi 2013 2012 yıllarına kıyasla koxper sayısı %95 azaldı ve dahada ileriye gitmeye devam ediyor. Bence onun gibi insanlar için devam ettiriyorlar yoksa kim uğraşır böyle bi toplulukla yada gerçekten düzelir diye azda olsa bi umut vardır içlerinde bilemiyorum.

Senior Member Savas3725's Avatar
    Adam masayı yumrukluyor. Nasıl olur ben de yayın açtım, kedi bile verilmedi. 6 kişi izliyordu, 5 saat yayında aoc kestim. Nasıl levoya sc verilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Delibrahim27 View Post
    o Kişi Gürültülü oyun olmasın
    Cidden çok iyi insanlar bu oyunu oynamaya devam ediyor.
    Yanlış anlamayın ama oyun berbat bi haldeydi 2013 2012 yıllarına kıyasla koxper sayısı %95 azaldı ve dahada ileriye gitmeye devam ediyor. Bence onun gibi insanlar için devam ettiriyorlar yoksa kim uğraşır böyle bi toplulukla yada gerçekten düzelir diye azda olsa bi umut vardır içlerinde bilemiyorum.
    Oydu sanırım, yayınına moderatör ve gm ekibi olarak katılıp sürpriz yapmıştık. Yayında bizi görenler inanmamıştı ve fake olduğumuzu sanmıştı ama öyle değildi tabi Rhales oyuna girip arkadaşımızın yanına tp olduğunda yayında arkadaşımızın ne kadar mutlu olduğunu hep birlikte görmüştük. Yayıncılara her zaman #tamdestek
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.