Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Royal etkinliği gibi olabilir kanaatimce utc giriş sistemi.Sanırım Royal etkinliği girişinden şikayet eden yoktu pek.

Yine etkinlik süresi boyunca giriş butonu üstte kalır , dc olan veya etkinlikten çıkan olduğunda hemen yerine biri girebilir.Sistemde yine bir değişiklik olmaz.
    Cok mantikli bencede royale girer gibi olursa iyi olur. Giremeyenlerde girme şansi olur.

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Chaos sistemi gibi tıklayıp, tıklayanlardan rastgele etkinliğe alsa daha iyi olur bence.

Senior Member
    düzeltmezler kardeşim oyunu yıllar önce bıraktım bizde utc yoktu 1 senedir oynuyoruz daha utc yüzü göremedik benim hakkım helal değil ne gm ekibine nede sürekli macroyla hileyle giren aynı clan ve aynı kişilere hakkım helal değil. daha 1 kere giremedim her hafta sövmekten günah keçisi olduk..

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Arkadaşın belirttiği sisteme katılıyorum kesinlikle. Bu oyun emek oyunu olduğu kadar şans oyunudur. İçeriye şans ile alması çok iyi olur. Caos etkiliği gibi tıklayalım. Giren girsin. Giremeyen şansına küssün.

Haklı isyanlardan bir tanesi daha.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Bu durum, bu konu unutulmamalı, artık bir önlem alınmalı !!

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aciz ve beceriksiz olduklari icin olabilirmi

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    o arayüzü hareket ettirince confirmin üst üste gelme olayı düzeltilmesi gerekiyor nasıl madenden çıkan oreleri kırarken farklı yeri tıklamamız gerekiyor aynı mantığı bunada getirlemeli gerekli.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    5-6 sene önce madende hızlı kırmaya çalışınca oreleri dc oluyorduk . Burdaki tıklamayada getirilebilir o özellik.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    c bas oturan exp kasılırken süreyi ayarla ve bam! internet bağlantınızı bilmiyorum ama her ay ilk 2 3 utc girebilme imkanınız var bu şekilde. zaten bu şekillerde de giremiyorsanız makroya bahane ….. arayın. hakikaten bu giriş şekli değişmeli. ben giriyorum ancak her girdiğimde en az 10 vitaminsiz makrocu haritada cirit atıyor. yani yarım saniyeden daha az bir giriş ihtimali ile makroculara teslim olmak istemiyorum. bunlar yüzünden 20 dk achieve açamıyoruz. ayrıca bu etkinlik mobları en aşağı 90 ya da 110 level. bu etkinliğe girecek karakter en az rebirth olmalı.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"