Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 74
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Yayincilara verilen hediye

Gm arkadaslar normal yayincilara 2kedi ve pre pot verilirken levooo adli yayinciya verilen 10larca pahali und sc ac sc ap sc lerin sebebini ogrenebilirmiyim nasil bi adalet anlayisiniz var cok merak ediyorum

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    böyle birşey yapabileceklerini tahmin etmiyorum ama adam oyuna bugün başlayıp da elinde +9 dkd nasıl yaptı ve o itemin loglarını merak ediyorum

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KeteHore View Post
    böyle birşey yapabileceklerini tahmin etmiyorum ama adam oyuna bugün başlayıp da elinde +9 dkd nasıl yaptı ve o itemin loglarını merak ediyorum
    Bende merak ettim şimdi

Dkd'yi oyundan bi pazarci verdi item satilana kadar oynamasi icin. Diger itemleride bazilarini parayla bazilarini sponsor ile aldi geri vermek sartiyla. Nttgame hediyelerini bilmiyorum ama bence bu kadar buyuk bir reklam sansi ve oyunu genis kitlelere ulastirabilme ihtimali olan birisi icin verilen pus esyalari gayet normal. Artik bence biz oyuncular olarak oyunun gelismesi icin fayda saglayabilecek kisilere kostek olmak yerine destek olmaliyiz. Tabi bu benim kisisel fikrimdir farkli dusunenlere de saygi duyarim.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Beyler Levo dediğiniz adamın geliri vardır eminim. Herşeyin altında bir bit yeniği aramayın. Şimdi de derdiniz Levo ve Thaldrin olacaksa boş yapan forumlarda takılın. (Tavsiye)

Senior Member Savas3725's Avatar
    O yazdığın hediye sadece başlangıç hediyesi. Harici olarak düzenli yayın yapanlara düzenli olarak hediye veriliyor diye biliyorum. Şimdi sen diğer yayıncıları Levoyla bir tutma. Adam tek başına 3kdan fazla izleniyor.

Ezik geldiniz ezik gideceksiniz.
    Last edited by Savas3725; 12-15-2018 at 08:22 PM.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Merhaba Arkadaşlar, Diye Başlayan Bir Video Çağındayız Normal.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    DKD +9 yeni basıldı rosetta da ve satın almış olabilirler çok normal sadece yayıncılara dediğiniz gibi puss itemleri dağıtılıyor ilginç

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Dünya üzerinde birbirini bu kadar çekemeyen başka bir millet var mıdır çok merak ediyorum.

Member Loranzo's Avatar
    Nickname
    Loranzo
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    abi adam şuan 4k izleniyor. Levonun kitlesi izlemeye devam ediyor. Knightın reklamı yapılıyor. Server'ların canlanması için verilen pus hediyeleri gayet normal. Sende 4k yeni kitle ile yayın aç sana da aylık premium versinler
    Mühim olan problem yaratmak , Çözüm nasıl olsa bulunur.